Dh 2.0.1

Arty02
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arthur#2294
Dh 2.0.1

Příspěvek od Arty02 » 27.02.2014, 20:18 hod.

Zdravim,

Tak jak se cítíte po patchi? já sem trochu rozhozenej sejmutí Gloomu a trvaní Ls:D, zatim to řeším smoke screenem a nacpáním co nejvíce bodů do life per hit a nějak celkem v parte uhraju T3. Nemá někdo nějakej dobrej nápad jak ted hrát solidně dh?.)

Barbis
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Barbis#2592

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od Barbis » 27.02.2014, 21:30 hod.

Jako me to dost nastvalo, uz jen pouziti gloom je trosku jinak.

Arty02
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arthur#2294

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od Arty02 » 27.02.2014, 22:25 hod.

jo, ale da se to, a jsou ted celkem zabavnejsi ty summoni, a hlavne cluster arrow runa loaded for bear tim davam pecky za 2mil, i se da docela vychytat hatred regen a je to docela sranda)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od Ride » 28.02.2014, 22:20 hod.

no me nejvic nastvaly granaty. Uz se nehazou 3, ale jen jeden. Je to na prd.

LS jsem na DH nikdy nemel a daval jsem MP9 HC, tzn vse ted navalim do LoH a AS. Zbytek schopnosti vubec netusim.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od fuxicek » 02.03.2014, 21:40 hod.

dmg 200k+-, toughness 1,3mio, 13k+- healing, 100k hp+ a je to na tornment 5, mozna by se ta sestka dala uskakat, ale byla by to pizlacka, ani jsem to radeji nezkousel....

Arty02
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arthur#2294

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od Arty02 » 05.03.2014, 10:58 hod.

jo já hraju poměrně efektivně na T3, v dobré partě T4-5, 6ku sem radši nai nezkoušel:D

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od Snowfist » 05.03.2014, 11:43 hod.

povedlo se mi najít luk Kridenshot, který regeneruje 3hatred pri pouzivani Elemental Arrow a na nej jsem si udělal build:

Elemental Arrow - Frost Arrow
Preparation - na runu doplnění hatred za disciple
Wolf companion
Cluster Bomb - Load for Bear
Rain of Vengeance - Flying Strike
Smoked Screen - Healing Vapors

Pasivky - Cull the week, Night Stalker, Steady Aim

Hraju následovně, hodím Frost Arow a hnem po něm Cluster Bomb, takhle to strídam kvůli +20%dmg z Cull the week. Na T3 bílé mobky lehnou max na 2cykly. Když potkám elitu, nahodím wolfa +30%dmg, strelim FA, hodim Rain of Vengeance, a pak nukuu FA/CB/FA/CB az dojde hatred, hodim preparation opet nuke. Na T3 vetsinou elity do 5-10s dole. Pri pruseru hodim smokde screen - vyborna vecicka která udělá na 1s DH nezranitelného a jetě mu healne 15%lifu. T4 se s dá hrát taky, je to trošku náročnější protože mám málo lifu, ale to se doladí.

Komu padne tento zajímavý luk enjoy it :)

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od Guru » 06.03.2014, 11:13 hod.

Muj Phyre DH build (Phys-fire)

Primar - Entangeling shot/Justice is served - at si monstra chvilku pockaji + regen
Sekundar - Multishot/Arsenal - skoda ze redukovana runa je elektrikarska zalezitost

Companion - podle chuti kazdeho soudruha
Spike trap/Sticky trap - potvora dostane cepku o kterou se podeli s kamarady
Vault/Trumble - na litani po mape
Marka/Grim Reaper - at z toho kolemjdouci taky neco maji
+ pasivky - jako u Companion
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... bfe!YcZZbb
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Lecitel
Wraith
Příspěvky:152
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lecitel #2310

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od Lecitel » 06.03.2014, 11:58 hod.

Guru a to hrajes na HC toho DH?

Uživatelský avatar
polda
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Polda#2489

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od polda » 06.03.2014, 21:46 hod.

Tak se s vámi podělím.
Dřív sem dost hrál strafe build, ale po patchi už to není uplně ono, chce to hodně našlapaný gear, tak jsem přešel na multi/cluster build
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... XYe!cb.Zbb
na moobky je multi ideální, do elitek pak nastupuje cluster a když to hráč dobře chytne do ruky tak při přelívaní disciple/hartred se téměř nestane že by chybělo to či ono.
Ještě by se dal vyměnit hungering arrow za bolu, ovšem jen pro ty s toulcem co dává instanty.

Uživatelský avatar
maizze
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maizze#2417

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od maizze » 11.03.2014, 11:36 hod.

