Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Odpovědět
zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939
Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od zahron » 16.05.2014, 12:31 hod.

včera jsem zkoušel Holy buildy ... no neříkám že jsem zkoušel všechny a neříkám že jsou nehratelné ... ale potřeboval jsem něco T4+

věřím že ty cyclone striky s pullem a breath of heaven za 505% nejsou slabý ale k tomu se prostě nedají hrát obvyklé pasivky - navíc když používáte holy SSS s Fulm Ons tak vás to nutí jít do té CDR, ale to prostě nejde, protože vás zajebe elitka na ONESHOT, affixů je milion ale monk nikdy nebude ta classa která dokáže použít každý s prominutím s*it co na těch lege jsou.


Ale jak říkám ještě jsem neskusil fire build, zkusím tu explosive wave a uvidím

PS:lightnight pořád vládné a setovky jsou slabé jak prase, nehledě na drop a roll (1200+ shardů do chesty = 2x blackthorne a jedna inna s low dexem, armorem +, dashing dmg, sice health globe + ale singleress je prostě ho*no když se vám rollne špatně) a to jsem chtěl gamblit uplně jinou chestku :lol: :lol: http://eu.battle.net/d3/en/item/shi-mizus-haori , to bude asi tím že jsem si štěstí už vybral na tom když se mi rollnul trifecta Royal ring s COLD ressem :D :D

ty singleressy jsou fakt katastrofa kvůli tomuhle jsou setovky a většina legend na monka totálně nehratelný - nechci to něják zlehčovat ale dle mého když by monk našel legendu tak by mu to mělo rollnout jen ten jeden resist
Obrázek

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od buchis » 18.05.2014, 16:58 hod.

Monkové, dotaz, su light monk
raiment set - full 6/6
inna - 3/4 (brneni, pasek,gaťky) čili + RoRG a je full podpora manter
krom toho samozrejme jak asi vsichni maji tak i cain set (ten je asi k nicemu), aughild set a blackthor set.

Nevím jak tyto sety nejlip zkombinovat pro effektivnost.
Amulet mam obyc 700dex, 700vit, CC10, CHD 98. V truhle zlutej s light 12 prct.

prsteny jsou jasny, SoJ+RoRG.

Co byste tedy nejlepe navrhovali, kombinace setu atd.
Buchis je death, ať žije herdek

Makinaky
Quill Rat
Příspěvky:43
BattleTag:Makinaky#2141

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Makinaky » 18.05.2014, 18:37 hod.

Čau,

záleží jaké obtížnosti chceš hrát. Koukal jsem na tvůj profil a nevím co si o tom myslet. Na nižší torment ti to stačí, ale na t4+ musíš mít sjednocené resisty, aby se nestalo že si stoupneš na molten nebo do fire chains a nestihneš zmáčknout ani flašku... :) (vlastní zkušenost) Na čistě dmg monka potřebuješ určitě helmu eye of storm a pásek thundergods vigor. Takže by jsi musel vyhodit 2 setové itemy. Já to hraju 3 raiment a 2 asheras, kvůli resistum a hp. Až se mi podaří vycraftit skvělý aughild tak dám ramena a bracery. Innas nemám žádný, takže to neřešim. Navíc mi přijde ten bonus takovej k ničemu.


Netvrdim, že mám nějak super monka. Ale hodim ti sem profil na mého lightning monka a tank monka. s tim dmg hraju t1-4 a s tankem t5-6.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Maki ... o/42888654

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od buchis » 18.05.2014, 19:29 hod.

na resisty se nedivej, ted je nemam sjednoceny, zkousim jednotl sety, inna a raiment, co delaji. jedu t3 s prstem nose t4 s silnejsi grupu, vyssi chodim jen s witchama jako support.
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od maja » 19.05.2014, 09:44 hod.

to Makinaky: 374 life a equip, není to na t5-6 o ústa ?

Sirius
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sirius#2877
Bydliště:Šlofíkov

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Sirius » 20.05.2014, 00:02 hod.

