2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Odpovědět
maset24
Quill Rat
Příspěvky:10
Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od maset24 » 24.04.2015, 16:26 hod.

tak jasny ze nemam na vyber, jinak bych se neptal :D

Uživatelský avatar
olmikee
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Olmik#2724

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od olmikee » 24.04.2015, 19:51 hod.

Zdravím vás kolegové monkové :D

chtěl bych poprosit o radu :( mám podobný problém jako kolega zde exofus. Ať se snažím sebevíc tak nedám solo gr 38+ do 37 to jde celkem v poho ale jak padne 38 tak už s tím mám problém a 39 - 40 to nedávám už vůbec.

Zde je moje láska http://eu.battle.net/d3/en/profile/Olmi ... o/58201441

Mohli by jste mi dát pár užitečných rad jak to buď předělat nebo co s tím dělat abych zvládl aspoň solo gr40+ ? :( Platím zlatem :!: :D

+ Mám dotaz vyplatí se jet na dragon nebo radši 2x one hand?

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Seton » 25.04.2015, 17:28 hod.

Určitě dragon, zvlášť s tím co máš ;).
Sežeň rainment chestku, vyhoď RoRG a doplň Restraint k tomu Focusu ;). Dmg půjde tak raketově nahoru, že to už nesundáš ;). Pásek si najdi String of ears, kterej má redukci dmg, to hodně pomůže. Dál Ancient pathran defenders jako brancery, taky pomůžou přežít ;). Změň si primární útok z Quickening na Windblast nebo Crippling wave/Tsunami, to ti zajistí CC mobů a tím pádem opět lepší přežití ;). Hlídej si, abys používal primárku tak jak máš abys měl furt bonus do DS ;). S DS opatrně, 2x dashnout,primárka,2x dashnout atd...nesmí ti dojít spirit ;). Na ramenech to chce RCR (resource cost reduction) a na tom dragonovy to chce LpH (life per hit) ! to ti pomůže sakra dost ;)
No máš na čem makat, zkus to a pak se ozvy jak to šlape ;)
Priority při hledání:
1. Restraint+Rainment chest
2. String of ears
3. Ancient pathran def.
Hodně štěstí ;), Seton
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
olmikee
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Olmik#2724

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od olmikee » 25.04.2015, 20:56 hod.

No chestku jsem mel i predtim ale protoze jsem nemel Restraint tak jsem to mel takhle. Kadala asi mela dneska dobrej den takze mam jak Restraint tak String of ears. Oboje hlavne ring teda s prapodivnym rolem ale ten bonus z rignu je sakra znat. Dashem se pohybuju ted 800m - 900m ++. Pouzivani DS a FoTh jsem nejak uz prisel na kloub. Jen me napada dotaz jelikoz jsem Dragon uz roloval nebude tech +10% znam kdyz tam dam LpH ? Myslim jakoze hodne znatelne. ( I kdyz asi stupidni dotaz kdyz nad tim tak premyslim :D )

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Seton » 25.04.2015, 21:34 hod.

No vidíš :). LpS bude znát podstatně vic nez 10% dmg, i s menším dmg se jezdí 45+ takže v pohodě ;). Platit zlatem nemusíš :D :D, prachobyčejné "dík" za ten elaborát by stačilo ;).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
olmikee
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Olmik#2724

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od olmikee » 25.04.2015, 23:25 hod.

Jo díky moc hele :) Hodil jsem to tam celkem se povedl i roll na 35k LpH a 41gr easy celkem :) Tak teď už jen sehnat ancient všechno a budu happy :D

exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od exofus » 27.04.2015, 06:55 hod.

jak se tady tím probírám tak mi vyšla jedna věc - když nemám restraint a focus jsem celkem v loji už ho od kadaly gemblim dost dlouho a nic :( ale budu shánět dál, na FD si taky dám LPH ;)
ale říkáte tady že stackovat redukci na resource ale s toho co jsem pochopil si ten dash vezmy vždy 75 spiritu ne ? ikdybych měl redukci 100% tak je jasně napsáno že si veme 75, když nemám spirit tak charge. nebo se pletu ?

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od pan HU » 27.04.2015, 08:55 hod.

Chtělo by to nějakej přepínací mód do novýho full Inna setu ... na vysokých GR bych si potřeboval pružně volit, kdy chci cyclonem natáhnout moby k sobě a kdy to prozřetelně nechám na Mystic ally :lol: :lol:
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Seton » 27.04.2015, 08:58 hod.

