DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od Seton » 22.04.2015, 10:50 hod.

@McT: jo smázl, nevím proč :D, ale mám to v hlavě ;), dneska ho tam založím :), né tak podrobě, ale to "gró" tam bude ;)
@Heller: UE s multishotem? nebo jaká varianta? S nebo NS?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od McT » 22.04.2015, 11:19 hod.

Já to včera zkoušel s tou natalkou a vůbec mě to nebavilo (verze strafe) a i na T6 jsem několikrát umřel (došel hatred) :-D mám toughnes jen 5mil tak to byla celkem rychlá smrt :-)
U toho rapid fire jsem to jen zkoušel co to vlastně dělá a zjistil jsem že je to žrout hatredu já sfina. Tak zůstávám u multishot, který mě i baví.
Ale jakmile najdu ancient natalku tak to zkusím ještě jednou, ale zatím ten build pouštím z hlavy.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od HELLERcz » 22.04.2015, 11:32 hod.

Seton:
ano, je to sezonní DH s multishotem, mám 75 disciplíny, itemy nemám zatím anci (až na botky a luk) , livení anci věcí plánuju třeba dnes .. uvidíme jak se poštěstí :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od Seton » 22.04.2015, 11:39 hod.

Ještě být tebou bych to zkusil takhle :http://eu.battle.net/d3/en/profile/Seto ... o/54010170
Tohle jsem včera testoval a málem jsem se poslintal :D naprostá paráda :) ale pokud tě nebaví samotný playstyle tak to asi nemá cenu no :(.
Zatím včera GR 41 naprosto s prstem v nose, spíš taková rychlofarma :)...
na GR38 stále ještě probíhá one-shot elit :love: :love: !
RoV, který mám aktivní určitě každý 4s (podle density, někdy i míň, někdy víc) dává 8 miliard crit počáteční + dmg potom co to odhazuje moby....odhozením vzniká CC mobů takže se aktivuje BotT :) další výhoda.... Začínám RoV natálku opravdu milovat :)
UE zatím testuju s Krinderem a blue balls...taky GR 41 naprosto v pohodě, každá koule mi tikne za 160-230 mil, takže hlavně na RG je to znát :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od HELLERcz » 22.04.2015, 12:07 hod.

No, na to mi chybí natálková wepka zatím :) já si ty věci uchovávám, ale zbraň mi ještě nepadla :(
Tak jakmile padne, zkusím :D
Obrázek

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od DeathHero » 04.06.2015, 20:42 hod.

Ahoj jaky build byste mi doporucily pro GR 45 + ? Jedu s Kridershotem :wave:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od M4rth » 04.06.2015, 22:59 hod.

Já sem chvíli hrál tenhle http://www.diablofans.com/builds/53652- ... tning-gr50

Dá se tam dělat pár změn hlavně ne všichni sou zvyklý na SS a často ho nahrazují Vaultem , já sem si na něj zvykl hodně rychle a hraje se mi s ním dokonce i lépe :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od Seton » 16.06.2015, 12:25 hod.

Včera na S3 jsem zkoušel Chakram build a jsem hodně spokojenej :). Cold disky hitujou za miliardu a multishot okolo 500-600mega (na gearu +%MS, protože na S3 už nemám na přetočení :D). Výhoda oproti fire-multishot buildu s DML je ta, ze hlavni DMG skill (chakram) nic nestoji, takže ho můžu spamovat jak dlouho chci a cold multishot procne Icebling na všech mobech, narozdíl od EF, který hitne jen něco z velké grupy a chakram prolítá vším, takže bonusový dmg z CoW a BotT dostávají všichni mobové :). Oba skills jsou cold, takže z coldu na gearu těží všechny skills narozdíl od Fire-DML kde je EF cold a MS je fire. Taky bych řekl, že single target je lepší než u Fire-MS-DML (musím otestovat čísla pořádně), protože u Fire-MS dělají hlavní dmg rakety a tam jde do jednoho cíle vždy jen jedna raketa a zbytek jde vniveč a chakramů ze sebe dostanu víc do jednoho cíle než jednotlivých raket (a nemusím spamovat generátor abych měl na MS a tím pádem i rakety :)).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od Marast » 16.06.2015, 18:05 hod.

Ja kdyz to tak ctu Setone, tak se mi hnedka vybavi Xena tvl. :lol:
Na ni ti jeste nejake poskozeni chybi. ;)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od Stanley » 17.06.2015, 11:12 hod.

Taky jsem to zkoušel, dmg output je krásnej, ale hrálo se mi to dobře spíš v partě se stahovákem. Solo přišlo hodně Chakrů vniveč :)

NENIE
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NENIE#2758

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od NENIE » 17.06.2015, 12:43 hod.

Seton píše:Včera na S3 jsem zkoušel Chakram build a jsem hodně spokojenej :). Cold disky hitujou za miliardu a multishot okolo 500-600mega (na gearu +%MS, protože na S3 už nemám na přetočení :D). Výhoda oproti fire-multishot buildu s DML je ta, ze hlavni DMG skill (chakram) nic nestoji, takže ho můžu spamovat jak dlouho chci a cold multishot procne Icebling na všech mobech, narozdíl od EF, který hitne jen něco z velké grupy a chakram prolítá vším, takže bonusový dmg z CoW a BotT dostávají všichni mobové :). Oba skills jsou cold, takže z coldu na gearu těží všechny skills narozdíl od Fire-DML kde je EF cold a MS je fire. Taky bych řekl, že single target je lepší než u Fire-MS-DML (musím otestovat čísla pořádně), protože u Fire-MS dělají hlavní dmg rakety a tam jde do jednoho cíle vždy jen jedna raketa a zbytek jde vniveč a chakramů ze sebe dostanu víc do jednoho cíle než jednotlivých raket (a nemusím spamovat generátor abych měl na MS a tím pádem i rakety :)).
hoj a nezkousel jsi tudle variantu s physical dmg?
by me zajímalo, která je ve vysledku silnejsi, chápu ze u cold je tam CtW pasivka a BotT gem...
http://www.diablofans.com/builds/53693- ... -patch-2-2

diky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od Seton » 22.06.2015, 08:57 hod.

Phys jsem nezkoušel, ale Cold bude na dmg lepší dle mého skromného názoru :).
Jojo Stanley, je fakt že směrovat ty cold chakramy je docela porod, ale zdá se mi, že to vychytávám víc a víc časem :) Se stahovákem je to o dost lepší :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

NENIE
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NENIE#2758

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od NENIE » 22.06.2015, 11:31 hod.

no me prave prijdou ty cold chakramy hrozne pomaly o proti tem physical a celkove je ten build na ty chakramy takovej pomalej oproti cistemu MS+DML nebo jestli je to vyssim GR nebo je nutne poladit vetsi AS....
no jinak jsem se včera slusne nakrnul craftim ancient barb a když se povede tak zjistim ze diky nizkemu AS mi da ve vyslednu mensi dmg nez ancient 1H cross bow

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od Sonic1SVK » 01.08.2015, 09:47 hod.

Vcera som dal osobny rekord GR 46. Ja viem ze to nie je nic moc kedze niektore postavy chodia 55+ no na DH to nie je zle na solo farmu. Pokial doexpim gemy alebo mi padne viac Ackovych veci pojdem v rebricku este vyssie.
Skusal som Fire ROV build no vzhladom na moj gear a paragon som sa dostal na GR 33 co je uplne low alebo to neviem za tento build hrat . Fire ROV je urcite tazsi na spravne nacasovanie. Multi shot build je fakt uplne lahky

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“