DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od HELLERcz » 20.04.2015, 07:15 hod.

Na sezoně jsem sestavil fullset UE po paragonu 200 ... chyběla ta chestka, nakonec někdy kolem 206 padla a hned se dalo chodit T6 :D
Nyní mi chybí stále dobrá wepka, WH nemám, amulet tam je taky rezerva ... dal jsem v tomto stavu zatím GR 39 a to na paragonu 270. Další útoky na vyšší GR zopakuju s vyšším paragonem :)

Legendary: to, jak píšeš s těma GR, tak to je no :) a nebo taky se mi stane situace, že i když říkají, jak zvýšili denzitu, tak se mi stává, že minimálně půl patra jsou na obrazovce 3 mobky ... pak dvě obrazovky nic .. a pak zase pár mobek .. to taky naštve :D ale nejlepší jsou ty assassini a angelové :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od Seton » 20.04.2015, 08:34 hod.

David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od HELLERcz » 20.04.2015, 08:56 hod.

tvl, mě sejříš .. hlavně s tím WH ! minule jsem na něj čekal 300 paragonů a v S3 to vypadá podobně ... 300 na krku a WH nikde :D
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od skyrim1988 » 20.04.2015, 09:09 hod.

Jooo WH jsem zatim taky na Sezone nevidel a to uz pasku padlo hafo :D Kazdy cekame na neco.Ja vcera po 246 PL dropl konecne kostku :D

A ten WH myslim Seton dostal :) nemylim-li se :D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od Seton » 20.04.2015, 09:33 hod.

To už ani nevím :D. Ale hlavně už budu za chvíly celej v áčku :D což sem tak rychle nečekal :D, o A kuši jsem ani ve snu nepřemýšlel a padla jako první :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od HELLERcz » 20.04.2015, 09:38 hod.

No, však mě padl Ačkovej Bakkan ... celkem fajný roll, jsem zvědavej, kdy najdu náhradníka :D
Obrázek

vacicak
Wraith
Příspěvky:103

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od vacicak » 20.04.2015, 14:02 hod.

s jakyma ringama davate GR40+? se setovkama nebo unity+jordan?

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od M4rth » 20.04.2015, 14:09 hod.

S těma GR je to fakt špatný , hodně špatný . Nikdy v životě bych nevěřil , že budu hrát hru ve které je vše založené na RNG. 5 % je podle mě to , jak rychle umí daný člověk mačkat pravé/levé tlačítko na myši , zbytek je o tom jak se zrovna hra rozhodne v daný okamžik něco narollovat.Ať už je to drop,mobky,staty dropnutého itemu atd . Když už se bavíme o tom rng v greater riftech tak mi to přijde kolikrát až úplně směšné s myšlenkou že tam někde sedí přímo člověk od blizzardu a všechen ten humus v podobě skákajících mobu které ani nevidím a někde z rohu vám z ničeho procne passivka v lepším případě , v horším už čekáte na ress .

Aby to nebyl jen nesmyslný wall of text tak sem po 2 dnech testování tohoto setu čistě jen v GR hodně rychle zvykl . Oproti neustálému spamování sentry je to daleko zajímavější zábavnější. Zatím sem stucknutý na GR 47 a budu se snažit dát 50 protože vím , že je to realné . Jen mám obrovský problém s umíráním . Nevím jestli to hraju tak špatně nebo to tak prostě má být . Jsem spíše zastánce toho , že člověk by měl umírat na chyby. Teď mi ani nepřijde že bych dělal něco špatně a tak často chyboval , jako umíral :D . Samozřejmě vím , že DH není moc stavěný na to nějaké rány dostávat ale na druhou stranu to je to fakt tak špatné i u ostatních ? Myslím tím vyšší GR jako 45 + , ne T6 .

E : Už od 40 nosím set prsteny

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od Seton » 20.04.2015, 14:24 hod.

No jak píšeš, DH opravdu není stavěný na to dostávat rány, to je jasný už ze zaměření samotné postavy. Zvykni si (GR45+), že čemu neuhneš, to tě položí, bohužel....
a to se dostávám k další věci kterou píšeš. Některým věcem se prostě vyhnout nedá :( a to je špatně postavený :(. Skákací mrchy, Thunder přes 3/4 obrazovky nemluvje o jailu který bez varování přilítne "odnikud" a hází pod drn i daleko větší drsňáky než DH...rozsah smradu u Voracity bosse je až nesmyslně obrovskej zvlášť v jakýmkoliv uzavřeným prostoru.... spousta útoků se prostě a jednoduše nedá "vycítit" a tím pádem ani neuhnu :(. Když do toho připočítám lagy a moje slabé FPS, stává se z obyčejného GR43 naprosto HC záležitost :(
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od Vendetta » 21.04.2015, 08:28 hod.

