DH sentry build

Odpovědět
Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436
Re: DH sentry build

Příspěvek od Alfajk » 25.09.2014, 23:39 hod.

jak se mam s http://eu.battle.net/d3/en/profile/Alfa ... ro/6454105 posunout dal? kdyz k nekomu kouknu na profil,vidim 1,2M dps,ja se taktak dostal pres 1M a vic ani prd,witching hour prece nedela 200k dps

navic jsem zjistil,ze kvuli breakpointu musim misto cooldown redukce z paragonu nosit 10% aspd,coz me taky pekne stve...

Makinaky
Quill Rat
Příspěvky:43
BattleTag:Makinaky#2141

Re: DH sentry build

Příspěvek od Makinaky » 26.09.2014, 08:07 hod.

WH ti 200K dps neudělá, ale 100K+ může. Zbytek bych přisoudil dmg z paragonu. Máš dost slušnej equip. Možná zkus narolovat critical dmg misto hitu na RoRG, to by mělo taky přidat nějaké to procento, pokud se povede 40+.
Nejvíc dmg ztrácíš na +% sentry dmg. Až ti napadají lepší kousky, půjde ta dmg rapidně nahoru.

Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná

Re: DH sentry build

Příspěvek od smajli » 26.09.2014, 10:31 hod.

No,taky se tomu moc nediv, když nosíš bílý šutry místo zelenejch, to je skoro 900 dex a to už je sakra znát.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: DH sentry build

Příspěvek od Alfajk » 26.09.2014, 12:13 hod.

smajli píše:No,taky se tomu moc nediv, když nosíš bílý šutry místo zelenejch, to je skoro 900 dex a to už je sakra znát.
no to zvazuju uz peknou chvili,ze to vymenim,jenze bez nich mam sotva 700 all ress,je vubec mozny s tim na t6 existovat?

sentry dmg urcite chybi,ale na rucsack s aspd+cc(na tyhle hodnote)+sentry a vit me jeste nepadl a to uz jsem jich rozstrelil aspon 10

Makinaky
Quill Rat
Příspěvky:43
BattleTag:Makinaky#2141

Re: DH sentry build

Příspěvek od Makinaky » 26.09.2014, 12:44 hod.

700 resist je naprosto v pohodě na obyč t6 rifty.
Když ti řeknu, že na T6 bounty běhám s daneta setem při 233K hp. Tak ty musíš být naprosto v pohodě. Záleží jen na tobě jak to chceš hrát. Jestli to všechno zabit rychleji za cenu toho, že můžeš občas umřít. Nebo být relativně na tom dobře po defense stráncem ale trvá to déle.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: DH sentry build

Příspěvek od Seton » 26.09.2014, 12:54 hod.

Asi tak no. A pokud jde o GR 28 a dál, tak tam hrozí one-shot jak při 600 res tak při 2000 res takže je to fuk :) :). Tam se nesmíš zastavit a házet akrobata jak v cirkuse :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: DH sentry build

Příspěvek od Snowfist » 30.09.2014, 07:25 hod.

tak včera konečně droply taskery, pěkné crapy ale co už...musel jsem k nim dohodit witching hour 60lvl abych dosáhl na BP 2,84., zkoušel jsem jen na rychlo jeden GR35. Dmg je v pohodě, ale teda jailery nedávám ani s Unity, je instant i přes jeden a půl obrazovky.... Vím je tam hodně co zlepšovat na equipu, asi budu schopný ještě někde schrastit 300rezistů - tj.ramena, kalhoty a bracery + WH pásek...ale pomůže to abych nedostával instant?:) popř jak to řešíte?

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: DH sentry build

Příspěvek od Hamman » 30.09.2014, 07:26 hod.

38 a vic mam taky instant, resim to tak, ze se od nich drzim dal :D

Makinaky
Quill Rat
Příspěvky:43
BattleTag:Makinaky#2141

Re: DH sentry build

Příspěvek od Makinaky » 30.09.2014, 09:02 hod.

Když se není před jailerem kam schovat, je to celkem problém :)

V profilu mi to ukazuje, že Snowfist nemá awerness. To je naprosto zásadní pasivka. Nemá all resisty a single resisty. Chce to jen zlepšit eq, mít single resisty (arcane,cold,lightining) na co nejvíce itemech a all resisty na nohou, botách. Pokud nemáš ramena s CDR, tak i tam all resist. Jediné bracery s all resist jsou slave bonds (elemental dmg, dex,vit,all res, crit)
S 368,5K hp a arcane resist 1000+ přežívám jail na 39. V průběhu dne zkusím i nějaký GR 40.

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: DH sentry build

Příspěvek od Snowfist » 30.09.2014, 10:36 hod.

awarness standardně použivám, včera jsem ji nenahodil to je pravda, ale sám sem si říkal že by mě asi nezachránila...nj jak píšeš taky to cítím že potřebuju většinu itemů nových s lepším rolem, kde budou rezisty. Jj na slave bonds si právě brousím zuby. Jail je teda arcane dmg? abych věděl který second rezist hledat....

