SWK monk 2.1.2

Odpovědět
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od hulkxxxl » 09.02.2015, 13:58 hod.

s tím DS je to fakt bolest hlavně když je moc husto a nestíhá kompl nebo připojení? mačkám a nic zůstanu na místě

případně stačí i lag, už jsem takto zdechl 2x
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
GABO
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GABO#2774
Bydliště:Košice

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od GABO » 09.02.2015, 18:26 hod.

Detto ja :) a teda zlostí ma to poriadne. Napr. včera GR41 (z 39) a chýbalo mi fakticky nejakých možno 10-15s :). Problém sú niektoré mapy a hlavne vysoký počet nepriateľov označených palmou nasekané piliere :) a k tomu dookola 2x nejaké elitky grupy tak to je maras ... pritom PC mám hodne silné (16GB, 4jadro 4+GHz, GTX970 OC, rýchle SSD) jednoducho tam to proste seká o dušu. Mne mierne pomohlo zvýšiť HP nad 700 a celkovo zameniť rukávy a bracery za AUGHILD'S verzie teda aby bola vyššia výdrž. S týmto po vyladení to vidím na nejakú GR43/44 a potom už pomôže len zhoda náhod a samozrejme dropnuté Acient Daibo :D ale to môžeme snívať.

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od coyd » 11.02.2015, 07:46 hod.

Tak mi vcera padla dalsi torch =P lepsi nez ta prvni, ale na profilu ji videt nemam. Chtel jsem si zkusit CDR SSS build a musim rict ze to je celkem pr*el, tak jsem u neho prozatim zustal. Tezko rict jestli je stejne ucinny jako WOL, ale je to zas neco jineho a cloveka to tim padem i vic bavi a hlavne to nejede kazdy ;)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od dawemorraless » 11.02.2015, 08:31 hod.

Seven strike hlavně runa pandemonium se mi na HC zamlouvá dost :green: zkoušel sem to i s flurry monkem a taky to nebylo špatný :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od exofus » 16.02.2015, 21:56 hod.

coyd píše:Tak mi vcera padla dalsi torch =P lepsi nez ta prvni, ale na profilu ji videt nemam. Chtel jsem si zkusit CDR SSS build a musim rict ze to je celkem pr*el, tak jsem u neho prozatim zustal. Tezko rict jestli je stejne ucinny jako WOL, ale je to zas neco jineho a cloveka to tim padem i vic bavi a hlavne to nejede kazdy ;)
Taky to chci zkuist až mi padne daibo jdu do toho, páč myslím že bez toho pádla to nemá cenu :( ale nemám na něj luck

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 17.02.2015, 08:36 hod.

coyd píše:Tak mi vcera padla dalsi torch =P lepsi nez ta prvni, ale na profilu ji videt nemam. Chtel jsem si zkusit CDR SSS build a musim rict ze to je celkem pr*el, tak jsem u neho prozatim zustal. Tezko rict jestli je stejne ucinny jako WOL, ale je to zas neco jineho a cloveka to tim padem i vic bavi a hlavne to nejede kazdy ;)
Jak to zvládáš s obtížností? tenhle build se mě stylem hraní vždy zamlouval, ale bohužel SSS to moc neodpaloval. Nyní s použitím Kundo gear a madstonu by to mohlo šlapat líp :). Takže? T6? GR?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od coyd » 17.02.2015, 11:00 hod.

NA T6 na publicu zabijim rychlejc nez ostatni behaj asi tak a solo to kolikrat ani nestiham registrovat :) Je to spis takovy fun build na rychlofarmu, GR jsem nejak nezkousel ale nad 40+ to urcite neni
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

daveedek
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Daveedek#2652

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od daveedek » 23.02.2015, 13:58 hod.

