MONK

Odpovědět
Uživatelský avatar
gitoOri
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:gitoOri#2187
MONK

Příspěvek od gitoOri » 22.01.2013, 16:26 hod.

Zdravíčko, vím že to tady dlouho nebylo ale i tak bych Vás chtěl poprosit o názory čí vylepšení co by mohlo být lepší třeba i přímo na mé postavě, jakou cestou se ubírat či jestli je vše tak jak má... Přiznám se bez mučení, Diablo jako takové hraji poprvé v životě (asi 7 dnů)... "D2 jsem jednou koukal kamarádovi přes rameno ale to už je nějaký pátek z5"... Monk mě baví velice, ovšem krom velkých DMG hitů taky se musím přiznat, že dostávám docela dost velkou čočku nedej bože když se setkají elity s lejzrama :lol: dohromady. Taky by mě zajímalo pokud jsou nějaké clany/guildy tuhle hru... krom vtipných španělů a mého bratra na evropském serveru nikoho moc neznám takže se ani moc zeptat nemohu. No příjmu jakoukoliv radu...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/gito ... o/24325925

Předem děkuji a kdyby něco/někdo sejdeme se ve hře
:wave: gitoOri#2187

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: MONK

Příspěvek od AlterEgo » 22.01.2013, 16:40 hod.

Trosku pritlac na rezisty a pokud planujes pouzivat pasivku One With Everything, tak je dobre si rezisty sjednotit pod jeden.

Uživatelský avatar
gitoOri
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:gitoOri#2187

Re: MONK

Příspěvek od gitoOri » 22.01.2013, 19:16 hod.

jj díkec na rezistech zapracuji :)

Tyraenel
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tyraenel #2828

Re: MONK

Příspěvek od Tyraenel » 26.01.2013, 11:29 hod.

zvys CC a CD pomoze ti to v damage hlavne ak chces efektivne pouzivat sweeping wind taa cc musi byt aspon 25-30 % , urcite vyhod boty a kup si nejake s movespeed a vitalitou ta inteligencia je tam na nic ak chces rezisty chod priamo na ne . zamer sa na veciach na DEX a CC a pokukuj na veco maju 3 stat Vit alebo rezisty bude si vyber s pasivkou all with everything jednu alebo vyuzi inu pasivku a hladaj veci s all rezist. Zbrane no mas nic moc ale ak zmenis ostatny gear tak ta to moze dost boostnut potom urcite vymenit za nieco ine so socketom a najlepsie aj CH uz v zbrani. Howg

Uživatelský avatar
gitoOri
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:gitoOri#2187

Re: MONK

Příspěvek od gitoOri » 26.01.2013, 17:30 hod.

ten gear potřebuje to je pravda, za ty fisty jsem zatím rad ale taky je to jednou čeká... teď jsem už i něco málo vydělal na gemech tak to dám do pořádku a to AWE asi začlením do passivek... jinak děkuji moc

Odpovědět

Zpět na „Monk“