Monk - Inferno Act2

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670
Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od AlterEgo » 01.06.2012, 11:13 hod.

Jo vlastne, na tu runu sem zapomnel. Ja tam pouzivam tu na snizeni cd, tak uz to beru automaticky, ze to zustava na stejnem miste.

Uživatelský avatar
Odysseus
Quill Rat
Příspěvky:10
BattleTag:Odysseus#2761

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od Odysseus » 06.06.2012, 08:16 hod.

s tímto buildem už to v ActII jde, ale je to masakr oproti prvnímu actu :-)

Obrázek

Uživatelský avatar
Feenux
Quill Rat
Příspěvky:10
BattleTag:Feenux#2590

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od Feenux » 06.06.2012, 15:26 hod.

Jakej skill build máš prosimtě na mysli? Bylo jich to postovanejch víc a post přímo od tebe nevidim, předem dík :)

Uživatelský avatar
Lightofstorm
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lightofstorm#2107

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od Lightofstorm » 07.06.2012, 01:43 hod.

Aktuálně progress:

Trošičku jsem si polepšil s věcma http://sdilej.net/?di=113390297102

Act2 na sólo jsem dneska prošel od města až k zamořené vesnici (včetně dungeonů ruiny a jeskyně s červama) pouze se skipem 2 elitních skupin (pro mě zatím smrtelná kombinace - invulnerable minions + mortar + plague + oheň (v obou variantách))

Šel jsem i s Wizzem a tak jsem přehodil mantru na healingovou s 20% resistama (poté mám resist 844 a armor 5000) a pěkně nám to odsejpalo....

Pokusili jsme se udělat kombinaci já + 2x wizz a to už skoro nešlo... jak se mobům zvyšuje dmg, tak se to prostě nedalo už ustát.... vítám nový patch, kde se budou mobům už jen zvyšovat HP, ale ne dmg s každým dalším hráčem..... (i když se trochu bojím, že začínají zjednodušovat...uvidíme)

1123581321
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od 1123581321 » 11.06.2012, 06:26 hod.

Měl bych dotaz prošel jsem to komplet až k hlavnímu rb v A2 a vůbec jsem si neškrtnul :D deff 5,6k, rezist 650, dps 18k, hp 33k

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... YXU!ZYcaYY

pokud má někdo nápad na úpravu skillů a hraje to podobně, docela ocením radu

Jimmyxx
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od Jimmyxx » 11.06.2012, 06:49 hod.

otazka je kde si se zasekl..predpokladam ze ne v prvni casti boje kdy sou jenom addi:)
jestli v druhy casti s bossem a addama, tak si zvedni dps prez mantru of conviction s runou overawe a proste to prezerguj nebo si hod misto kicku sweeping wind. pokud posledni casti boje, tak tam ti s tim tezko nekdo neco poradi:) tam je to cely jen o tom avoidovat dmg, takze by si tam spolu se serenity urcite vyuzil seven sided strike na avoidovani meteoru. treba misto blinding flashe kterej ti je v posledni casti k nicemu

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od AlterEgo » 11.06.2012, 06:52 hod.

1123581321 píše:Měl bych dotaz prošel jsem to komplet až k hlavnímu rb v A2 a vůbec jsem si neškrtnul :D deff 5,6k, rezist 650, dps 18k, hp 33k

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... YXU!ZYcaYY

pokud má někdo nápad na úpravu skillů a hraje to podobně, docela ocením radu
U Blinding flash si prehod runu na tu co dava tech 30% dmg na ty 3s (Faith in the Light), protoze ty nagy, ktere tam jsou stezejni aspekt boje nejsou elity a tim padem moc tech 60% miss nevyuzijes.
Pokud ti mobove moc nakladaji, tak muzes jeste zkusit Mantra of Evasion s runou Hard Target pro lepsi armor.
Statove bys to mel v zasade zvladat, tak spis jeste napis v cem tam mas problem. Urcite sis vsiml kdy zhruba v prubehu boje se to tam nejak posere.

1123581321
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od 1123581321 » 11.06.2012, 09:02 hod.

Seknul jsem se v tý části s těma hadama... mezitim co mi tam poletuje, tak mě ti hadi docela rosekaj a nejde mi killit hady a rb zároveň

neis
Quill Rat
Příspěvky:9
BattleTag:neis

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od neis » 14.06.2012, 07:04 hod.