@olmikee: Takže docela dost posun :) to je dobře ;). Hodně taky dělá zvládnutí toho buildu, půjde to líp a líp uvidíš ;).
@exofus: Bohužel, bez F/R je to fakt o ničem...a né jen na monkovy, tyhle prsteny totálně změnily docela dost buildů, je to novej RoRG/Unity (to se před patchem taky nosilo všude).
RCR funguje...
@Pan HU: :D :D no takže zpátky na zem :D ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
GABO
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GABO#2774
Bydliště:Košice

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od GABO » 27.04.2015, 10:07 hod.

Tak včera som dal celkom s prehľadom GR48 - padlo Ačkové Daibo akurát čo dosť zlostí, že bez LPH ... ta skúšam s 10 perc. damage bez LPH a laborovať s diamantmi a kamenmi do predmetov. GR49 som už žiaľ nedal (tj. vyšiel samozrejme dosť na prd rift :D...minútu a niečo po uzavretí.). To Ačkové FD padlo fakt po dlhých dlhých hodinách.

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od maja » 27.04.2015, 10:52 hod.

to už je dobrý výkon, včera jsem zvedl šutry na 57 rank, tak se chystám zase o něco málo posunout laťku

Uživatelský avatar
GABO
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GABO#2774
Bydliště:Košice

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od GABO » 27.04.2015, 11:07 hod.

Šutre mám na 50 cca. aj to hrám s molten wildebeests gizzardom a zdá sa mi resp. chcem skúšať s Esoteric Alteration pretože pri GR48+ už viac ako bežný damage dostávam na pr*el s magickou (blesky, jed , fire) damage...pri tej GR49 to bolo fest citeľné teda. Uvidím vymaxujem čo to dá ten Esoteric a porovnám.

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od maja » 27.04.2015, 11:21 hod.

testoval sem oba, esoteric vyhrál a společně s pasivkou SS mi tenhle problém odpadl s ohledem k LpH na FD a vysokému AS, kdy nemám problém držet life na max, problémy dělají jen bosové, co se rychle pohybují, ale i to se dá zvládnout, pokut to nelaguje jako včera.

Uživatelský avatar
olmikee
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Olmik#2724

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od olmikee » 03.05.2015, 17:52 hod.

Taková technická jak by měl být ideální stav s CHC a CHD ?? Je mi jasné že oboje je podstatné ale pokud dosáhnu nějakého % CHC a zase nějaké minimum pro CHD ?

Uživatelský avatar
GABO
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GABO#2774
Bydliště:Košice

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od GABO » 04.05.2015, 09:42 hod.

By som povedal, že záleží od buildu, ale ideálne je mať ak dobre viem cca 42 percent plus CC a 350 plus CD.

Inak konečne som sa dostal k tej zámene Wild Gizardu za Esoteris Alteration a teda je to rozdiel...akurát si treba zvyknúť.

Akurát si riešim monka zo Season 2 na speedfarm ... poradíte niečo? Zo sezóny 3 potom na tank monk. Aktuálne pre speed farm skúšam niečo takéto:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/GABO ... o/54703833

Skuste prípadne čosi ohľadom speed farmy poradiť :)

maset24
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od maset24 » 04.05.2015, 14:40 hod.

Zdarec, mam takovou technickou, na vyssim GR vyplati se vic u primarky Fists of Thuner/Quickening nebo Crippling Wave/Tsunami u Cold DS buildu samozrejme, diky :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Seton » 04.05.2015, 14:57 hod.

Crippling Wave/Tsunami nebo Fists of Thunder/cold runa. CC efekt je k nezaplacení
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

maset24
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od maset24 » 04.05.2015, 15:52 hod.

Jasny, ja jen ze sem koukal na nejaky videa a nekteri jedou i Quickening runu na Fists of Thunder nejspis kvuli regeneraci spiritu

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Seton » 19.05.2015, 09:01 hod.

Jen pro zajímavost, kam až se to dá dotáhnout s Molten gemem :) :).
http://www.ulozisko.sk/obrazky/740149/Screenshot097.jpg
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Seton » 26.05.2015, 08:48 hod.

Achjo, tak sem se před asi 2 dny rozhodl oživit TR monka-měl sem okolo toho dost nápádů- a už mě zas někdo předběhl :( :D, aspoň vidím, že sem to nastavil stejně, bez internetu a hledání buildů, takže spokojenost, že si sám promyslel nejlepší variantu :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Monk“