Hoj,
teď jsem měl v D3 asi půl roku pausu, takže mám docela zastaralej equip a build. Může mi někdo poradit co používat za build na můj gear ? Popřípadě co v gearu za co vyměnit, ale goldy momentálně nemám, mám jen 2-3 miliony...
Dík za rady
http://eu.battle.net/d3/en/profile/maiz ... o/36766262

PS: Kdo chce přidejte se do skupiny na FB, bylo by dobrý kdyby se tam přidalo víc lidí a mohli jsme se tam domlouvat a radit... https://www.facebook.com/groups/335900233246377/

Uživatelský avatar
Hadinoha
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hadinoha#2432
Bydliště:Dukovany

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od Hadinoha » 13.03.2014, 08:07 hod.

Tvuj gear v RoS bude vpodstate knicemu. Bych to vsechno zkusil prodat(moc za to nedostanes) at mas nejaky goldy na craft.Ted dobre padaji leg tak si hend neco novyho nejdes na ten prechhod.Jinak build vpohode jen pozivam misto hungering arrow entangling shot(zpomalení mobu a 6hatred generace),ale je to na tobe jak ti to vyhovuje

Uživatelský avatar
geekker
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:geekker#2851

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od geekker » 13.03.2014, 13:37 hod.

Mě osobně ted docela funguje toto http://eu.battle.net/d3/en/profile/Geek ... ro/4072998 překvapivě díky změnam muj DH stoupnu velmi dopředu oproti barbarovi který BYL! k nezastavení. Ale rad to sem postnu jestli třeba by někdo poradil lepší build s timto gearem. zkoušel jsem i rapid fire a elemental arrow ale nepřišlo mi to tak učinny jako chakram a cluster strašně žere hatred, misto perfectionist jeste použivam Steady Aim ale tak to je dmg/přežití.

Uživatelský avatar
Hadinoha
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hadinoha#2432
Bydliště:Dukovany

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od Hadinoha » 13.03.2014, 14:26 hod.

Cluster arrow se hodi (jediny skill kterym muzes rychle zabit ) a kdyz mas vysoky regen hatred tak to neni zase takova hruza a ma i celkem slusny aoe, ale pokud si spokojeny tak neni co resit a hrej jak to mas :)

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od Prestigo » 16.03.2014, 15:39 hod.

Ahoj
já sem po novým updatu rozjel HC a jedu tyhle dva buildy

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... cfd!ZcaZbb
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... Xfb!abZbcZ

je to sice HC, ale tyhle buildy jdou aplikovat bez problému i na SC a být tam mnohem odvážnější :)
Na gear se kterým to hraju se můžete podívat v profilu (odkaz v podpisu).

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od Sonic1SVK » 16.03.2014, 21:28 hod.


Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od Seton » 17.03.2014, 10:00 hod.

Tady můj DH po patchi...začal sem s ním pořádně až včera, takže moc věcí nemám, potěšila akorát vycraftěná Hallowed kuše.
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... fge!ZccZbb
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od Seton » 18.03.2014, 10:24 hod.

Btw: Jaká pasivka v RoS podle vás bude mít největší potenciál? co osobně hodíte do 4 slotu pro pasivku?
Z nových bych to viděl na Single out :Gain 25% Critical Hit Chance against enemies who are more than 20 yards away from any other enemies.
Ideální na bossy,fialový,zlatý a klíčníky po vyčištění zbytku :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od Prestigo » 18.03.2014, 16:13 hod.

S dobrou partou bude určitě single out hodně dobrá záležitost, je to přímo dělaný na überbosse a celkově na bossfighty (ale u některých bossfightech sou teď nově moby okolo, takže ani tak to nebude 100%). Pro mě má největší potenciál rozhodně Ambush, která bude skoro povinná u každýho DHčka který jde na vyšší obtížnost a kdo by odmítl 40% dmg navíc že?. Moc nechápu poslední novou pasivku Awareness zdá se mi u DHčka dost zbytečná.. zatím nevím jaký bych pro ní měl využití :).
A čtvrtá do slotu, to je těžký... záleží na buildu, asi často budu uvažovat o night stalkrovi, přeci jen já už teď mám na jednom DHčku 92 discipline a v ros to bude pobodný, takže bude potřeba nějaký regen.
Když bych měl doplnit nějakou pasivku do buildů co teď na HC hraju tak by to asi vypadalo takhle:
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... fdb!ZcaZbb
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... fbS!abZbcZ

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od Seton » 18.03.2014, 16:39 hod.

Jasný, jak říkám, po vyčištění zbytku....btw na uberbossy to asi taky nebude nic moc...20 yardu od sebe nebudou a jak je tuhej jeden, tak už je většinou "pohoda" :D. Takže když to teď vemu kolem a kolem, Ambush bude asi top volba....
s Awareness s tebou souhlasím....z nových 3 pasivek určitě nejslabší,ale kdo ví, co z toho zas nějakej "magor" udělá :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“