Zhodnotenie gearu

Odpovědět
Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676
Zhodnotenie gearu

Příspěvek od Y0G1 » 29.03.2015, 19:06 hod.

Zdravim chalani sice s2 pomalicky konci , ale rad by som vas porposil o zhodnotenie gearu na mojom monkovi

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hali ... o/54675085

co sa tyka ancient torch nepadol druhe unity takisto max GR 38 s 1 unity ak mate nejake rady co vylepsit do konca s2 budem rad

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zhodnotenie gearu

Příspěvek od WulFgaR77 » 29.03.2015, 21:03 hod.

zhodnocení ..... hmmm pěknej gear :)

jinak radit asi není co, vždyť všechno znáš a o "dírách" víš. tak jakýpakcopak ;) v těch náročnějších riftech je to buď aughild, jako to máš teď ty, anebo tzo krin a jedeš guardiana na distance a zapojíš i gundo - vybrat si musíš sám

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Zhodnotenie gearu

Příspěvek od Y0G1 » 30.03.2015, 08:48 hod.

Co som dal gr 38 tak mi ostalo malo casu ..nerozumiem tomu ako ten kto je prvy v laddery dal 48 ..ak ma na sebe fake gear tak to chapem , ale ak nie tak som mal pocit ze mam o cosi lepsi gear , ale neverim tomu zeby som to dal na cas + bez unity druheho to nema zmysel skusat .

Inak ohladne tzo krin a gundo combo som netusil ..mne osobne to takto velmi vyhovuje .

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Zhodnotenie gearu

Příspěvek od Stanley » 30.03.2015, 09:03 hod.

Když se podívám na tvůj gear, tak si myslím, že to není úplně marné a asi i víš o co gou :) Ale mezery by šli opravit, nevím jak moc je to v armory aktuální, protože dost blbne poslední dobou. Ale ramena bych ucraftil podobné, akorát s vitkou místo armoru, na pásku dal taky vitku a pokusil se sehnat lepší RORG. Amulet je kapitola sama pro sebe, tam není co řešit a jen čekat až padne lepší. Ale do patche času málo :) Jinak GR 38 není na HC úplně marný, většina lidí nemá šanci se porovnávat s top rankem v žebříčku, včetně mě. Sám jsem dal taky GR 38 v dobrém čase (ale zaměřuju se spíš na DH), možná si měl jen smůlu na roll riftu.

EDIT: tak oprava, ten čas nebyl nic moc, 14:11 :) Možná se ještě do konce sezóny pokusím o vyšší, ale jeden pár Unity jsem už pohřbil a ten druhej potřebuju pro DH, tak se mi moc nechce :lol:

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zhodnotenie gearu

Příspěvek od WulFgaR77 » 30.03.2015, 09:24 hod.

nooo ony ty vysoký GR jsou tak trochu podvod .... resp. v partě si se support gearem a DH si vyrobíš klíče a pak se čeká na nejlepší roll riftu tj. otevřená mapa/zombíci+tlusťoši, skipovat elitky, stonesinger/power pylon ... guardiana pak někde zasekneš a mydlíš do něj dálkově zvon. No prostě totální pakárna. To mě fakt neoslovilo.

stačí si zapnout pár streamů a dát si mokrej hadr na hlavu ;)

bez unity fakt ne, bys byl furt na pasivce anebo pod drnem :)

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Zhodnotenie gearu

Příspěvek od Stanley » 30.03.2015, 09:43 hod.

Je mi to jasný, je to holt fishing jako blázen, ale to snad u všech charů na top pozicích. Většinou pokud danej level nedám na pátej pokus a nemám extra smůlu na rolly, tak si říkám, že to chce ještě potunit gear. Jinak tu 38 pro monka jsem si samozřejmě udělal s DH :P

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Zhodnotenie gearu

Příspěvek od Y0G1 » 30.03.2015, 12:47 hod.

No ja som sa do ladderu dostal o to pokoj , ale ladder ma nezaujima.

Inak neni som ten tip rollovat GR co padne to idem dam tak dam nedam tak odidem ak mi procne pasivka .

Vcera som skusal vymenit pasek lebo mam ancient na redukciu dmg from meele nazov som teraz zabudol nahodil gungdo gear a na 35 pasivka procla 2x tak som sa nato vykaslal .

Ancient torch to neni sanca dropnut amulet holt nepadol lepsi rorg som spravil 45 bedniciek bounty na t6 a kazdy bol horsi tak som to bohuzial vzdal .

Ja keby som mal druhe unity asi by som skusil tu 48 aj za cenu smrti nemam co stratit idem aj do S3 , ale nepadol a opadla chut ho farmit

Ja osobne to hram dost na tougness okolo 55mil ked som v hre sam s inna setom .

Gear co ste videli na bnete je aktualny nemenim ho

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zhodnotenie gearu

Příspěvek od WulFgaR77 » 30.03.2015, 13:05 hod.

no já jsem ti jen chtěl odpovědět, jak se tyhle vysoký GR hrajou no.
Ještě bych možná zkusil zapojit molten gem, pokud ho máš slušně nalevelovanej.

BTW: baví mě to "bratislavské" - "ja som neni" :D v psaný formě je to ještě brutálnější, že člověk neví jestli nejde náhodou o překlep ;) ale v mluvený jsem si na to už nějak zvykl ;)

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Zhodnotenie gearu

Příspěvek od Y0G1 » 30.03.2015, 15:37 hod.

Niesom z blavy DDD

Ospravedlnujem sa za diakritiku a za chyby neriesim to ked pisem na fora atd D

Edit " Bohuzial takymto stylom hrat vysoke GR ..neni to moj salek kafe D

Odpovědět

Zpět na „Monk“