GR 40+

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636
Re: GR 40+

Příspěvek od McT » 21.01.2015, 14:57 hod.

Já na velké GR to tam nemám ale stim mě to nenapadlo dík za připomínku :-) ale do obyc riftu se to bude hodit.
Nevím nějak náhodně se mi daří, cindercoat s zasloužim ten mě sebral tolik shardu a nervů že jsem zato rád. Padli mě jich asi 7 a každý úplně minimální hodnoty, tak tohle byla třešnička na dortu :-) měl jsem i gate ale blbec jsem je daroval :-( tedka u kadaly u zkouším shoulder(chci tam mit sentry, area dmg, rcr a dex), ale po 4k mě nic nedala tak se vrhnu asi na ruksak. Stále se snažím prekonvertovat na multishot. Možná zkusím i te cold, helma ancient dex, vit, CdC 4,5 a narollovany socket. Ten asi změním na CA.

Ja mám pak zmatek v těch gemech a pasivkach pro fire LfB.
Gemy:zeis, trapped, powerfull.... Proc tě enfocer je na prd? Vím že teď hlavní dmg jde z mé strany, ale když ten bonus z powerfulla nemám tak jsem na tom dost tratny ne? Ostatní gemy asi nemají cenu...

Pasivky:CE, steady aim, awarenes a cull the weak. tato sestava je pro GR s WD, který zaručí fungování CtW, nebo kdo zaručí tě slow? :-) .. Jako další blood vengeance a ambush. Pro obyčejné rifty je asi CtW na prd ne? Pokud nemá někdo polar sentry

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: GR 40+

Příspěvek od Mlok » 21.01.2015, 15:19 hod.

Někde vedle jsem dával výpočet pro Enforcer na 50lvl. Vyšlo to na 8,5% dmg boost pro Enforcer. U Powerfull pro elitky i bez 20% bonusu dáš o dost více, kolem 11,5% se SoJ. A 20% powerfull bonus mít po většinu času budeš.

Enforcer bych viděl na jedno použití a to trial. Tím se to bude i lépe prohazovat, protože ho strčím do ringu na trial a pak vyměním za SoJ. Jen si sproházím gemy kde je mám vložené, aby mi to vyšlo na prohazování. Stejně se ale nevyhnu prohazování jednoho gemu mezi unity a SoJ.

Já právě jel hodně dlouho quivery, takže se nedostalo už na nic jiného. Asi na quivery na chvíli kašlu, ty budou na dlouho. Do party pro CA variantu mám slušný s RCR. Na area dmg na quiveru zatím kašlu, stejně si nejsem jistý, že je dobré ji natlačit všude i na úkor RCR.

Na ramena je to jasné, tam budu časem dělat do party jak píšeš, tedy dex + Area + RCR + sentry. CDR do party určitě obětuju, tam Area přinese více.

Na zbrani budu moct vyzkoušet, tam už mám roll s RCR i druhý s Area.

U Priders fall jestli jít cestou dex + vit + skill dmg + ChC, to si nejsem jistý. Chvilku jsem to tak měl a rerollnul zatím zpět na socket. Viděl bych to na dex + ChC + CA + socket a nejlépe áčkovou verzi, ale na tu asi nebudu mít nervy to farmit. Ono bude náročné i dobrý roll obyč verze.
Větší ztráta CDR je už blbá, to nebude vůbec k dispozici Companion a Preparation. A ani už se mi nelíbí moc dlouhý cooldown na repozici sentry.

Slow zajistí Seton. To jsme teď řešili. Stojí uprostřed mobů -> slow z trapped gemu.

Pro obyč rifty i když hraju Polar station, tak raději používám Steady aim. Ale to je sólo, kde je málo buffů a tedy ne tak velký rozdíl Steady aim x Cull the weak.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: GR 40+

Příspěvek od Cartman » 22.01.2015, 12:22 hod.

Hlavně mi příjde, že ty nejlepší na to kašlou, když ví, že bude "restart" Každej truba se teď umístí vysoko.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: GR 40+

Příspěvek od Mlok » 22.01.2015, 12:28 hod.

Jen někteří na to kašlou, takže je snažší se dostat do žebříčku, ale na přední pozice už ne. Dost nejlepších už to zkusilo a má perfektní zápis do žebříčku (jako třeba Reiko na EU s Wiz. na GR49 nebo Wudijo s DH na GR50 - ten je mimichodem už 3. z těch pokusů z nového patche, už další 2 mají také GR50; na US pak zase 4P tým s VocaloidNyanem na GR61).