Tady máte mojeho celkem vylepšeného Mončičáka:-) Už je myslím docela slušně nagearovanej... Zítra mám v plánu udělat lepší Cain botky ( Lighting res ).
http://www.diabloprogress.com/hero/siri ... s/30306774

Toho Toughness 3m si nevšímejte:-)
Opravdové Toughness je 10m díky One With Everything.

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od maja » 20.05.2014, 07:16 hod.

pěkný, taky stále něco vylepšuju, včera večer jsem prohodil par věcí (vyřadil innas opasek a pants) a ještě něco málo doladit a dnes to otestuju, sice jsem srazil dmg cca o 100 k, ale celkově to zatím vypadá lépe, tak uvidíme která kombinace se osvědčí, soj ring s 30 na elit/6 ats prohazuju, jinak to máme celkem podobný, ono se toho za současného stavu s monkem moc dělat nedá, ať prohodíš co prohodíš, žádný velký boost se nekoná a je to něco za něco life/dmg/res ...
Naposledy upravil(a) maja dne 02.06.2014, 11:09 hod., celkem upraveno 1 x.

Sirius
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sirius#2877
Bydliště:Šlofíkov

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Sirius » 20.05.2014, 11:23 hod.

Jo s Monkem je to teď celkem marný. Je to zábava, ale všechny postavy dostávají boost a Monk nic:-)
Jen mě teď napadá otázka. Včera jsem koukal a zařadil jsem si skill jako Spirit Generátor "Way of the Hundred Fist - Hands of Light".
Oni k tomu skillu samotnému přidali runu na Lighting? Přísahal bych že dřív jsem se koukal a zkoušel všechny možné alternativy Lightingu, a myslím, že tenhle skill měl jenom Psychical DMG.

Zase ale musím nechat, že monk je docela silný. Já zvládám T3 uplně no problem. Ale jen proto že to hraji tak, že když vidím elite pack, naběhnu do něj rozházím Marky, zaměřím se na jeden cíl a vše vybouchne. Na vyšší Torment bych potřeboval tu fistu která přidává bonus že nebouchají za 50% HP, ale za 90% nebo kolik tam je...
Padla mi na začátku ROS ale na začátku prostě člověk neví že. Takže je zní Forgotten soul:-)

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od maja » 20.05.2014, 12:23 hod.

u Way of the Hundred Fist - Hands of Light je změna, u zvonu, tohle zrovna nepoužívám, jinak ta fista http://us.battle.net/d3/en/item/the-fist-of-azturrasq mi zatím nepadla.

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od zahron » 20.05.2014, 21:19 hod.

fistu mám s 99% výbuchem, ale s 1900 dps bez socketu :lol:
Obrázek

Sirius
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sirius#2877
Bydliště:Šlofíkov

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Sirius » 20.05.2014, 21:57 hod.

Ta Fista je spíš dobrá do Tank buildu např. pro Torment 6. Tam ti o DPS nejde, ale když mob práskne za 100% svých HP tak to musí být fakt síla.

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od buchis » 24.05.2014, 07:10 hod.

Me padla ale jen 80 prct :(
Kdyz mam inna set a pouziju pasivku unity, dava to kolegum 4*5% damage, zejo.
Buchis je death, ať žije herdek

Nervak
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nervak#2847

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Nervak » 12.06.2014, 16:26 hod.

Moj two-hand holy monk:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nerv ... o/34278247

Najdolezitejsie asi je, ze pre mna je tento build zabava :D
CDR celkom 63.28 planujem viacej , atack speed +0 asi malokto pouziva epiphany windwalker ale staci mala skupinka a atackspeedu je hafec :D a stym CDR je epiphany stale ...
Ci je pouzitelny t5+ nvm tam som este nebol :D vdaka CDR som bud v serenity alebo v SSS tak ma niak moc netrapi toughness :D
Inak treba este zohnat ramena a amulet zo setu monkey kings grab a poleti aj dmg hore , teda snad :)

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od zahron » 12.06.2014, 21:35 hod.