Zkoušel jsem všechny možné kombinace primárek a sekundárek a nakonec jsem se vrátil k tomu nejzakladnějšímu co u monka je a hraje se mi stím luxusně http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... YXU!aacaca a přitom moc lidí tuhle kombinaci nemá.

Deadly reach je pro mě na moby nepoužitelný, protože způsobuje jen přímé požkození a boj sním trvá dlouho a příjde mi, že sním se pomalu dobíjí i spirit. S moby raději rychle zatočit, nebo je k sobě ani pořádně nepustit,to zachrání více životů než armor.Na 1on1 je to best skill,ale to se nám poštěstí max tak u bossů, nebo pak v PVP. Ale normálně se mi za něj hraje snad nejhůře a je to nuda.
Za to kombinace FOT + thunderclap to lítá jedna radost, nikoho nemusíš dobíhat a společně Lashing tail kick s Vulture law kickem a Breath of heaven s fearem ideální . Kickbackem i fearem si děláš prostor a přerušuješ útoky a díky thunderclapu jsi hnedka u nich a zase rychle způsobujes požkození, čímž nabiráš ihned spirit na další kickback ( tím tě mobi i eliťácu tak nepřečíslí), když k tomu zapnu Sweeping wind, tak je to docela sranda Každý má jiný styl boje, ale tento mi příjde velmi agresivní, ale zároveň i docela bezpečný, protože vás málo kdy někdo zavře a díky rychlému pochybu se dá v pohodičce vyhýbat i ranged útokům.....

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od evilmind » 14.06.2012, 07:46 hod.

Jo, hraju ted podobnej build, hlavne kvuli ranged mobum v A3 ktery mi bez teleportu zbytecne nakladaj nez k nim dobehnu. Ale Deadly reach bych nepodcenoval, hodlam se k nemu v kombinaci s IS vratit, az nasbiram nejaky rozumny dps, prece jen je AoE takze boj s nim urcite netrva dele. Navic ten build s FoT funguje hlavne diky vysoky AS, kdy kazdou vterinu mam treti utok, kterym prerusim utok vseho v mym okoli, coz je desne preboostly, a je otazka, jestli se to po nerfu AS nezmeni...

Jimmyxx
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od Jimmyxx » 14.06.2012, 08:09 hod.

:) pri slusnym nacasovani se daj diky thunderclapu avoidovat i ty vlny co posila:)
ja tu druhou cast proste prezergoval http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... XYU!Z.baYa a v singlu se na ty meteory jak sem psal proste hodi dalsi avoidance skill, takze sss to jisti:)
j taky se docela bojim nerfu as, ze me to dost poskodi taky ho spolu s loh hrotim

Smash
Quill Rat
Příspěvky:39

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od Smash » 14.06.2012, 11:27 hod.

Mohli by ste niekto napisat aspon orientacne ake staty treba mat aby sa vobec oplatilo vstupit do 2 actu? hp,ress,armor, dps

Last_Elf
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od Last_Elf » 14.06.2012, 11:56 hod.

Smash píše:Mohli by ste niekto napisat aspon orientacne ake staty treba mat aby sa vobec oplatilo vstupit do 2 actu? hp,ress,armor, dps
Já jsem šel s cca 30k HP, 600 resist, 6k armor a 10k dps. Šlo to, ale hodně jsem umíral a půlku elit jsem nechával za sebou. Ale ty čísla si už moc nepamatuju. Každopádně pokud nemáš aspoň toto, tak tam nemusíš chodit.

neis
Quill Rat
Příspěvky:9
BattleTag:neis

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od neis » 14.06.2012, 12:12 hod.

evilmind píše:Jo, hraju ted podobnej build, hlavne kvuli ranged mobum v A3 ktery mi bez teleportu zbytecne nakladaj nez k nim dobehnu. Ale Deadly reach bych nepodcenoval, hodlam se k nemu v kombinaci s IS vratit, az nasbiram nejaky rozumny dps, prece jen je AoE takze boj s nim urcite netrva dele. Navic ten build s FoT funguje hlavne diky vysoky AS, kdy kazdou vterinu mam treti utok, kterym prerusim utok vseho v mym okoli, coz je desne preboostly, a je otazka, jestli se to po nerfu AS nezmeni...
Já ho nezatracuju, jen mi to sním příjde těžší než s mojím buildem a obávám se, že blizz opravdu nerfne, ale na druhou stranu to moc lidí nepoužívá (aspoň já vidím skoro jen deadly reach.) Podle mě nic silnějšího aktuálně není, aspoň pro můj styl hry..takže do patche mám jasno ;)

Mimochodem nechceš někdy zahrát ? =)

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od evilmind » 14.06.2012, 13:49 hod.

