Build Equip pro MP6+

Odpovědět
sadodisco
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sadodisco#2679
Build Equip pro MP6+

Příspěvek od sadodisco » 04.04.2013, 17:21 hod.

Zdravím,

postavil jsem new build pro sebe na vyšší MP6+ ale stále to nějak nedávám..
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sado ... o/13801872 tohle jsem vyladil asi za 10M dohromady.
Ale vyšší MP mi dělá problémy mám oželet resisty nebo armor či co nějak si nevím rady jak zvýšit DPS bez buff 70K
Je lepší mít Each hit adds life nebo na zbrani life steal?
Mám asi 80M na lepší věci není to moc ale nechci riskovat a nakoupit blbosti...
Díky za rady.. tipy atd. jinak kdyby někdo chtěl chodit do MP5 není problém tam jsem skoro nesmrtelnej ;)
Sadodisco#2679

slukk
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Krysa#2235

Re: Build Equip pro MP6+

Příspěvek od slukk » 04.04.2013, 21:38 hod.

Čau, podle mě je rozhodně lepší mít na zbrani LS, a to je podle mě i jedna z nejpodstatnějších věcí (já osobně si monka bez LS na vyšší mp nedokážu představit). Dál by nebylo špatný si sehnat inna's gatě + inna's opasek nebo the witching hour. Pak se ještě používají natalya's botky + natalya's ring. Ale jinak si myslím, že by ti nejvíc pomohlo to LS. Ale je to jen čistě můj názor, já tak monka hraju, mam cca 120k dmg, na obou zbraních LS a ještě používám skill wave of light a zvládám v klidu mp 8 bez smrtí.

sadodisco
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sadodisco#2679

Re: Build Equip pro MP6+

Příspěvek od sadodisco » 04.04.2013, 21:59 hod.

Ju super konečně konstruktivní odp. máš nějaký battletag abych si tě oskenoval ať mi tu nemusíš vypisovat každý tvůj stat.. díky :-)

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Build Equip pro MP6+

Příspěvek od firdecek » 05.04.2013, 06:20 hod.

Myslím, že na staty a vůbec ukázku všech možných profilů a gear-buildů je tu jiné vlákno zvané Screeny či profily MONK :)

Odpovědět

Zpět na „Monk“