Monk -LS,LOH,AS,CC,WKL - jak to s tím je?

Odpovědět
Zidy
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zidy#2293
Monk -LS,LOH,AS,CC,WKL - jak to s tím je?

Příspěvek od Zidy » 05.06.2013, 09:50 hod.

Zdravím, mám pár dotazů ohledně pracování LS,LOH,AS,CC u monka, který používá SW-cyclone.
Chtěl bych se zeptat a zároveň si nechat poradit, co je nejlepší. Hraji HC, dmg uděluji prakticky 2 skilly a to SW-cyclone a Fist of thunder-thunderclap.
Moje 2 základní dotazy - vyplatí se spíše AS nebo CC? Nevím zda je u SW s runou cyclone nějaký ten breakpoint, že při takovém AS a takovém CC je to prostě efektivnější či ne. Druhý dotaz zní - mám používat LS nebo LOH? Jak je to s efektivitou při používání cyclonů? Mě osobně se moc LS nelíbí, pač SW dává 60%dmg a ty cyclony dávájí tuším 26%. Při LS např 2,7% nevím jestli je to dobrá volba při dmg cca 80k dmg. Ale na druhou stranu nevím, jak přesně funguje LOH u SW. Samozřejmě je mi jasné, že když budu mít velký AS, tak se asi vyplatí víc LOH, při vyšším CC zas spíše LS. Asi :D

Takže bych chtěl poprosit ty, kteří tomu rozumí, tak ať mi poradí. Ještě jednou říkám, že hraji HC, tak nepiště ať si koupím mempo s critem :D

A ještě jedna věc, vyplatí se používat WKL-won khim lau, který nemá tak velký dmg nebo nějaká jiná zbraň s vyšším dmg?

Díky moc za odpovědi, snad jsem to podal srozumitelně.

Odpovědět

Zpět na „Monk“