Jak zvýšit resi bez ztráty dmg/life ?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316
Jak zvýšit resi bez ztráty dmg/life ?

Příspěvek od Maarshjaz » 08.09.2013, 23:16 hod.

Olá, můžete mi prosím poradit, co na sebe mám obléknout, abych si zvýšil resi? Ptám se lidí na publiku na dmg a oni mi dost raděj ten inna set, ten jsem teda koupil a dmg mám 70k bez bufu, to už by šlo v pohodě, ale resi mi šly ze 712 hodně dolů, na nějakých 512 a to je brutál málo.
Life šlo taky ze šedesátky na 49k, takže si asi dovedete představit, že potkám jednu skupinu arcane/molten nebo poison/wall a mám krutý problémy vůbec odkráčet po svejch.
A ptám se proto, že to hraju krátce a nemám v tom takový přehled 8-)
HRAJU HC
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Maar ... o/30458330

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Jak zvýšit resi bez ztráty dmg/life ?

Příspěvek od spiderer » 09.09.2013, 02:58 hod.

Tak ono by to urcite chtelo mit nejaky itemy s allres - aktualne s allres mas pouze dva predmety - ramena a ring coz je teda ukrutne malo :D Myslim, ze by bylo fajn mit allres bez pasivky OWE alespon 350-400 a pak zbytek doplnit resistem ktery si vyberes, takhle kdyz to mas vsechno na single resistu tak jakmile sezenes nejakej peknej kousek gearu s jinym resistem tak to pro tebe znamena celkem problem :)

Co se tyce doporuceni na HC - tam s monkem par zkusenosti mam - zacni craftit rukavice + amulet, kde mas sanci ziskat velky boost, no a potom uz to bude chtit obmenit celkem zbytek gearu - co se inna setu tyce, pokud nemas zasadni problemy s tim, ze by ti padal sweeping, tak si nech 2 casti a zbyle 2 nahrad necim jinym, co se tyce defenzivy je to jeden z nejslabsich setu. Dalsi vec, teda vlastne uplne prvni - vymen to INT Echo - to mas z nejake nostalgie nebo k tomu je i jiny duvod? :) Kup si podobne Echo s DEX a dirou, okolo 1k DPS to nebude ani za zadnou velkou raketu, no a potom ten zbytek, klidne si me pridej ve hre, mam v truhle par veci na monka a myslim, ze tebe by mohly i boostnout, pripadne ve hre muzem probrat co a v jakem poradi vymenit a klidne si i nekdy zahrat :)

Nicmene ja si myslim, ze s HC monkem beham obcas na defenzivu dost podvyzivenej, ale jako standard na HC beru alespon 60-65k HP a okolo 600 allres = s 49k a 500 allres bych snad radsi ani nevylezl z mesta ;) BT mam v podpisu, good luck :)

Odpovědět

Zpět na „Monk“