2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Seton » 30.03.2015, 09:22 hod.

Mě se líbila úplně nejvíc ta první verze, kde právě generátory měly největší slovo...bylo to velice "Monkovské". Teď je to bohužel ping-pong :( ale je to sakra silný...Už si zvykám :), teď na live jedu permaEpiphany a to je taky střela :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.04.2015, 11:51 hod.

Ahoj. Jelikož jsem na změny v PTR moc nekoukal, tak by jsem se chtěl zeptat na 2 věci.

Bude v S3 hratelný tento build? Stačí mě to na T6 :) A bude hratelný fire WoL jako v S2?

Díky.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Seton » 03.04.2015, 12:00 hod.

Ahoj.
Na T6 bude hratelný vše, co je hratelný nyní ;). Akorát bacha u toho TR buildu, pokud dnes využíváš Innu pro SW zadarmo tak v 2.2 už to nepůjde kvůli změně Inna setu. Lightning kladivo(2h) je taky změněný, ale řekl bych že k lepšímu ;). Fire WoL na T6 taky pohoda v další sezoně, ale kralova v GR bude nový rainment ;).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Stanley » 03.04.2015, 12:54 hod.

Ja jsem premyslel nad 5 kusama Raiment + Madstone a k tomu Gungdo bracery, akorat k tomu bude potreba Rorg a nepujdou dat focus+restraint. Dragona mam, ale non ancient. Tak k tomu pridat inna daibo (mam ancient) a pasek, Ale spis BT pasek, amulet a to FD daibo.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Seton » 03.04.2015, 13:06 hod.

Jako jo...ale myslím, že full Rainment s F/R bude prostě lepší...vždyť samotný DS dává 2x vetší dmg než cold palma a to vším čím prolítneš, takže plošně!!! proč tam rvát slabší Cold Palm? (sakra, slabší cold palm, to zní divně :D že to ani nejde přes hubu :D) s těma brancerama to bude asi fajn podívaná ,ale asi ne účinější.
Dragon daibo určitě nechat....já přemýšlím, jestli BT amu+belt nebo WH+libovolnej masakrozní amu :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Stanley » 03.04.2015, 13:36 hod.

Aspon bude co zkouset :) Neco otestuju, ale spis pockam na hlaseni od tebe, protoze se budu potit na sezone :)

exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od exofus » 06.04.2015, 06:11 hod.

Seton píše: Dragon daibo určitě nechat....já přemýšlím, jestli BT amu+belt nebo WH+libovolnej masakrozní amu :)
a proč jen amu+belt ? co tak tam přdat kalhoty RoRg to jistí ne ? a Nebo kalhoty a inna waepon + BT amu,belt zbytek rainment začínám si myslet že RoRG není zas tak zbytečný

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Y0G1 » 06.04.2015, 20:02 hod.

Chalani necital som tu vsetko , ale ako to vyzera s monkom v novom patchi budu aj ine buildy dobre na gr ? hravam sezonu hc mne staci osobne GR tak 40.

Pretoze co som videl tak sa hral len na dashink a naozaj nechcem hrat raekor monka neprislo mi to zabavne ani zazivne a hlavne mi prislo to ze to straca podstatu skillov kedze cez defenzivny skill zabijat mobky .

Rozhodujem sa mezdi monkom a barbarom na ww build.

Diki za kazdu radu

Uživatelský avatar
GABO
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GABO#2774
Bydliště:Košice

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od GABO » 08.04.2015, 17:56 hod.

Tak ja akosi neviem, ale ten Dashing s Raiment je jedna otrasná vec... :roll: Človek sa ide uklikať o smrť - bomby to dáva síce pekné aj damage, ale človek už dosť rýchlo skape aj na GR40 (predtým som GR40-43 dával s prehľadom). Buď nechápem princíp ako dosiahli na tomto builde https://www.youtube.com/watch?v=9H-7EagEJfg GR55...stačí veľká hromada protívníkov a proste az 1-2s na GR40 mrtvo. Idem skusit vyhodit prstene Focus a restraint.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od firdecek » 08.04.2015, 23:14 hod.

Já jsem tento build ala ping-pong zkusil a strašně se mi ten dashing strike seká. Prostě udělám 1-2 skoky a pak trh, a třetí a čtvrtý vidím retrospektivně, často to jde mimo mobky nedá se to moc mířit. děs prostě. Už se těším na sezónu, tam si začnu asi jinou classu. Tohle není pro mě - zlatej bellwuko build...

Uživatelský avatar
GABO
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GABO#2774
Bydliště:Košice

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od GABO » 08.04.2015, 23:49 hod.

Mne neseká s tým problém nemám, ale to už nie je o zábave toto ... ten kto toto vymyslel bol naozaj psychopat...založiť v podstate defenzívny dashing ako primárny útok s tým, že sa musíš trafiť atď atď. Hrôza des ... zlatý sunwuko build s innou a pod. Fakt je, že som s tým strávil celý deň od spustenia a musel som to k večeru vypnúť lebo nervy na dranc.

