M6 DH builds

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411
Re: M6 DH builds

Příspěvek od Brum » 06.07.2014, 16:19 hod.

Seton píše:Ničím, možná jen nemá lepší brancery ;-).
Přesně tak. Čeká na luk s knockbackem, ale co vím, tak se zatím nezadařilo

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: M6 DH builds

Příspěvek od Lemurman » 07.07.2014, 21:43 hod.

Čau Maraudři, tenhle set chci, takže se ptám, dá se nějak zkombinovat s nějakým jiným setem pomocí RoRG?
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: M6 DH builds

Příspěvek od Brum » 08.07.2014, 07:06 hod.

Lemurman píše:Čau Maraudři, tenhle set chci, takže se ptám, dá se nějak zkombinovat s nějakým jiným setem pomocí RoRG?
No protože se jedná o 6-set, tak moc prostoru pro jiné sety není. K tomu rozhodně chceš rukavice Tasker and Theo. Zbývá pásek, ringy, amulet, zbraň a offhand. Tam moc jiných setů nenapasuješ. A pro každý tento slot jsou ve hře lepší, nesetové kousky. Jako DH s tímto buildem ani nestřílíš. Tzn rozhodně chces pásek Harrington.

Jinak přes pásek a amulet jde udělat Blackthorne set. Pokud nemáš TnT rukavice tak přes bracer a chest/helm/shoulders můžeš udělat Ausguild.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: M6 DH builds

Příspěvek od Lemurman » 08.07.2014, 07:08 hod.

díky, já si říkal že toho moc nebude
Obrázek

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: M6 DH builds

Příspěvek od sgtmajfoley » 10.07.2014, 15:34 hod.

este sa tam da dat Natalya set, cez zbran a boty napriklad, kombinacii je viacej, kludne aj cez helmu a prsten.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

BubakBubakov
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BubakBubakov#2325

Re: M6 DH builds

Příspěvek od BubakBubakov » 10.07.2014, 19:49 hod.


leviathan969
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:leviathan#2188

Re: M6 DH builds

Příspěvek od leviathan969 » 10.07.2014, 20:35 hod.

Dnes mi konečne padli Mara boty tak som si vymenil rukavice za Magefist ale padli mi aj TnT. A tu nastal problém. Nemal som čas ich vyskúšať ale sú lepšie trochu horšie rollnuté TnT rukavice ako Magefist-y? Predsa len 18% Fire dmg je dosť. Aký je váš názor?

Ďakujem

BubakBubakov
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BubakBubakov#2325

Re: M6 DH builds

Příspěvek od BubakBubakov » 10.07.2014, 20:42 hod.

Nieviem povedať,nechápu jak píšete že jezdíte T6 rift za 10 minut já mám problém i na T5 nechcípnout asi dělám něco blbě

leviathan969
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:leviathan#2188

Re: M6 DH builds

Příspěvek od leviathan969 » 10.07.2014, 23:08 hod.

No ja osobne som raz hral na T6 a nebolo to ani pod 10min a ani na pohodu :D Možno som lama ale teraz som hral max T4 a to šlo veľmi pekne. Zajtra skúsim T6 :)

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: M6 DH builds

Příspěvek od fuxicek » 11.07.2014, 03:08 hod.

s marauder setem to jinak nez kolem tech 5 minut ani nejde

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: M6 DH builds

Příspěvek od Snowfist » 11.07.2014, 07:45 hod.

no já jsem velice zvědavý co ten komplet marauder set udělá, zkouším ted rozjed DH, ale teda řeknu vám je to oproti ostatním mým charům (WD, WIZZ)porod :) na T2 kituju a běhám tam jak šašek a trvá to dlouho...je to fakt hrozný papír:) mám zatím gear o nicem to vím, ale přece jenom jsem cekal že vydrží trochu víc. T5-6 je zatím úplně mimo realitu chápání :)

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: M6 DH builds

Příspěvek od fuxicek » 11.07.2014, 08:18 hod.

ze vsech charu, muj DH vydrzi jednoznacne nejvic, hraju na t6 vsechny chary a dh je the best, po nem je wizna a pak uz je to uplne jedno....

