DH 2,1.2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169
Re: DH 2,1.2

Příspěvek od Stanley » 18.03.2015, 12:05 hod.

Díky. Zrovna on je jeden z těch na který to neumím :). A ani jsem ho nikdy moc neřešil na T6, poznám, že něco chystá, diskům i většinou uhnu, ale ten teleport nikdy. Každopádně, když mi dal pasivku, tak jsem odvaultoval asi 5 skoků a hned port do mesta, nechtěl jsem čekat moc dlouho, aby to neudělal znova. Počkal jsem ve městě a šel jsem zpět, 3 vteřiny a pasivka znova, tak si říkám to mi za ty gemy nestojí, pak by přišel 3x fail a jeblo by mi :lol:

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od HELLERcz » 18.03.2015, 14:50 hod.

Perdition a crus king jsou dva RG, ktere fakt na gr40+ nemusim. Nemam zatim juliu no... :-D

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od Stanley » 18.03.2015, 15:42 hod.

Akorat mam docela problem udelat 44 klice v trialu. Nejsnazsi by to asi bylo ve dvou. Monk se cyclonem a palmou a k tomu DH s granaty. Monka mam taky. Tak kdyby nejakej monk nebo DH chtel 44 klice, tak se hlaste. Jde o HC S2.

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od admiralos » 18.03.2015, 16:11 hod.

Od kolika cca % life zacne Crus King hazet Jailera, od 33% nebo uz od 50%? Tady je pak asi treba si ho drzet co nejdale od tela a zaroven ho byt schopen trefit minimalne raketama z CA, pak by Jailer na vas nemel dosahnout (Znate nekdo jeho presny dosah?). Ja vim lehko se to povida a hure provadi :) obzvlast v lokacich jako je Keep.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od admiralos » 18.03.2015, 16:18 hod.

Stanley: Zkontroluj si zda nepouzivas omylem nejaky gear, kde mas dmg proti Elitkam :) Na trial je to samozrejme na nic. Tyka se to nejvice SOJ, Unity a Powerful gemu. Hodne pomuze pokud mas set Compas Rose Ring + Trevelres Pledge Amu. Tez se na Trialy vyuziva ten jeden bracer co Ti doplni veskerou resource pri poziti health wellu a shodi cooldowny o cca 1 min - ted si za boha nevzpomenu na jeho nazev.

Jinak supp monka mam, takze si muzeme pomoct navzajem, nebo to minimalne zkusit :)

Edit: Jo uz to mam, ten bracer se jmenuje Trag'Oul Coils :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od Stanley » 18.03.2015, 17:14 hod.

Dmg do elitek samozrejme davam pryc, amulet mam hezkej, ale prsten zadnej. Bracery taky bohužel ne. Pridam si te a kdyz se nekdy potkame, tak muzem zkusit.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“