Ahoj, tak jsem včera dal dohromady základ SWK monka. Je jasné, že to ještě nemám dotažené - musím vyměnit ring, helmu atd ( když poradíte, co je priorita budu rád). Ale nějak jsem nepochopil, v jakym okamžiku dávám tu "velkou ránu", která všechno kosí. Jestli když zabiju mobku nebo po nějakym počtů hitů a tak. Vysvětlil by mi to někdo prosim? A ještě by mě zajimalo, jak s timhle buildem zabíjet GR. :) Díky za rady

Profil je tu:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Dave ... o/54585470

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od hulkxxxl » 23.02.2015, 14:11 hod.

velkou ránu dává podle mě hlavně potom co ten tvůj klon procne a boostne ti na 3s další ránu skilem dle popisu o 500%

osobně to nějak neřeším vidím jen 250 mil sem 300 tam, furt to lítá :D

nevím zda se vyplatí jet 1h zbraně, viděl jsem to zatím snad jen u cold flurry, podle mě pěkná 2h palice nadělá větší paseku hlavně když se vše pořítá jako % weap dmg (dá se craftnout - kuk ke mě 4200+ i s vitalitou) , celé to jedu trochu jinak


PS: pokud jedeš na velikou cdr aby jsi to uživil pak obětuj kus setu (máš 4 kusy ne?) a dej si na hlavu leoric helmu co ti znásobí účinek gemu
Obrázek Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od WulFgaR77 » 23.02.2015, 14:26 hod.

SWK funguje tak, že každý zacastění příslušných kouzel (resp. provedení skillů) "tauntne" nepřátele v blízkozti a udělí jim 1000pct. weapon dmg (to je za dvě věci v setu) a zároveň ti udělí u těch skillů na 3 sekundy +500pct. vyšší dmg (to je za čtyry věci ze setu) ... čili v důsledku musíš tyhle skilly točit furt dokola - naběhnu do mobů, hodim palm a buch zvonem - zhruba tak ...

A co se tejče EQ - na to jsou tu větší kádři, ale na nízkym paragonu se mi zdá, že jet 2x1H a cooldown redukce je mnohem složitější cesta.
Snažší je 2H SWK+Inna IMHO ...

GR je pohoda, ale tenhle build prostě není na single target vhodnej ... já prostě nosím 2 DOT gemy a peru do Guardiana zvon, co mi spirit stačí. Někteří summonujou pomocníky, to je pak jasnej palm na ně a BUM ;)

daveedek
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Daveedek#2652

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od daveedek » 23.02.2015, 15:02 hod.

no já vim že potřebuju tu Leoric crown, ale Kadala ji nechce dát, tak tam mam zatím tuhle helmu no... Jinak dik moc za rady, kouknu na to... chce to ještě hodne doplnit equip ale kdyz uz muzu jakz takz davat T6 tak to pujde zase lip...

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Demogorgon » 23.02.2015, 15:18 hod.

Monka hraju chvíli. A napadlo mě, že 2h bude asi lepší než 2x1h ale nezkoumal jsem. Takže mám tedy ty dvě zbaně dát pryč a nahradit je jednou co :D ?

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 23.02.2015, 15:33 hod.

U 2H bude prasácky větší dmg jak zvonu, tak EP. 2H je určitě lepší volba pro WoL buildy. (s vyjímkou PermaSeru)
2x1H se jede jen pro Perma Serenity, ale to je složitý poskládat. Je potřeba CDR všude na max. a zbraně obě v A verzi, jinak to nedává dmg.
Pak se 2x1H jede ještě na lightning build ale to je T6 only.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od vyrostek » 23.02.2015, 15:56 hod.

Monka jsem nikdy nehral, ale ted jsem ho rozjel na sezone a hodne me to bavi jake dava slupky. Drop se zatim IMO podaril Amu a Gungdo. Jeden z predmetu chesta, pasek, trencle muzu nahradit za nejaky jiny dobry lege. Co by jste nahradili? Napadl me treba pasek String of Ears ze by se hodil.
Zbran je urcite dobra s co nejvetsi base dmg. Takze Two hand mace se jevi jako dobra volba, protoze ma maly AS tim padem velky base dmg.
Takze pokud to dobre chapu, abych treba na RG vytriskal co nejvetsi boost dmg ze setu, tak je idealni stridat packa, zvon, packa, zvon ... ?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/vyro ... o/54762153

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 23.02.2015, 16:08 hod.