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: M6 DH builds

Příspěvek od Snowfist » 11.07.2014, 09:09 hod.

no fuxicku moc rád bych ti věřil, ale zatím to prostě nejde :) hod link, at okouknu, nemůžu se před tvůj battletag dostat na char...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: M6 DH builds

Příspěvek od Seton » 11.07.2014, 10:52 hod.

@Leviathan:
TnT budou lepší. 18% fire je sice pěkným, ale 40-50% AS na věžích je znát víc ;-).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: M6 DH builds

Příspěvek od fuxicek » 11.07.2014, 11:00 hod.

s jedinym dh jsem dokazal preskakat a pokilovat vsechny ty potvory na t6 ve full parte, kdyz spoluhraci byli dead na uberech, nevim jak se to jmenuje, ale je tam diablo celou dobu a k nemu se stridaji bosove. s jinym charem bych se tam asi valchoval take.

sirdaniel
Quill Rat
Příspěvky:1

Re: M6 DH builds

Příspěvek od sirdaniel » 11.07.2014, 16:46 hod.

Já to jedu takto http://eu.battle.net/d3/en/profile/Deny ... ero/763547 ,ale co si budem povídat, za 10 min to rozhodně nemám. Minimálně patnáct nebo dvacet. Když jedu sám tak místo natalya ringu dam Unity (druhej má follower a díky tomu dostávám poloviční dmg) a místo maurader bot natalya boty. Tím mi zůstane set bonus natalya a přijdu o hatred generátory na sentry což mi zas tak nevadí.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: M6 DH builds

Příspěvek od fuxicek » 11.07.2014, 18:46 hod.

hele se nediv ze ti to trva, tva sentry strili jen jeden spender, ty to do toho pizlas evasivem, to je polovicni dmg output, navic ta kuse taky neni to prave orechove, pro sentry build je treba poradnou dvourucku, dava to potom poradne slehy, dalsi potrebnou veci je ten pasek, co zvysuje dmg na dvojnasobek, kdyz do neceho hrabnes, toto kdyz mas, tak pack na t6 je zalezitosn na par sekund a vaultujes k dalsimu packu....samozrejme stribrny sutrak do hlavy taky hodne pomuze atd atd

Sirius
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sirius#2877
Bydliště:Šlofíkov

Re: M6 DH builds

Příspěvek od Sirius » 16.07.2014, 00:42 hod.

Zdarec tak jsem teda poskládal tento build. Trvalo to asi 3 dny no-lajfu. Mám jeden dotaz. Co se stane když sentrám hodím Physical runu, a budu na nich používat Fire skilly? Padl mi totiž solidní amulet Phys, mám i SoJ phys, a bracery nejsou problem. Tak jak to bude fungovat když se bude bít Physical sentra s Fire skillem jako CA?

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: M6 DH builds

Příspěvek od Seton » 16.07.2014, 09:56 hod.

Koukám, že téma se chytlo :). paráda:).
Mám dotaz. Jaký je nejmenší možný a Váš nejmenší CDR na Sentry? Rád bych prostě přiběhl a násazel třeba 2 Sentry během 5 sec :).
Sirius: Tvoje +Phys DMG vyjde naprázdno :/. Sentry s runou fire by měla střílet fire element pokud se nepletu.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Makinaky
Quill Rat
Příspěvky:43
BattleTag:Makinaky#2141

Re: M6 DH builds

Příspěvek od Makinaky » 16.07.2014, 10:33 hod.

Mám CDR jen z paragonu a gemu v helmě a to dělá celkem 21%. Samozřejmě by se mi líbilo mít větší redukci, ale není to kde brát.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“