DH Elektric build

Odpovědět
Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636
DH Elektric build

Příspěvek od McT » 18.11.2014, 13:05 hod.

Zdravím, nikde jsem tento build nenašel a rád bych se zeptal na njěkaé drobnosti. Prošel jsem dost lidí a každý to má jinak tak bych se rád zeptal zkušených lidí co je dobré a co ne.

Vybavení:
Největším základem je: Helltrapper a Meticulous Bolts
Ostatní vybavení je stejné jako na DH sentry build

Skilly:
Elemental Arrow : Ball Lightning
Sentry: Polar station / Spirfire
Companion: Wolf Companion

Odkud se rozdíly v buildech liší a tyhle jsou nejpoužívanější:

Market for Dead: Contagion / Valley of Death / Mortal Enemy
Preparation: Punishment
Smoke Screen: Lingering Fog
Vault: Tumble
Caltrops: Bait the Trap
Bolas: Thunder Ball

Pasivky:
Awareness
Cull the Weak
Custom engineering

Jako poslední bývají:

Steady Aim
Night stalker
Ballistics
Single out

Gemy:
Bane of the trapped
Gogok of Swiftness
Enforcer
Bane of the Powerful
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Za mě bych složil build takto pro hraní ve skupině:

Skills:
Elemental Arrow : Ball Lightning
Sentry: Polar station - Změněno na Spitfire
Companion: Wolf Companion
Market for Dead: Mortal Enemy - Změněno na Contagion - z důvodu dodání skillu Bolas
Vault: Tumble Změněno na Bolas - Thunder Ball
Caltrops: Bait the Trap

Poznámka: V případě potřeby je možné se vrátit na MfD-Mortal Enemy a Vault Tumble (nebo Smoke Screen) => Pro větší přežití

Pasivky:
Awareness
Cull the Weak
Custom engineering
Night stalker - Změněno na Steady Aim

Gemy:
Bane of the trapped
Gogok of Swiftness - Změněno na Taeguk
Bane of the Powerful - Změněno na Enforcer

jak máte build složený vy a případně co by jste na mém výběru změnili a proč :) Největší obavu mám z toho že nebudu mít hatred na střílení EA.
Děkuji za případné rady a diskuzi.
Naposledy upravil(a) McT dne 18.11.2014, 14:25 hod., celkem upraveno 5 x.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH Elektric build

Příspěvek od Mlok » 18.11.2014, 13:51 hod.

Jak jsem ten build nehrál, tak některé věci netuším. Tak jen něco co o tom vím:
- Gogok je dost opruz (musíš mít nastackováno pokaždé před položením sentry), pokud dokážeš dát breakpoint nativně, tak určitě hrát bez gogoku, navíc to dá i větší dmg; do týmové hry pak nepotřebuješ ani moc CDR z Gogoku (což je další důvod, proč se solo používá, tedy pro snažší dosažení perma SS)
- celkově se mi líbí pro týmovou hru jak to má aktuálně Gaby http://us.battle.net/d3/en/profile/Gaby ... o/49460921
- pro hatred používá generator (Bolas - Thunder Ball), v týmové hře to asi ani jinak nepůjde, protože tam nebude celkový tok hatred/discipline jako to je pro solo variantu
- a gemy jak má on, tedy Trapped, Enforcer, Teaguk (ten použít určitě)
- k čemu Night stalker pro týmovou hru, kde nejedeš perma SS?

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH Elektric build

Příspěvek od McT » 18.11.2014, 14:04 hod.

-Toho jsem se obával že mi dojde hatred, z toho důvodu tam bude opravdu nejlepší Bolas. Koukal jsem na video a tím že opravdu velmi rychle nabije hatred.
-Ty gemy chápu, ale když je položeno o 2 sentry méně nebylo by lepší místo Enforcera dát něco jiného? Třeba powerfull? Ten by se přeci počítal i do té elektriky a muselo by to být v konečném důsledku lepší než ten enforcer.
-Ten night stalker, je pravda. Já si to popletl a myslel jsem že generuje hatred :-)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH Elektric build

Příspěvek od Mlok » 18.11.2014, 14:14 hod.

Nekoukal jsem na videa tak podrobně, ale sentry určitě není o 2 méně. Frost/fire hraju i na GR42+ bez CE, takže 4 sentry. A ty budeš mít CE + procuje Helltrapper. Hlavní dmg pořád dělají sentry. Také to tak dle výpočtu vychází, že na quiveru o malinko lépe vychází sentry dmg než EA i přesto, že podpoří jen sentry (ale zase jako samostatný násobič).
Enforcer je normálně o tolik lepší, že i když část dmg je self cast a tam bude k ničemu, tak i přesto si myslím, že bude o hodně lepší než Powerfull. Powerfull v partě navíc přinese také o dost méně, protože těch 20% bonusu je aditivní se všemi ostatními bonusy (i z party). Takže v partě bude Enforcer o to lepší.
O něčem jiném místo Enforceru bych přemýšlel tak maximálně pro situaci do dvou sentry, což ale nebude, takže určitě Enforcer.

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH Elektric build

Příspěvek od McT » 18.11.2014, 14:29 hod.

Oku zkusím a uvidíme co z toho vznikne.
Akorát mě napadlo že když by ve skupině byli 2 DH elektric tak by jeden z nich musel mít Sentry polar station aby fungoval traped že? Pokud tam ale bude už Crusader phalanx, Monk a nebo Fear WD tak bude lepší spitfire, kteýr bude střílet ball lighting že?

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH Elektric build

Příspěvek od McT » 19.11.2014, 08:44 hod.

Včera jsem to vyzkoušel a popravdě řečeno jsem zklamán. Mám teda hodně špatný quiver (39%) a i tak se mi zdálo že jim toho moc neubíram. Ale při tomto stylu hraní bych měl mít asi i BP7 že? To si myslím že jsem nedosáhnul.
Jest budu muset najít lepší quiver a nějaké drobnosti a pak to vyzkouším znovu.

Edit.:tak s WD jsem měl BP7

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“