PTR Strafe build loot 2.0/nefunguje

Odpovědět
Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306
PTR Strafe build loot 2.0/nefunguje

Příspěvek od Prestigo » 27.12.2013, 17:00 hod.

Obrázek

Tak jsem asi před týdnem začal hrál DHčko od znova podle nových pravidel lootu 2.0. Je to PTR build tzn. že se toho může ještě dost změnit a za pár měsíců bude nehratelnej nebo bude potřeba změnit některý skilly či runy. Jen jsem chtěl vám ukázat jak to může vypadat.

Takže v prvé řadě musím říct, že je to velká zábava a za pár hodin (40-50 hodin je do toho započítán i leveling postavy) se mi podařilo poskládal celkem hodně zábavnej build stojící na dvou legendárkách, který sou “build change”. Nemám úplně všechny potřebný itemy např. čekám na nějakou dobrou druhou kuši (nejlíp Calamity, popř. nějakou setovou) nebo legendární toulec, taky mi chybí +dmg k potřebným skillům na itemech (hlavně na Strafe a Charkram), ale i tak je dost funkční a není problém s ním farmit na Master obtížnost.

Build stojí na kuši K’Mar Tenclip a bracerech Warzechian Armaguards (viz odkaz "všechny itemy"). Takže máte jeden slušně silnej skill zadarmo a dokážete být taky velice rychlý. Ještě mám legendární amulet, který mi poskytuje imunitu vůči cold dmg a díky tomu mě i healuje, což člověk ocení hlavně u affixu Frozen Puls. Za zmínku stojí i legendární cloak Beckon Sail, který aktivuje Smoke screen, když se dostanu pod 25% života, je sice lvl47, ale pro tuhle vlastnost si ho nechávám a čekám na 60lvl verzi. Legendární pásek a prsteny sou navíc a nijak build nedoplňují.

Dmg dáváte 4 skilly de-facto 5: Strafe u něj sem si vybral runu s raketami, protože se hezky doplňuje s pasivkou Ballistics, Charkram díky své runě stačí nahodit a neřešíte ho další 2 minuty, Fan of Knives tady sem si vzal runu, která ruší cooldown, ale přidává 30 Hatred cost, u Rain of Vengeace preferuju AOE runu, ale je to fakticky na vás co si vyberete a ještě teda netopýr ten taky něco málo dá.
K tomu sem přidal dva neméně důležité skilly Compaion pro lepší hatred regenaraci a Shadow power s runou která zpomalí všechny v okruhu 30 yardů, s passivkou Cull the weak je to silná kombinace.
Pasivky sou tedy Ballistics, Cull the weak a Perfectionist (za tuhle si můžete vybrat co chcete)

Je potřeba hodně života a all resistů, většinu času se pohybujete blízko monster a hlavně u champions a elite packů je potřeba mít velkou odolnost. Detail postavy je dole.

Skills
Strafe
Shoot at random nearby enemies for 315% weapon damage while moving at 75% of normal movment speed
runa: Rocket storm
In addition to regular firing, fire off horning rockets for 90% weapon damage as fire
Rain of Vengeance
Fire a massive volley of arrows at a large area. Arrows fall from the sky dealing 2400% weapon damage over 5 seconds to all enemies in the area
runa: Shade
Fan of Knives
Throw knives out in a spiral around you dealing 450% weapon damage to all enemies within 20 yards. Your knives will also Slow the movement of enemies by 60% for 1 second.
runa: Knives Expert
Remove the cooldown but add a 30 Hatred cost
Charkram
Surround yourself with a cloud of spinning Chakrams, dealing 200% weapon damage per second as Physical to nearby enemies. Lasts 120 seconds.
runa: Shuriken Cloud
Shadow power
Draw in the power of the shadows, gaining 1651 Life per Hit for 5 seconds
runa: Night Bane
Slow the movement speed of enemies within 30 yards by 80% for 5 seconds
Compaion
Active: Instantly gain 50 Hatred
Passive: Summons a bat companion that attacks for 60% of your weapon damage as Physical.
The bat grants you 1 Hatred per second.
runa: Bat Companion

Passive skills
Ballistics
Increase damage of rockets by 100%
In addition, you have a 20% chance to fire a horning rocket for 150% weapon damage when you attack
Perfectionist
Reduce the Discipline cost of all skills by 10%. Increase your Life, Armor, and resistance to all elements by 10%
Cull the weak
Increase damage against slowed enemeis by 20%

alternativy
Archery (5% CHC / s dvěma kušemi 1 regen hatred navíc)
Numbing Traps (reduce dmg by 25% for 3 seconds)
Hot Pursuit (increase movement speed by 20% for 2 seconds when you hit an enemy)

všechny itemy - http://i.imgur.com/9S1cXVy.jpg

detail postavy - http://i.imgur.com/6YWLfQd.jpg

paragon body - http://i.imgur.com/JfkIEBD.jpg


Odesláno z velice chytrého telefonu
Naposledy upravil(a) Prestigo dne 09.02.2014, 10:12 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: PTR Strafe build loot 2.0

Příspěvek od Prestigo » 09.02.2014, 10:11 hod.

Tenhle build už nefunguje. K'mar tenclip teď garantuje 100% MV u každé runy Strafe.

Uživatelský avatar
Zmorry
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zmorry#2274

Re: PTR Strafe build loot 2.0/nefunguje

Příspěvek od Zmorry » 04.03.2014, 02:12 hod.

pár dní zpátky jsem viděl stream Shinobiho, jak jede Manti/Strafe build, zkusil jsem ho okopírovat: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... XWe!acZZZc - sedí mi to asi nejlíp, pravda je, že mám Warzechianky, takže to docela frčí. Jen dodatek k passivkám a Shadow Poweru, takhle mi to sedí nejlíp, jinak se dá nahradit něco za Grenadier passive a Shadow Power, jinak s Hatredem nemám prakticky nikdy problém, když už, tak granát to rychle dobije.
Violence solves everything.

carrypto
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:carrypto#2194

Re: PTR Strafe build loot 2.0/nefunguje

Příspěvek od carrypto » 05.03.2014, 01:03 hod.

Zkuste tohle
http://www.youtube.com/watch?v=dMgQQE5i ... 4-overview
Novej build od Shinobiho,super funguje mi,vyzkoušeno.....jen to chce mit trochu gear

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“