Palm monk

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770
Re: Palm monk

Příspěvek od v0kurka » 21.08.2012, 13:12 hod.

prosím? :D a kolik máš sakra dmg, rezisty a armor při takhle masivním počtu hp?

jinak po přečtení changelogu uvažuju, že bych používal SSS s dmg runou.

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Palm monk

Příspěvek od Projax » 21.08.2012, 14:01 hod.

Já si určitě seženu two hand s masivním dmg a budu ho přehazovat právě na ten super dmg SSS. Čímž docílim maximálního dmg outputu toho skillu.

Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Palm monk

Příspěvek od orisk93 » 21.08.2012, 20:17 hod.

v0kurka píše:jinak po přečtení changelogu uvažuju, že bych používal SSS s dmg runou.
no, nevím no..ten CD je docela vysokej a spirit cost není taky málo...
zatím pro mě jako hráče monka ten patch nepřinesl nic, na progress pojedu stejný build..když o tom přemýšlím, tak toho monka měnit ani nejde, zatím..
jen mě mrzí, že nebuffli dual spec...mohli treba pohrát s pasivkou The Guardian's Path

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Palm monk

Příspěvek od v0kurka » 21.08.2012, 20:35 hod.

30 sec je hodně? to teda nevím. 4 sec máš serenity. 3 sec působí blinding flash. pak si chvíli zaskáčeš... řekl bych, že to půjde pěkně navazovat. ale jak jsem psal jinde, měním názor a sázím spíš na plošnej SSS a slibuju si od toho dmg podobnej barbarovýmu earthquaku (tj. masivní:D)

Uživatelský avatar
TheMates
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mates#2849

Re: Palm monk

Příspěvek od TheMates » 26.08.2012, 09:53 hod.

v0kurka píše:30 sec je hodně? to teda nevím. 4 sec máš serenity. 3 sec působí blinding flash. pak si chvíli zaskáčeš... řekl bych, že to půjde pěkně navazovat. ale jak jsem psal jinde, měním názor a sázím spíš na plošnej SSS a slibuju si od toho dmg podobnej barbarovýmu earthquaku (tj. masivní:D)
mne pride sss aj po patchy useless - vysoky cd, vysoky spirit cost, relativne nizky dmg
plosny sss je na singli useless, lebo ked ho pouzijes, moby sa rozbehne od seba - kadzej das za 200% a eto vsjo :lol:
na coope jedine ked hras s barbom co moby udrzi na sebe :lol: lebo rangedi to na sebe 4s neudrzia

ja pouzivam radcej blink s 30% dmg bust, totiz s dual wieldom a cyklonami ten bust zvisi dmg o dost, a ide pouzit 2x castejsie ako sss
Sylvanas - Demon Hunter
Sofia - Monk

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Palm monk

Příspěvek od v0kurka » 26.08.2012, 10:02 hod.

já to hraju se SSS místo cyclonu. když jdu někomu na bosse, dávám si buď dmg runu, nebo sníženej cd. když s někým farmím, dávám si plošnej. a zdá se mi to použitelný více než dost.

přijde mi vtipné, že zaměňuješ jeden spell za druhý (místo SSS si chceš dát Bliding flash), přičemž oni se dost dobře doplňují ;D přijdeš k packu nebo jakémukoli hloučku monster, blindneš je - oni se pak jaksi chvíli nehýbou, takže odpadá potíž s rozbíháním, mimo dáváš i o 30% dmg víc - a skočíš do nich SSS s poslední runou -> profit. a dělá to dost masivní bordel.

na bosse to dělám stejně, akorát s jinou runou.

ještě bych dopnil, že sám monka nehrávám až tolik, ale monci, se kterejma hrávám, si to chválej vlastně všichni.

Uživatelský avatar
TheMates
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mates#2849

Re: Palm monk

Příspěvek od TheMates » 26.08.2012, 10:23 hod.

cyclon dava asi 60% tvojho dmgu takze je bullsit ho vyhadzovat
ja ostavam na builde co som pouzival na 1.0.3
sss som nikdy nepouzival takze ho nenehradzujem flashom, ale keby som chcel sss tak by som vyhodil flash
dalsia vec ze pouzivam dual wield koly rychlemu loh, sss mi pride lepsi s velkym pomalym 2hackom
rychla zbran s rychlim spirit generatorom znemaju tiez vela tornad - tj vela dmgu

edit - je blbost ze si prisery blinknes a potom ti pekne stoja v sss, lebo elity maju redukciu negativnych efektov tusim o 80% takze ich blinknes tak na pol sekundy :wave:
Sylvanas - Demon Hunter
Sofia - Monk

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Palm monk

Příspěvek od v0kurka » 26.08.2012, 10:59 hod.

to je sice moc hezký, ale ty ignoruješ jednu zásadní věc. když hraješ sám, tak je blindneš, použiješ SSS a oni se proberou, ale nikam nejdou. nemaj totiž target. takže stojej na místě a čekaj, než se vrátíš :wave:

v partě pak záleží, jestli tam máš nějaký meleečko nebo range. pokud hraju jen s range hrdinou tak SSS vůbec nejedu, protože bych zbytečně vystavoval parťáka nebezpečí.

nepopírám, že je cyclone dobrej skill. ale jelikož nemám moc vysokou crit chance, tak k mému lacinému vybavení lépe seděl Blade Storm. pokud bych zlepšoval výbavu, tak si určitě dám Sweeping wind s cyclonem, ale vyhodil bych serenity.

Uživatelský avatar
G4rrus
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Garrus#2289

Re: Palm monk

Příspěvek od G4rrus » 26.08.2012, 16:50 hod.

v0kurka píše:prosím? :D a kolik máš sakra dmg, rezisty a armor při takhle masivním počtu hp?

jinak po přečtení changelogu uvažuju, že bych používal SSS s dmg runou.
Samozřejmě ten build už dávno neplatí, ale to ty už víš :D Teď mám rezisty okolo 830, HP 50k a DMG asi 22k, critical už nehraji...
Obrázek
MONK 60 30 - Inferno completed
WITCH DOCTOR 60 3 - Inferno - Act III
BARBARIAN 50 - Hell
DEMON HUNTER 49 - Hell

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Palm monk

Příspěvek od Projax » 26.08.2012, 17:04 hod.

no nevim, mě už SSS crituje jedním hitem za 600k (když je vše zaplé) zas tak uselesess mi to nepřípadá když víš jak to používat

Jarda
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Palm monk

Příspěvek od Jarda » 01.10.2012, 17:51 hod.

Zdar jak sviňa

Já teď zkouším build se schopností palm a jsem nadšený. Stačí abych na jednoho moba hodil palm dotku a o zbytek se postará Sweeping Wind.
Rychlost s jakou dávám obrovské skupiny monster je husto pekelná.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... aXU!acbYcZ

Ještě používám mantru Evasion s runou Backlash podle místa farmení. Jaký máte názor na tento build.

Uživatelský avatar
Swen_von_Walhallion
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swen #2595

Re: Palm monk

Příspěvek od Swen_von_Walhallion » 01.10.2012, 20:01 hod.

no ja s EP hraju uz celkem delsi cas a nedam na to dopustit s maximem v prackach boostme tohodle skillu nahelme to dela pekelnou paseku

jezdim to bud takhle http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... UXb!acabcZ nebo http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... UXc!acabca podle nalady ale ta varianta s overawe mi zacina pripadat desne op pac se tretim aktem prosekavam stylem delostrelecke pripravy rude armady :-D
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Monk“