Setone ako pises kvoli tomu nehravam HC by som mal kazdy tyzden novu sezonu >:o a pritom stroj mam hodne dobry .... diablo na ssdcku a aj tak sa mi stava ze mi hra zadrhava na 2,3 sekundy nieje to stale ale po poslednom patchi je to castejsie.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od Seton » 21.04.2015, 08:45 hod.

Tak včera konečně dodropován UE set :), rychlá zkouška nad ránem, GR 39 naprosto v pohodě i přes hodně špatný roll!
I Fire RoV má velký potenciál, nemůžu si vybrat co dřív :D
Bnet není updatován, tak nepostnu profil :(
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od McT » 21.04.2015, 08:54 hod.

Fire RoV je dobrej akorát tak na T6 pro full partu. Solo možná půjde i nějaké malé GR :-)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od Seton » 21.04.2015, 09:21 hod.

Ale? kde jsi to vzal? Na speed farmu T6 solo(parta) se používá physical RoV (nemusíš ho cílit) a Fire RoV (stampede s páskem co háže bestii) v klidu zvládne GR 45 speed farm a jeho hranice(ověřená) je GR55 !!
To ti doufám nepříjde jako malé GR :D protože jestli jo, tak zbytek DH hráčů dělá něco úplně špatně :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od McT » 21.04.2015, 09:39 hod.

Protože jsem to zkoušel, když vyšel :-) ale tedka se koukam na buildy a celkem se rozmohl. No u mě byl asi problém v tom že jsem to možná nezkoušel s těmi prsteny (tak mě teď napadlo) :-D
Dneska zkusím, akorát nemám novou natalku, jinak mám vše. Nová nonA Natálka asi nevynahradí ancient verzi že?
Jinak na solo vidím že používají fire stampede a jeden build je, že nemá strafe a používá rapid fire s grenadier pasivkou :-)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od Seton » 21.04.2015, 09:56 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Seto ... o/54010170 -- Nová Áčková Natálka nasazena ;) ;) :)
Jde to i bez prstenů, ale asi né tak vysoko....
Rapid s granátama? tak to se musím mrknout, to ani já neznám :D :D.
Edit: máš link na to ať to nemusím hledaT?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od McT » 21.04.2015, 10:56 hod.

Já jsem to předtím měl s těmi kalhotama a na gr36 jsem něco pozabíjel ve full partě, ale multishot byl neporovnatelně lepší. Hm to je pěknej joke, ta tvoje natalka, mě padli už dvě po novu ale všechny obyč a na nic. Proto nevím jestli si mám pak nasadit aspon obyč stím bonusem a nebo raději nechat ancient.

Tady je ten build,ale nevím jak to funguje:
http://www.diablofans.com/builds/54355- ... talya-gr55

EDIT: co je lepší na defence pro DH? Ten esoteric a nebo molten? :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od Seton » 21.04.2015, 11:15 hod.

No hlavně ty rolly na ní :D 25% do RoV a tak :D masakrózní :) sem za ni moc rád :) :)
Už sem na to koukal :) je to do party a podle toho jak je to poskládaný to bude asi hodně dobře fungovat! musím to zkusit s nějakým WD v partě, co ty moby stáhne pyraňádem a do toho pak naházíš RoV: Anathemu+Crushing beast+granáty z rapidu. Tohle zní slibně, zapracuju na tom ;) :)
Mám daleko lepší zkušenosti s Esoterikem...
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od McT » 21.04.2015, 14:16 hod.

Tj pěkná haluz, mě od patchu nepadla žádná použitelná zbraň :-/ takže gz za ní no :-)
Jojo já to taky vyzkouším, protože strafe se mi moc nelíbí a tak hledám variantu :-)

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od McT » 21.04.2015, 20:20 hod.

hm ten build smazal :D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: DH 2.2.0 Unhallowed Essence

Příspěvek od HELLERcz » 22.04.2015, 08:11 hod.

Včera jsem udělal s buildem, kde mi chybí gem v amuletu a ostatní gemy byly na 25lvl , bez WH a na nějakém paragonu 300 solo GR 46 i s dobrou časovou rezervou.
Když jsem zkoušel znova GR 44, tak jsem měl plné patro nejhorších mobek, které mě furt zabíjely, musel jsem i opravit gear do města .. ale ve finále jsem to stihl v čase 13 minut :D
Na 350.paragonu přesně jsem dropnul Witching a poté mi padl i obyčejný Krider ... se kterým nevím, co s ním :D jestli má cenu jej nechat.
Tento build me baví dost, jen furt klikám jako zběsilý, bojím se, že myška dlouho nevydrží :D
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“