Restart žebříčku sice bude, ale ten původní bude zachovaný a už tam bude navždy viset. Tedy naopak pro některé motivace to rychle zkusit do začátku února.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: GR 40+

Příspěvek od Cartman » 22.01.2015, 12:34 hod.

A nebo demotivace, jelikož se tam umístili, stálo je to kupu času a teď se změnily podmínky.

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: GR 40+

Příspěvek od McT » 22.01.2015, 12:43 hod.

Mě by stejně zajímalo kolik času je aktivní cull the weak jen když je funkční jen u WD.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: GR 40+

Příspěvek od Mlok » 22.01.2015, 12:48 hod.

Teď myslíš sólo nebo v partě?

Včera jsem hrál chvíli CtW a chvíli Steady aim pro solo. A pocitově (dle pár pokusů nelze změřit s jednoznačným závěrem) mi to přišlo mírně lepší s CtW.

Jakým způsobem funguje parta bez Monka? Tedy stojí někdo ze suportů uprostřed mobů nebo stojí někde dále od nich? Pokud by někdo stál uprostřed, tak zase stačí Trapped gem a fungovat to bude skoro pořád. Nebo má někdo nějaký skill k tomu vhodný?

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: GR 40+

Příspěvek od McT » 22.01.2015, 12:50 hod.

V partě. Obvykle uprostřed stojí WD a Crusader běhá okolo, hází bonusy a na řetězu tahá další nepřátele :-) no právě že někdy ta skupina je sice přímo u WD, ale i velká. Horify má větší dosah než trapped ne?

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: GR 40+

Příspěvek od Mlok » 22.01.2015, 13:07 hod.

To se mě neptej a rovnou si odpověz, ty hraješ více v partě. Já se teprve chystám :-)

Edit:
Tak jsem si to našel. Horrify má 18 yardů (Trapped má 15 yardů). Netuším ale jak v praxi moc zvládne více prostoru než kde stojí, tedy jak to stíhá kam házet.

Edit2: Když už ho někdo používá, tak rovnou Face of Death, takže pak má 24 yardů.

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: GR 40+

Příspěvek od McT » 22.01.2015, 13:13 hod.

Vzhledem k tomu že to mají všichni tak to asi funguje a vic to raději řešit nebudu :-D pojď vedle na fórum ať dořešíme pasivky :-D

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: GR 40+

Příspěvek od Mlok » 26.01.2015, 07:39 hod.

Tak trial by mohl jít slušně i ve dvou. Včera DH + Wiz. a jeden 47 klíč (včera byl cíl 44 klíče, takže nebyla snaha o max, ale cílit na 44). A možná by šel i 48 klíč aspoň občas.
Monk + DH by mohl být znatelně lepší kombinací. Hlavně budu moct použít fire build, s Wiz. jsem musel jet stejně jako solo cold CA.

Samozřejmě ve třech s 2x DH to bude ještě lepší.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: GR 40+

Příspěvek od Seton » 26.01.2015, 09:55 hod.

Mlok: Dnes, pokud budeš, můžem ty trialy zkusit :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: GR 40+

Příspěvek od Mlok » 26.01.2015, 10:00 hod.

Dnes bych měl být cca od 19-19:30 do cca 21:30-22. Zkusit určitě můžem. Hodně mi zajímá jak moc dobře to Monk + DH půjde nebo nepůjde a vlastně prvně bych si zkusil LfB (s Wiz ve dvojici jsem stejně jako solo hrál cold CA).
Třeba bude i někdo další s DH, abychom mohli zkusit ve třech.

A klidně když bude dost času kdy budeme oba (a případně i někdo další), tak můžem testnout i nějaký ten pokus na GR. Trénovat je potřeba.

Případně zítra budu o něco více a s větším klidem (sám doma). Zítra budu už tak od 17, možná ještě i dříve. Ty ale býváš asi spíš později večer než takhle brzo.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: GR 40+

Příspěvek od Seton » 26.01.2015, 10:12 hod.

To je v pohodě naprosto, dnes a zítra je mladá na noční, takže 17:00-03:00 tomu většinou dám :D :D. Když není na noc, tak je pravda, že začínám spíč okolo 22:00 až ji pošlu spat :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: GR 40+

Příspěvek od skyrim1988 » 26.01.2015, 10:34 hod.