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: DH sentry build

Příspěvek od hulkxxxl » 01.10.2014, 08:19 hod.

skoušel jsem včera lightning build, když už mi na něj padl toulec, nejedu teda tu variantu s neustále nahozeným ss připadá mi to zbytečný s podporou party nebo když se neženi na gr 35+
hodil jsem gift co jsem dostal do luku + mírně dotočil dps, bez problému jsem dosáhl 2,84 BP jen s ats v paragonu a jednom ringu (+tat bonus), mám cca 1,7mil lightning a +42% do elitek
pasivku + kámen procuju polar station, docela mi přijde na solo hru lepší marka jak impale, když pujdu v partě s někým kdo má calamitku hodím další dps impale asi vyhrává (budu testovat)

celkově se s tímn hezky hraje jen se težko zvyká na to že ea letí pomalu - ale o tom to je :D

sentry hezky zpomalují moby a ca se stará o stuny, klíčové je dobře rozmístit sentry + marku, pak elitka padne na t6 během pár sekund

teďka jsem vyčetl že se používá kuše z bounty a5, aby se vykompenzoval chybějící ruksak tak skusím farmit třeba se povede

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hulk ... o/32566417
Obrázek Obrázek

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: DH sentry build

Příspěvek od Snowfist » 01.10.2014, 13:00 hod.

jj přesně tak, taky jsem na ten build koukal - tam jde o to že ta kuše z bounty 5akt má vysoky AS a nahodí další 2 sentry takže můžeš vyřadit bombadier rucksack a dat místo nej ten toulec na zpomalovani. Typek s tím dal GR45 ale mel hodně dobrý roll riftu. Další věc ze se pouziva gem na snizeni cd a zvyseni AS, takže muzes vyhodit všechny ele arrow na kterou mate hatred temer okamzite, pak přes preparation doplnit a tak dále. Night stalker doplnije disciples, critu je při pomalu leticim ele arrow hromada takze hatred je dost. gem na snizeni cd by měl umožnit castit smoked screen skoro porad pokud je disciples. Toť teorie, chci to dneska vyzkoušet :)

Makinaky
Quill Rat
Příspěvky:43
BattleTag:Makinaky#2141

Re: DH sentry build

Příspěvek od Makinaky » 01.10.2014, 14:25 hod.

Jsem z toho lightining buildu rozpačitý. Po hodinách testování s lukem i 1h helltraperem se mi to osvědčilo pouze na točení trialů, kde to exceluje. Pro normální hraní je to nevhodné. Teda pokud nejste lidi co usilují o top 10 v žebříčku, protože ten build je použitelný tak v 1 z 50 GR na 40+.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: DH sentry build

Příspěvek od Seton » 01.10.2014, 14:31 hod.

Taky jsem ho dost testoval a ..... něco mi tam prostě nesedí, nevím jak to popsat :D. Není to úplně ono :/
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: DH sentry build

Příspěvek od iki » 01.10.2014, 16:12 hod.

Dotaz: Ma na klasicky fire/cold M6 build vliv pouzite zbrane? Myslim Bow, XBow, ... Nekde jsem slysel, ze to nejlip funguje s lukem, nez kusi. V popisu nekterych skillu je i videt poznamka Requires Bow.
Chodim s lukem, mam Etrayu, vyuzivam na ni +cold.
Momentalne resim dilema, jestli bych mohl mit i natalku kus. Idea je takova, ze jakmile mi konecne padnou TaT, vyhodim mara rukavice, nahodim TaT, ale tim se mi rozpadne treti bonus z natalky. Pokud bych tedy pouzil kusi natalku, diky prstenu bych mel M6, natalku pro CC bonus a TaT.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: DH sentry build

Příspěvek od Seton » 01.10.2014, 16:21 hod.

to je všechno moc teoreticky napsaný :/. Záleží, jaká natálka ti padne, Etrayu je good, ten bych zatím nechal ;-) Prsten stejně časem nahodíš Unity,jinak budeš moc umírat. Stručně řečeno, v dobrým M6 setupu není pro Natálku set místo (myslím tím set Natálku abys měl bonus, samotná kuše pokud je dobrá tak může být ;-))
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: DH sentry build

Příspěvek od Hamman » 01.10.2014, 16:34 hod.

1h kus ma malo base dmg a vyssi atk speed ti je jedno jestli mas i s lukem vysokej breakpoint

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: DH sentry build

Příspěvek od ReptileSVK » 02.10.2014, 07:34 hod.

Snowfist píše:tak včera konečně droply taskery, pěkné crapy ale co už...musel jsem k nim dohodit witching hour 60lvl abych dosáhl na BP 2,84., zkoušel jsem jen na rychlo jeden GR35. Dmg je v pohodě, ale teda jailery nedávám ani s Unity, je instant i přes jeden a půl obrazovky.... Vím je tam hodně co zlepšovat na equipu, asi budu schopný ještě někde schrastit 300rezistů - tj.ramena, kalhoty a bracery + WH pásek...ale pomůže to abych nedostával instant?:) popř jak to řešíte?
Co tak vykuzlit smoke screen, ked si v klietke?? Tento trik sa vyuziva uz od uvedenia diabla 3 na trh.

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: DH sentry build

Příspěvek od iki » 02.10.2014, 09:31 hod.

http://www.diabloprogress.com/hero/iki- ... h/49838059
Mam aktualne tohoto DH. Hraju HC, obcas ripnu, tohle je poskladane ze zbytku, co jsem mel v truhle po poslednim ripu, no :)
Dosly gemy, tam je rezerva, v planu je samozrejme upgrade powerfull a dalsich gemu do ringu, az se k tomu dostanu.
Je tam neco, co vas vylozene drazdi a mel bych to dat fofrem pryc? :) nehraju nikdy solo, hrajeme se zenou vetsinou T4 pro rychlou a bezpecnou farmu (mame za sebou tezke ripy vsech main postav, tak se to snazime znovu postavit).

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: DH sentry build

Příspěvek od Snowfist » 02.10.2014, 10:31 hod.

@Reptail to už můžu stějně házet vault a výsledek bude stejný... btw. chyběl jsi nám :)

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“