Uliana´s set a 2.3 Monk

Odpovědět
Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890
Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 13.10.2015, 11:24 hod.

Ty pasivky asi nech jak mas vzhledem k tomu ze jsi na HC.. do party CoE a epi kdyz jde do tuheho jinak nepotrebujes a je mozne ho nahradit serenity zalezi co ti vic vyhovuje
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 13.10.2015, 11:43 hod.

Y0G1 píše:Seton coyd dik chalani

Veci poupravim , ale aku pasivku vymenim za ten exalted soul ?

Nejake rady?

Mam aj bracere s light dmg , ale tieto boli ackove..tak ja si hodim purple gem do hlavy

CDR zmenim na shouldroch to je np.

Takze ak som pochopil nahodim static a potom mlatim len wothf..inak na zbrani vitku vymenim za lph to nieje problem len som mal trosku malo HP

PS: Ako si locknem ten breath of heaven ?

Gem vytunim .

Inak do party ako to je zmenit unity za coe ?

+ Ephipany pouzivat na cd alebo len ked ide do tuheho ?
Nemáš zač ;)
Tím že odstraníš CDR na ramenech a dáš tam +life a life gem do helmy tak můžeš v klidu přetočit tu Vitku na zbrani na LpS ;). Brancery určitě s Light dmg, LpS tě na těch brancerech nezachrání a light dmg pomůže k tomu aby mobové dřív padli a když jsou mrtví, nedávají dmg ;). Gem vytuň to je jasný. Pokud necháš na HC NDE pasivku, tak ale minimálně v paragonech dej full spirit (50bodů). V partě CoE, ale mám taky dobře ozkoušenej Wyrward na stunt což by na HC mohl být větší přínos než CoE ;), ale uvidíš. Epiphany (zvlášť na HC) šetři až půjde do tuhého!!! tento build nemá CDR takže Epiphany nespamovat hned jak to jde, ale v v situacích "Get the fock out, this is very bad situation" :)
Lock BoH uděláš přes NumLock klávesy, viz video zde: https://www.youtube.com/watch?v=JaAI8s8rft4 .Někteří jsou tvrdě proti tomu, protože je to prej "moc velká pomoc" nicméně zvlášť u monka (a těch buildů bylo dost) je to prostě záchrana před karpálníma tunelama a já to používám už dlouho...
Všechny naše rady jsou bezpečný a mají za účel tě posunout dál, ale jsi na HC takže měj soudnost a né že po překopání hned vlítneš na GR75 :D :D a pak tu budeš nadávat co sme to udělali :D :D ;). Zkoušet, zkoušet, zkoušet :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 13.10.2015, 11:48 hod.

Nie nie s U som dal gr 61 takze ja budem rad ked dam 62/63 nepachtim sa na 70gr

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 13.10.2015, 12:35 hod.

Jo a jeste takovy detail u single target pouzivat jen FoT na dmg.. samozrejme + dash + BoH
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 13.10.2015, 12:58 hod.

Jooo, už vím co jsem to chtěl :D. Tak teď mě pro změnu předběhl coyd ;).
Důvod je jasnej, je to postavený na lightning dmg a u single target nemáš kam procovat static přes WotHF, takže na singl pouze FoT ;).

Ale!! Coyd a ostatní by mi to mohli potvrdit nebo vyvrátit, zdá se mi (když jsem omylem na sigle target solil WotHF), že WotHF lépe procuje FD buff, zdá se mi, že se FD spustí dřív a častěji, takže to teď zkouším tak, že hlavně na RG udělám prvních pár hitů s WotHF, procne mi FD a jedu FoT dokud je buff aktivní :). Pozorujete někdo taky nebo haluz?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 13.10.2015, 13:11 hod.

^^ jo je to presne jak pises taky jsem si toho vsim ze nekdy se FoT nedari procnout FD tak rychle jako WotHF
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 13.10.2015, 13:30 hod.

hmmm, takže asi néé úplná haluz :), bylo by to i logický vzhledem k frame na skill a DoT efektu u WotHF :). co na to Ryliah? A co na to Jan Tleskač?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 14.10.2015, 09:51 hod.

Dnes som skusal s buildom gr 62 ktore aktualne progresujem, kedze gear neni idealny a chyba par veci tak som si povedal ze by to aj slo..par krat sice pasivecka procla ..citil som sa oproti svojmu buildu s U setom a max buffmi (1.5miliardy toughness) dost squishy D

Ale bohuzial to nedavam na cas , videl som na hc season tipka dat ujz 71 ale on hra na cdr co je asi zaujimave

Inak serenity neni lepsia volba oproti epiphany?

Hp mam okolo 700k coz mi pride malicko. Equip na enchantresku nemam takze ju pouzivat ani nemozem coz je dole hned 3AS.

Dal som si exalted soul namiesto pasivky na bonus s 1h a 2h.

Co sa tyka buildu osobne ma viac bavi ako U set , ale kedze by som rad dal nejake 65 gr na hc tak budem musiet asi opat switchnut a cakat na drop ackove fisty na SSS..

