Vylepšení mé bojovnice

Odpovědět
monys
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Monus#2345
Vylepšení mé bojovnice

Příspěvek od monys » 28.05.2013, 18:29 hod.

Prosím o vylepšení mé postavy, když zde pročítám ostatní rady, chci dosáhnout vyšší poškození, které bude zároveň efektivní. Budu ráda, když neztratím život, který mám (svým způsobem boje, spíše potřebuji přidat i život). Díky za Vaše rady, bez slangu a zkratek prosím, jsem žena :lol:

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Vylepšení mé bojovnice

Příspěvek od Jojo WD » 28.05.2013, 18:39 hod.

Mohla by si sem dat aj link na tvoju postavu nech to nemusi kazdy hladat kto by ti chcel poradit :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Wozungr
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wozungr#2703

Re: Vylepšení mé bojovnice

Příspěvek od Wozungr » 29.05.2013, 10:34 hod.

Ahoj tva vybava je vcelku hezka a DPS se da zvednout na rukavice tj. craft s Critical hit + Critical damage a all resist no idealně ještě attack speed.
Manticore s větším dps a sockets ruby + emerald.
Ramena tady bych doporucil craft 300+dex a All resist a idelane jeste nejakou vitalitu/%live.
Bracery tady by to chtělo all resist + critical 6 a dex je samozrejmost.
Dalsi dmg naberes na Quiveru muzeš mít navic +2 attack speed a 1,5 critical hit a mužeš zde ubrat na zivotech.

Kdyz se kouknu na tve staty hned me trkne nepoměr all resistu k množství života. Takze se snaž dostat na 45 - 50K života a 550 - 600 all resistu a zbytek mužeš investovat do dmg (armor cca 4000). S goldama podle šutrů na tom budeš asi dobře tak zainvestuj do mempa s 3+ critical hit. Jinak aplikace mi ukazuje, že použivas tepláře a a critical hit maš jen 52% a pro manticore je potřeba alespoň 55% tak vyměň teplaře za scoundrela a ten ti da +3 critical hit.

Build asi hrajes co tě bavi a na to ses ani neptala, tak to necham bejt.. ;)

Jenom bych se zeptal jake MP hraješ ?

Tohle jen muj nazor kolegove mě kdyžtak opraví. ;)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Vylepšení mé bojovnice

Příspěvek od Seton » 04.12.2013, 13:48 hod.

Koukám na profil teď. Sakraaaa, pěkné :). Kolik tě stála ta Manticora?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

tuskerr
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tuskerr#2785

Re: Vylepšení mé bojovnice

Příspěvek od tuskerr » 28.12.2013, 19:16 hod.

Ta manticora nevim nevim. Neco to asi stalo ale je tam intel misto dex a to dost srazi cenu. Jinak manticora je na nic podle me. Je to proste pomaly. U me teda na dhcko uz nesmi. Jedine calamita. Diky rychlosti se s calamitou i dobre preziva v ruznym bordelu. Takze bych doporucoval vymenu ty manticory za tu calamitku nejdriv. Muzes juknout na moje dhcko v profilu a na build co jedu a klidne si me pridej a muzu ti poradit co a jak primo ve hre a muzem spolu zahrat :).

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Vylepšení mé bojovnice

Příspěvek od Rawmen » 31.12.2013, 19:29 hod.

tuskerr:
Měl bych na Tebe dotaz, hraji cca stejný build u DH jako ty. Ale místo Bola shotu mám Granades - Cluster Grenades a nepoužívám Preparation, ale to je jedno, princip je stejnej. V ruce mám kuši s ls a druhé ruce mám danetu (setovku), hraju na xboxu a zatím mi nic lepšího nepadlo. Obě maj nějakej základní CD (cca 70) a ještě socket a mě zajímá jestli tam mám dát do obou zelenej nebo červenej jako máš ty? Jinak CCH mám 59. Díky

PS: dvě kuše mám proto, že lepší quiver nemám, ten co jsem měl mi ubíral asi 50k damage.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“