Tak jsem se nakonec dočkal parádního WKL a upravil jsem trochu monka, samozřejmě že mám víc equipů a měním dle různých tormentů


http://eu.battle.net/d3/en/profile/zahr ... o/25651159

Andarielku nosím pač na Eye of Storm mám reroll za 2.6M a ani jednou mi tam nevlezl crit :-/

Elemental damage 1 802 706
Elemental elite damage 2 073 112
Actual damage 1 060 415


na T6 používám spíše Fistku na exploding palm a kombinace Innas, Aughild, Cain - jde udělat i Inna, Ashera na větší defense ale proč honit malé čísla když si muzete dat Desert Shroud a Serenity
Obrázek

pepe.kep
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:pepe#2764

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od pepe.kep » 12.06.2014, 23:23 hod.

seva, tak tu je moj char na T6, keby sa chcel niekto inspirovat, pokial necekujete youtube, samozrejme support, nie solo.
toughness v hre 20mil, CDR cez 70% zatial a redukcia na elity 34%, este chcem vymenit amulet za blackthorne, ale este sa mi tam nepodarilo v pasovat CDR 8%, lebo to skakanie mi nevyhovuje, nejde ich potom pritiahnut k sebe.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/pepe ... o/20795643

Dark-Han
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkHan#2786

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Dark-Han » 13.06.2014, 19:25 hod.

Já zkoušel ten Raiment set a nic moc. Sice tam lítaj pecky za 60-70M ale nic nevydrží.
Koukal jsem pak na stream a oslovilo mě tohle:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/sunn ... o/43397776
Je takovej supp monk ale díky tomu setu tam i nějakou tu dmg rozdá a zároveň i něco vydrží. Když jsem se koukal tak tam myslím lítali bomby za 30M+- a člověk je dává hodně často. Až budu mít trocha času tak určitě vyzkouším.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od AlterEgo » 13.06.2014, 20:33 hod.

To nevim jak si to testoval, ale mi tam litaji rany pres 100 milionu bez SoJe a s vydrzi problem neni.
Co se tyce toho profilu, na ktery tu davas odkaz, tak pokud jsi borce videl v akci solo, tak ta vydrz je spis kvuli unity.

Sirius
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sirius#2877
Bydliště:Šlofíkov

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Sirius » 13.06.2014, 23:40 hod.

Tak jsem se dnes rozhodl že po Patchi 2.0.6 opět pustím Diablo a kouknu co ten patch provedl s mojím milovaným monkem.

No dopadlo to následovně. 1,1m Profile DPS + 4m Toughness ( Profile ), stím že ve hře mám 10,8m Toughness.
Ten rozdíl před patchem a teď se mi zdá naprosto brutální.

Profil:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Siri ... o/30306774
DProgress:
http://www.diabloprogress.com/hero/siri ... s/30306774

Chodím si T4 solo bez unity s followerem bez problému.
Funguje to asi takhle

Dashing strike do nepřátel --- Cyclone strike + 29% DMG ze Strogarm Bracerů --- 3x Marka na mobky ( popř. na elitky ) --- shodit Wave of Light --- a jít k další skupince:-D Odehraje se to tak do 2 sekund a je po všem.
Pasivku unity jsem vyměnil za Monumentum. Když ho boostli na 40% a na 6 sec z původních 3 tak už se mi to zdá lepší i do party. Ale záleží na tom jaký se hraje Torment a jak ryhle to kosíte.

EDIT: Profil a Dprogress se updatne zase nevím kdy ted je tam vidět starý gear a skilly, protože jsem to upravoval před chvílí:-D

space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od space7 » 17.06.2014, 22:06 hod.

tak jsem zkusil postavit full suport monka a není to špatné. alespoň si zahraju tu 6ku.

tohle byl sice jen public ale nebylo to špatné.

mrkněte pokud nemáte co napráci http://www.youtube.com/watch?v=AzX4yajhnCw
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

Odpovědět

Zpět na „Monk“