Nemusíš to střídat. to je spíš na škodu. Pokud používáš EP s DoT (všechny runy kromě Cold) tak nasaď EP a nech to na RG těch 9 sekund dotovat a až potom nahoď další (EP DoT se nestackuje takže je zbytečný dávat víc EP na jeden cíl v těch 9 sekundách). Bonus ze SWK funguje i když solíš jen zvony.
Vždyť je to tam přímo napsané ;).

Uvedu příklad na zvon (samozřejmě platí to samé u všech skills vypsaných na setu)
Castnutí zvonu způsobí decoy který dá 1000% dmg (tzn. zvon->decoy, zvon->decoy atd). Další bonus říká, že jakmile ten decoy vybuchne(spustí se) tak zvon má 500% boost. Tzn. že pokud stíháš házet zvon minimálně každý 3sec, tak kromě prvního zvonu, budou všechny následující mít ten 500% bonus (3 sekundy) ;).

Btw: pokud používáš Cyclon jak vidím, doporučuju pasivku Determination (pokud si můžeš dovolit dát pryč Sixth Sence)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od vyrostek » 23.02.2015, 16:23 hod.

Dik za vysvetleni. Cyclon pouzivam fest, je to velka sila pritahnout pul obrazovky nebo trash k elitam a pak to odpalit. Sixth Sence jsem zapnul protoze se nam nechtene podarily klice 40+ tak abych tolik nechcipal. Jinak misto toho pouzivam Momentum, prislo mi lepsi nez Determination protoze jej vyuziju i na RG, ale jak rikam s Monkem se zatim seznamuju.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 23.02.2015, 16:38 hod.

Tak hlavně bacha na řetězy a elektriku ;). to je u Cyklonu sebevražda během jednoho stažení :D ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od WulFgaR77 » 23.02.2015, 16:44 hod.

já mám otázku, asi pravděpodobně na Setona, páč ten taky zkusí každou koko .... cimrmanovu slepou uličku ;) : Má smysl se zabývat jinou runou na tempest rushi než cold ? - jde mi konkretně o fire ... asi to nebude žádnej randál, ale něco ve smyslu cinder+strongarm+trapped+%fire ?
(Třeba i do party, jako buff+debuff)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Kuki10 » 23.02.2015, 16:59 hod.

WulFgaR77 píše:já mám otázku, asi pravděpodobně na Setona, páč ten taky zkusí každou koko .... cimrmanovu slepou uličku ;)
:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 23.02.2015, 17:10 hod.

No moc už toho není, co jsem neotestoval, ale určitě se něco najde ;) :D.
Jednoduše takhle:
Cold TR jednoznačně pro GR. v GR jinej element TR nemá smysl, opravdu. (já zatím GR39 bez unity a na 7 FPS) tzn. reálně si myslím že 45+ se dá.
Na T6 je to potom jedno, ale rychlostně je na tom nejlíp Lightning a Fire. S Fire (cindercoat) budeš mít tu výhodu, že můžeš oddělat nějakej zdroj spiritu díky redukci z chestky. k tomu jak píšeš strongarm a trapped+gogok+třeba DoT gem ;).
Bez Hex gatí to nemá smysl zkoušet, to je asi jasný. U fire silně doporučuju Inner fire runu u Epiphany, jak roztočíš TR a aktivuješ Epiphany, tak Inner fire začně solit fire útoky na dálku a spustí se pravý peklo!!! nehledě na to, že je to vizální bomba :D :D (né pro mě :( při těch FPS).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Monk“