Smash píše:Mohli by ste niekto napisat aspon orientacne ake staty treba mat aby sa vobec oplatilo vstupit do 2 actu? hp,ress,armor, dps
v MF setu mam jen 22k HP, 550 res (s MoH), 23k DPS a 6400 armor, a na A2 to krasne staci, i vetsinu elit dam v pohode bez umirani, kdyz to vypada ze ne, tak prehodim do bojovyho (850 resist 7200 armor)

samozrejme to predpoklada, ze se clovek hejbe, kdyz budu afk tak me da na 3 rany i kostlivec

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od evilmind » 14.06.2012, 13:55 hod.

neis píše:Já ho nezatracuju, jen mi to sním příjde těžší než s mojím buildem a obávám se, že blizz opravdu nerfne, ale na druhou stranu to moc lidí nepoužívá (aspoň já vidím skoro jen deadly reach.) Podle mě nic silnějšího aktuálně není, aspoň pro můj styl hry..takže do patche mám jasno ;)

Mimochodem nechceš někdy zahrát ? =)
Tak neni to zase tak davno, co naopak nikdo DR nepouzival :-) ale ta 50% armor runa je proste preboostla silene (a i ta dmg na 30s je dobra). Styl hry je ale uplne jinej nez s FoT, mi docela delalo problemy to ze zacatku zvladat, a nektery elity jsou proste uplne jinak obtizny razem - napr. molten s DR je brnkacka, kdezto s FoT/thunderclap mi prijde jako jeden z nejhorsich... Proto bych v budoucnu rad misto toho mel Dashing Strike, kde nad tim pohybem po plose ze vsech tri monkovych teleportacnich kouzel mam nejvetsi kontrolu, za 10 spiritu ho muzu spamovat v podstate porad, targetuje se kamkoliv, a proste je to super kouzlo. Ale zatim na tu zmenu stylu proste nemam equip, resp. nemuzu si dovolit prijit o Lashing Tail.

Coop ja nehraju, nerad se nekomu prizpusobuju.

Smash
Quill Rat
Příspěvky:39

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od Smash » 14.06.2012, 14:50 hod.

Mam 43k hp, 5,5 k armor, 15 k dmg, a 500 ressy.....a mam sakramentsky problem dat elity a championov. Cize je mozne ze mam zly build, alebo skratka na to nemam staty?

Boris
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cecák#2119

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od Boris » 14.06.2012, 19:01 hod.

evilmind píše:
Smash píše:Mohli by ste niekto napisat aspon orientacne ake staty treba mat aby sa vobec oplatilo vstupit do 2 actu? hp,ress,armor, dps
v MF setu mam jen 22k HP, 550 res (s MoH), 23k DPS a 6400 armor, a na A2 to krasne staci, i vetsinu elit dam v pohode bez umirani, kdyz to vypada ze ne, tak prehodim do bojovyho (850 resist 7200 armor)

samozrejme to predpoklada, ze se clovek hejbe, kdyz budu afk tak me da na 3 rany i kostlivec
DR ma najvyssi range z melee abilit da sa s nim zabijat aj cez steny ked mas helmu s 6% na dmg niet co riesit specialne v A2 cez shift som s nim vyzabijal polovicu Hard Hit mobov
Hej tiez mi pride pomaly...

Jimmyxx
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od Jimmyxx » 14.06.2012, 19:47 hod.

Smash píše:Mam 43k hp, 5,5 k armor, 15 k dmg, a 500 ressy.....a mam sakramentsky problem dat elity a championov. Cize je mozne ze mam zly build, alebo skratka na to nemam staty?
chyba bude nekde jinde:)
staty mas dostatecny pro druhej akt. problem bude bud v buildu a nebo celkove v hernim stylu. druhej akt je opravdu velkej skok oproti prvnimu, takze se proste zamer na defensivni stranky monka a pujde to. do zacatku je skvelej pomocnik earth mytic ally co na sebe na chvilku opravdu par mobu natahne. u elit toho moc nevydrzi ale i tak super pomocnik, kteryho muzes spamovat

Smash
Quill Rat
Příspěvky:39

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od Smash » 14.06.2012, 20:06 hod.

Skus mi sem postnut tvoj build. Dik :)

Odpovědět

Zpět na „Monk“