Tématický (snad funkční) build: Fist of the North Star

Odpovědět
Uživatelský avatar
AgentKalim
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Tématický (snad funkční) build: Fist of the North Star

Příspěvek od AgentKalim » 15.09.2011, 14:43 hod.

Tenhle build mě napadl po tom co mi došlo že některé monkovy skilly (Hundred Fists, Exploding Palm, Seven Sided Strike) se až nápadně kryjí s technikami z anime Fist of the North Star. Snad bude tak efektivní jak hezky vypadá na papíře.

Základní myšlenka buildu: Monk lítá po celé obrazovce, všechno DOTkuje, stunuje castery a supporty, a když potřebuje něco HNED zabít tak odpálí Seven Sided Strike.

Link na skill calculator:
http://us.battle.net/d3/en/calculator/m ... ZcW!YYcaZZ

Obrázek skillů:
Obrázek

1. Skill group - Základní combo
Way of the Hundred Fists (HF) + Exploding Palm (EP) (Indigo runa) - Základní použítí v kombinaci HF, HF, EP. Indigo runa v HF zajišťuje že primární cíl bude po nadotkování tak oslaben že ho EP dorazí a spustí tak řetězovou reakci díky runě v EP.

2. Skill group - survivability and control
Dashing Strike s Obsidian runou - základní přibližovadlo a díky runě zvýšení šance na dodge.
Lashing Tail Kick s Alabaster runou - třívteřinový stun s třívteřinovým cooldownem pro případ že je potřeba odstavit nějaké hovado co se nedá rychle zabít. Při vhodném použití permanentní stunlock?

3. Skill group - DAMAGE DAMAGE DAMAGE DAMAGE
Seven Sided Strike s Crimson runou - okamžitá smrt.
Mantra of Conviction s Crimson runou - jako by neměl už tak dost damage.

Pasivní skilly:
The Guardian's Path - Dual-wield pro zvýšený dodge.
Chant of Resonance - Troška extra spirit, možná změnit za něco jiného.
Sixth Sense - další dodge.

Tenhle build jsem postavil na "existujícím základě" s tím, že MUSÍ obsahovat některé skilly v určité kombinaci, takže patrně nebude až tak efektivní jako můj barbarian build, ale doufám že aspoň bude sranda za tohle hrát. Kritika jako vždy vítána.

trajda
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Tématický (snad funkční) build: Fist of the North Star

Příspěvek od trajda » 25.11.2011, 20:52 hod.

Myslím, že používat 2 spirit generatory se nevyplatí, pokud nepoužiješ alespoň tu novou passivku na zvýšení dmg při použití dvou a více spirit generátorů. Osobně dávám přednost EP s alabaster runou, protože mám dojem, že si vystačí sama i bez HF, jinak se mi tvůj nápad líbí a určitě by i fungoval...

Arthasscz
Quill Rat
Příspěvky:14

Re: Tématický (snad funkční) build: Fist of the North Star

Příspěvek od Arthasscz » 30.12.2011, 10:27 hod.

No rozhodně zajímavé. Bohužel věe je teoreticky a poměrně optimistické. Nikdy nic nejde po másle jak dotyčný potřebuje. Souhlasím že 2 spirit generátory jsou zbytečné. Místo Fists of Thunder bych spíš využil Cyclone strike s indigo runou nebo crimson runou.
Nepřátele v okruhu nekolika yardů to priportí k tobě a s touhle runou jim dá věem pecku za 322% Weapon dmg. Myslým že tím by si jim pěkně zavařil. Jediná nevýhoda tohohle skillu je to kolik spiritu stojí. Ale co sem koukal tak pokud je člověk šikovnej tak spirit nahrabe zpět rychle.
A místo poslední passivky bych dal Near Death Experience jako zadní vrátka v případě že by na tebe naběhl dejme tomu barb nebo neco jiného.

Ale jinak skvělý build
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Monk“