Inak ten AS je lepsie dat to namiesto cd alebo cc napr na ringoch ?

Vobec sa neviem rozhodnut

Dikes za rady

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 14.10.2015, 10:15 hod.

Vsak jsem ti psal ze muzes pouzit serenity, zalezi co ti vic vyhovuje. AS staci mit na obou ringach at mas AS>1,9 ja to ale hraju za tim s jednim ringem a da se. TIm ze vyradis Guardians Path prijdes o dost survaviblity, na hc asi ne moc dobra volba. Podle mne s tim gearem co mas musis dat 62 levou zadni, asi spis budou jeste rezervy v playstyle. Jinak vitky hodne jeste stracis na rukach, kalhotach a fistech a na helme taky vyjde lip vitka pokud uz mas life% na ramenech a chestce. Paragon mame skoro stejny a ja mam o 12M vetsi toughnes jen diky tem par statum a na ringach nemam vitku vubec
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 14.10.2015, 10:59 hod.

No hral som to tak ako si pisal a aj som kukal guide nataham moby nahodit static par krat potom bijem len wothf , ale mam pocit ako keby mi to za nejak malicko crituje staty co som pozeral mam 500cd a 45 cc AS mam 37% ..Je mozne ze to hram zle , ale ako som pisal nahodim static dashnem nataham si mobky a potom uz len wothf v kocke mam unity peshkow a dragon. Nehovorim ze by som mal facerolovat 62 D , ale vyrazne to nedavam ..mozne to je tym ze nemam ancient gear?

Inak pri tomto builde skipuju sa elitky alebo nie ? Dam si teda z5 ten guardian path.

Neviem nejako nemam moznost nahrat videjko na zhodnotenie

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 14.10.2015, 11:09 hod.

Nevim no hlavne si hlidej at mas po cely fight aktivni shenlong buff, chce to hrat a zkouset. Elity podle toho jak rychle se je podari dat nebo nastackovat s ostatnima mobama. Mne se taky ze zacatku zdalo ze davam maly dmg, ale bylo to proste tim ze jsem to nehral optimalne, ted na GR65 se 4 lidma kdyz se utrhnu tak bile moby jsem schopny slozit sam za pomerne kratkou dobu
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 14.10.2015, 11:52 hod.

Jasne dik za rady ..no testoval som gr 50 .. a tam to padalo velmi rychlo , ale vsimol som si ze mas asi tak o triedu lepsie gear ako ja ..nemyslim si ze weapony to u mna zachrania.

Inak hlupa otazka je dobre drzat ten spirit na max , alebo ked padne tak sa nic nestane ..set na shenlongy som cital , ale akutalne som v praci a neviem si vybavit ako to presne je

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 14.10.2015, 12:03 hod.

Max spirit drž, jinak seš bez DMG.
1. Shenlong se aktivuje (a dá 100% binus na všechno DMG) jakmile dosáheš max spiritu a pak ubírá 65 spiritu/sec
2. Za každej bod spiritu ti boostne dmg generátorů o 1,5%, proto je pro DMG důležitý mít 1. co nejvíc spiritu, 2. spirit na maximu po co nejdelší čas.
stačí takhle? :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 14.10.2015, 13:04 hod.

Tady si myslim ze to funguje trosku jinak nez napsal Seton.. ano kazdej bod spiritu boostne dmg generatoru o 1,5%, ale podle mne to je proste pevny udaj, proste mam ve statech 350 spiritu tak mam 350*1,5 a basta, nikde se tam nic nepise o aktualni hodnote spiritu. Ale mozna mne nekdo vyvede z omylu. Shenlong buff se vsak samozrejme aktivuje pouze v pripade ze mas spirit na max hodnote a drzi do te doby nez ti klesne na nulu.
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 14.10.2015, 13:26 hod.

Hmmm, takhle sem o tom ani nikdy nepřemýšlel :D, myslel sem, že je to dynamicky podle aktuálního spiritu :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Ryliah » 14.10.2015, 13:51 hod.

Ano. DMG sa pocita s max spiritu, nie aktualneho. Akurat ked sa aktivuje ten bonus, je potrebne co najdlhsie udrzat spirit.
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 14.10.2015, 13:53 hod.

:D no tak tím líp :), stejně sem to furt držel na max :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 14.10.2015, 16:38 hod.

Tak jsem to schvalne prubnul, protoze doted jsem hral jen partu a myslim ze celkem OK na druhy pokus, navic na gearu je hodne co zlepsovat takze ta GR70 je realna myslim pokud budu ladit static gear stejne dlouho a uspesne jako palm

Obrázek
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Ryliah » 14.10.2015, 18:20 hod.

GJ, pekne. Ja sa pustím do pushovanie solo GR cez víkend. Potrebujem ešte doladiť gear, uvidíme kam to dotiahnem :)
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 14.10.2015, 19:51 hod.

CG! o víkendu to mám v plánu i já :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Monk“