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od maja » 09.04.2015, 07:57 hod.

svatá pravda, sado - maso, ale na předčasné závěry je příliš brzo, pravdou je, že je třeba si na tento styl hraní asi zvyknout, dám tomu měsíc a uvidím, včera z čerstva po nahození buildu, sem na public testoval, co to dokáže a pravdou je, že i když jsem to neměl ještě (nemám ani teď) v ruce, tak se 3 DH (600 - 750 para), jsme postupovali od 42-48 celkem v pohodě se 40 -30 % časovou rezervou a bez WD, takže posun je jasný, ale zvyknout si na styl hraní to se teprve uvidí :wave:

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Y0G1 » 09.04.2015, 08:13 hod.

Ano maja zvyknut si na styl hrania je pravda , mna osobne monk v s2 bavil neskutocne strasne sa mi pacil aj som si monka oblubil ako classu , ale ja osobne odmietam toto hrat ..i ked bohvie ako to bude , ale nepaci sa mi tento build.

Bude tm muset byt switch na inu classu .

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od maja » 09.04.2015, 08:25 hod.

ani mě ne, na ovládání a udržet v tom chaosu přehled s tímhle buildem, to je hrůza, ale což, uvidíme co přijde, moc dlouho jsem čekal, až monka přivedou k životu, sice se jim to celkem podařilo ale styl nějak nezvládli, no uvidíme :)

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Y0G1 » 09.04.2015, 09:13 hod.

Tak tak suhlasim ale v s2 monk nebol zly aspon podla mna

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Seton » 09.04.2015, 09:16 hod.

Já si zkusil ten playstyle upravit po svým, neskáču z rohu do rohu ale vyberu vhodnou skupinku a v ní se posunu vždy jen třeba o 5-10 yardů (takový mini skoky) a to pak nemám problém s ovládnutím "doskoku", pak přesun k jiné bandě už je samosebou přes obrazovku :). Libí se mi ten neskutečnej dmg output. Včera sem na sebe naházel připravený věci, natočil +%DS na chest a ramenách a lítaly vždy pecky minimálně za 1 miliardu :).
Pokud je v partě WD s pyraňádem a vy nalítnete do něj, je to ještě víc epic :D.
Akorát ta úmrtnost :( nevím co s tím :(, nejvíc mě nakládá elektrika (není divu s tím AS)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
GABO
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GABO#2774
Bydliště:Košice

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od GABO » 09.04.2015, 09:59 hod.

Tak po včerajšich nervoch :D (ako fakt sa mi to nestáva, ale tento play style ma fakt nas..al :) .. a nakoľko hrám fakt monk only..) som skončil pri tejto vybave http://eu.battle.net/d3/en/profile/GABO ... o/10420442 a daný build http://www.diablofans.com/builds/53642- ... r-51-build akurát namiesto Pain Enhancer gemu mám Wildbeest plus slabo vylevelované. Zatiaľ GR42 od GR37 s prehľadom a bez úmrtia a s prehľadom. Asi si len fakt treba zvyknúť, ale podstatne lepšie sa mi hrá s tým Crippling Wave / Tsunami ako s Fist of Thunder / Quickening. Každopádne by som ešte chcel skúsiť niečo vyriešiť s dual zbranami nakolko mam Acient Shard of Hate aj Acient Whon Khim Lau (na Tenzin postave) ... niečo na veľmi rýchle T6 :)

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od maja » 09.04.2015, 11:18 hod.

ale jo, variant muže být více, zatím sem se s tím seznamoval včera 3 hodky, CW jsem taky zvažoval, včetně WotHF, ale FoT -quickening má lepší spirit regen, jen to skákání jak opice je děs, ale mnohdy zachrání zadek, GR speedy jedu v téhle sestavě, na vyšší GR sem cca hodku testoval Inner Sanctuary - forbidden Palace místo palmy, což se mi osvědčilo, sice mám 4x Gungdo - nonA bracery, ale Lacuni v A provedení jsou skoro 100 %, až padne AGungdo, otestuju i palmu na vyšších GR, co bude lepší a bude mi vyhovovat.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Y0G1 » 09.04.2015, 11:31 hod.

Inak nie zeby som bol nejaky inak orientovany , ale Quinn maval vzdy velmi pekne buildy ma zatial nieco spravene na 2.2?

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od firdecek » 09.04.2015, 11:49 hod.

Quinn jede ping pong jako všichni ostatní. Je to jediný top build, který jde. Liší se v menších změnách, ale základ je stejný a jinak to ani být nemůže. Blizz to moc dobře nevymyslel. Předtím šlo buď házet zvony, případně lashing tail kick s CDR buildem, někdo hrál i přes tempest rush, ale teď je to všechno jen o dashing strike, protože vše ostatní je o desítky procent horší v dps..

http://www.diablofans.com/builds/53770- ... trike-monk

Odpovědět

Zpět na „Monk“