Sorry synci,ze Vam tu narusim rec,ale od cca 20:00 bych mohl tez helfnout :D Prisel bych spiz jako Monk nebo Wizz :) Ale asi ten Wizz.Snad me neodmitnete nebo nebudete uz ve fullu ;)

S pozdravem,Vas strecha ;)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: GR 40+

Příspěvek od Mlok » 26.01.2015, 13:50 hod.

Můžem zkusit všechno.

Teď akorát zkoumám více složení týmů a nevypadá to moc dobře ani s Monkem. I když koukám na konce žebříčku pro 2p, 3p, 4p, tak se už hraje v podstatě jen WD, Sadder a DH. Monka jsem tam zahlédnul asi 2x z více žebříčků (samozřejmě jsem mohl nějakého přehlédnout, ale bude jich tam minimum).
O Wiz. raději ani nemluvím :-)
Jsem tedy čekal, že níže než 55 lvl těch Monků najdu více.

Zatím není potřeba se dostat nijak vysoko, takže to nevadí a zkusíme vše. To jen kdyby někdo chtěl zakládat sup. char, tak WD nebo Sadera.

A také je možné, že to prostě jen skoro nikdo v týmu nehraje. Třeba US 2P non season žebříček končí na GR45. A to mi neříkejte, že se Monk + DH nedostanou dohromady ani na lvl GR, kam se dostanou oba solo (oba mají solo maximum pořád o dost výše).

Tak GR45 určitě možné je, teď jsem našel při rozepsaném příspěvku jednoho Monka na EU na GR47 ve 2P týmech.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: GR 40+

Příspěvek od Seton » 26.01.2015, 13:58 hod.

WD mám teď s Tiki jako solo (tedy dmg) ale nebude žádnej problém to dát na čistej supp :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: GR 40+

Příspěvek od Mlok » 26.01.2015, 14:54 hod.

To by bylo ideální. Zkusíme nejprve s Monkem a uvidíme. A pak postupně můžeš zkusit i WD. Třeba se pak přidá i nějaký Sader.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: GR 40+

Příspěvek od Cartman » 26.01.2015, 15:43 hod.

Taky bych si zahrál party, ale jelikož valim jen wize, tak sem "nepoužitelný" :wave: :roll:

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: GR 40+

Příspěvek od Mlok » 26.01.2015, 22:13 hod.

Tak vyzkoušeno, že monk + DH -> tudy cesta nevede. Už trial moc nešel a výsledek byl klíče +- jako dávám se solo DH. Na trial nešlo použít LfB, jak nebylo vždy všechno perfektně na hromadě. S Maelstremem to pak bylo lepší, ale to pak zase postrádá smysl to stahování a hraní týmu Monk + DH.

Na GR to pak nešlo vůbec. Jak to nepodrží nebezpečné affixy, tak tam nemůžu u toho stát. A hrát to stylem solo taky nešlo, protože jsem si zase nemohl podle sebe přezkupovat moby (byla vždy jedna větší skupina držena na místě, ta byla dobrá, jenže k tomu tam pobíhalo i něco okolo + affixy). Bude to chtít WD.

A pak se mi dnes ani nelíbila hra v partě na T6 (což je samozřejmě problém čistě jen můj a ne party). Ale divím se, že tolik lidí hraje raději v partě. Mně to přišlo jako samé nevýhody:
- fps dropy i tam kde solo držím stabilně 60fps
- pro mě to bylo hodně nepřehledné jak nejsem zvyklý hrát v partě, na to bych si asi časem zvyknul, ale proč to nemít rovnou přehledné solo
- jsem dnes ještě navíc už úplně mtrvej, takže se k tomu přidala obrovská nepozornost díky které jsem asi 3x nebo 4x umřel i na T6, což je asi stejně jako za poslední dva měsíce dohromady (a nebylo to jen absencí unity, protože minimálně dvě situace by mě zabily i s unity solo kdybych tam tak blbě zůstal trčet jako dnes)
- k tomu i o dost menší efektivita než mám solo (tohle neplatí obecně a v partě to může být naopak i efektivnější, ale to by vyžadovalo konkrétní skladbu a sehranost party a to je zase nesmysl se do něčeho tlačit při hraní pro zábavu, ať si raději každý hraje postavu která ho baví nejvíce)
- a nakonec samozřejmě problém přerušování hraní (to dnes bylo v pohodě, protože jsem tu měl klid, ale jindy ho často nemám)

Na T6 asi zase na delší dobu zůstanu u solo hraní. Na trial a GR se nebráním dalším občasným rozumným pokusům.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“