Tanky DH?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zmorry
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zmorry#2274
Tanky DH?

Příspěvek od Zmorry » 31.01.2013, 12:20 hod.

Zdravím.
Trochu jsem se nudil, chtěl jsem vyzkoušet něco jiného, tak jsem prolézal aukci, sem tam něco koumal a napadlo mne, že bych si postavil tanky DH.

Zde je můj skill build: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... XUV!YaYacc

-> díky vysoké attack speed jsou schopny granáty ve stunu držet target prakticky non-stop
-> mám okolo 40% crit chance, takže ve velkých chumlech i na single targety mám poměrně dobrý regen discipline (non-stop shadowpower)
-> když mi teče do bot, tak můžu třísknout SS a rychle utéct, i když nemám passivku Tactical Advantage

jediná věc, kterou jsi nejsem jistý, je passivka Numbing Traps... je to dobrý boost do party, ale trápí mě dilema mezi tímhle kouskem nebo Perfectionist

a Zde je můj gear na tanka (házím sem odkaz z d3up, protože na BN budu mít pravděpodobně můj standartní glass cannon gear): http://d3up.com/b/298867

- můžete se zde i mrknout na některé moje staty (pokud by to někoho zajímalo)
- přemýšlím, jestli Inna's kaťata nenahradit Depth Diggers s nějakou decentní vitalitou, nebo sockety a vrazit ji tam, pro ještě lepší resisty
- když mám zaplý Shadow Power (což je skoro pořád) a jsem pod aurou Sentry, tak vytahuju EHP kolem 600k
- i když mám těch 50-60k dps, tak se mi zdá, že na MP5 elite packy rubu docela slušnou rychlostí (übery jsem se s tím tankovat ještě neodvážil)

Nějaké nápady/návrhy, co by se na tom dalo zlepšit? (ano, Mara's Caleidoscope s CC + LoH nebo lepší Ivory Tower, o těchto drobnostech jsem si vědom)
Violence solves everything.

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Tanky DH?

Příspěvek od wirgie » 01.02.2013, 05:47 hod.

Takto jsem pred peti mesici behal s gas granaty, chakram shurakane cloud a caltropem, 100k zivotem, 20dps a 2500 LoH a kosil jsem vsechno na potkani bez jedineho skrabnuti. Navic cely gear v tu dobu stal pakatel, max 5M a pak vydali novy patch myslim ze 1.4 a proc efekty u techto skillu dost brutalne omezili a tak se to uz nedalo hrat. Ted jsem si k tomu opet sedl a menim gear za lepsi, bohuzel me vyjde asi na 100M s tim ze namaxuju attack speed min 2,7, LoH 2500, res all 800, def 5K, life 90K, 60K dps s 20cc a 200cd s bonusama pro move, dis a hatred a odolnostmi a dmg na elite a nejspi shield vymenim za quiver. Mno mam to zatim jen v hlave, nic na papire takze je to jen by voko a cena i staty se urcite budou pohybovat nekde jinde :-) kazdopadne me tenhle dh tank strasne bavil, hlavne cim vic potvor jsem na sebe nalakal, tim vetsi zabava :-)

ted koukam na ty stranky d3up, toz to je dobra pomucka :o)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Tanky DH?

Příspěvek od ZOMB » 01.02.2013, 08:33 hod.

Sice už D3 nehraju, ale DH tank byl můj nejoblíbenější :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/zomb ... ro/6341198

Je to build založný na loh, primární skill je Sentry - Chain of Torment

O Crit chance nebo crit damage se nestarám, nebot sentry necrituje :)
K dokonalosti mého buildu mi chybí vyšší AS, trocha životů, resisty atd. :)
A i když mám papírové dps 18K, ve skutečnosti to dělá kolem 100K za sekundu, někdy i víc...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Zmorry
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zmorry#2274

Re: Tanky DH?

Příspěvek od Zmorry » 01.02.2013, 11:07 hod.

Jop, toho nerfu jsem si taky všiml (taky se dost podepsal na účtech za opravy). Tak ale pořád mi stačí Calamity, co má 900 LoH a jsem schopen overhealovat skoro cokoliv - ok 8 arcane sentry, 10 stacků desecratora a 3 exploze z molten asi moc nerozchodím :D - ale ten heal se dá snést. Co se týče Gas Grenades, je to hrozne fajn spell, ale nějak jsem pak začal težce tíhnout k non-stop stunlocku, podobně jako CM wizard.

Chains of Torment - klobouk dolů, pokud s tím něco dáváš (teď pro změnu nejsem sarkastický, opravdu se mi líbí, že je to něco originálnějšího), někdy s tím zkusím něco vykoumat a dám kdyžtak vědět, jak to dopadlo.

Jinak můj názor na tanky DH je jasný. Je to sranda, i když DPS nevypadá moc pěkně (stejně je to falešné číslo, které nic neurčuje), tak dokáže sklízet krvavé žně poměrně rychle, nechutně hodně toho vydrží, dokáže využít itemů, které jsou považované za absolutní crap, jako například Ivory Tower nebo Inquisitor a navíc je schopen vytvořit skvělý support partě -> Mark of Death z Calamity procu, bublina ze Sentry nebo redukce 20% dmg z Numbing Traps. Strašlivě mě mrzí, že se tanky DH hraje tak málo.

P.S. na ty chainy se fakt mrknu, snažím se teď vykoumat různé buildy, abych si spestřil farmu a nespamoval pořád jen Multi-shot :D. Teď dolaďuji build, který využívá Entangling Shotu, spamuje Cluster Arrow (quick runy na MP 3 s tím nejsou žádný problém ^^), apod... Prostě se snažím soustředit na méně využívané spelly a udělat z nich nějaký smysluplný build, páč zastávám názor, že každý spell má svůj účel, jen se musí přijít na to, jak ho použít.
Violence solves everything.

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Tanky DH?

Příspěvek od wirgie » 01.02.2013, 14:16 hod.

s chains jsem to zkousel a moc mi nesedl, mam pocit ze jsem s tim retezem nikoho netrefil ale loh by na nej mel fungovat dobre
a jinak jak presne funguje ten Mark...jak dlouho trva, jakou zpusobuje skodu a jestlize vyvolam dalsi, ten prvni zmizi?

Uživatelský avatar
Zmorry
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zmorry#2274

Re: Tanky DH?

Příspěvek od Zmorry » 01.02.2013, 23:10 hod.

Marked for Death - 3 discipline cost

-> hodíš na target a do něj po dobu 30ti sekund jdou o 12% větší škody (i od členů party). Lze ji mít jen na jednom targetu (výjimku tvoří runy Contagion nebo Valley od Death).

Marked for Death z kuše Calamity funguje jako základní marka bez modifikace run, maže starou marku a nevztahují se na ni ani modifikace run, pokud již máš nějak upravenou Marked for Death v cast baru. A samozřejmě, ta marka z Calamity nestojí žádnou discipline.
Violence solves everything.

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Tanky DH?

Příspěvek od wirgie » 04.02.2013, 11:28 hod.

tak jak pokracujes? ja to ted zkusil s tim chain of torment a je to neskutecny boost oproti guardian. to ze ti redukuje 15% dmg ti ve stavu zmrazeni stejne dvakrat nepomuze, kdezto chain ti doplnuje zivot a jeste zpusobuje skodu. pro dobrou manipulaci jsem musel pridat vault a kdyz prijde na nejhorsi, hodi se i misto smoke. dal jsem vymenil caltrop za netopyra, ktery rychle doplnuje hatred pro uziti spike trap - scatter a s pasivem custom engineering jich mam naraz 6 a 3 sentry s primarnim utokem cluster grenades. kdyz to shrnu...cluster a scatter oproti stun a echoing blast zpusobuje mnohem vetsi skodu a naraz doplnuje vice zivota, tim padem nemusis mit tak velkou obranu a proto jsem stit vymenil za quiver, ktery ti prida neco k dmg
postavu jsem overoval na MP5 ve whimsyshire a nemel jsem absolutne zadny problem a jinak rychlost zabijeni mobu je celkem rychla, nebot je drtim ve skupinkach nez po jednom. muj build vypada zatim takto http://d3up.com/b/307330/view/slug/wirgie a jeste cekam botky od natalky (+130dex a 40%res) a zbytek vylepsim casem (k rukavicim res a cc, k ramenum 10%life a k opasku vit nebo dex) a shadow power a perfectionist by se treba mohlo jeste za neco vymenit, ale asi bych to tak nechal.
investice 80mil

Uživatelský avatar
Zmorry
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zmorry#2274

Re: Tanky DH?

Příspěvek od Zmorry » 04.02.2013, 15:16 hod.

Mně tam jde spíš to, být co nejvíc tanky, abych udržel na sobě třeba übery, prostě taková parafráze na CM wizarda. Ty caltropy jsou tam kvůli lepší generaci disci a sentry pro další melee postavy. Na überech ani tolik neběháš (vyjma kulleho, sem tam maghda + leoric) a není na to ani moc čas, aby sis mohl rozhodit sentry. Tohle bylo spíš míněno jako single target setup, než AoE.
Violence solves everything.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Tanky DH?

Příspěvek od Quetak » 04.02.2013, 15:22 hod.

zkus mrknout na dh u mě v profilu, tankoval sem s ním raka s ghomem na mp6 na pohodu, equip nemám žádnej extrém, spíš průměr, dalo by se to vyladit mnohem líp, ale pak už sem se mu přestal věnovat.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“