Deamon Hunter pomoc / otázky

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676
Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Y0G1 » 27.01.2016, 09:45 hod.

To co vidis asi neni nebolo aktualizovane s tym som farmil t8/t10 riftiky na braceroch mam fire + dmg

Disciplina no to viem o problem , ale bohuzial lepsie kusky zatial nepadli takze ani ackovu vec som este nevidel zo setu atd .

Edit: Takze hovoris skusit pomenit gemy taeguk som mal a mam ale necitim sa s nim nejak fajn , pretoze si ho musim stale sledovat a to ma az tak extra nebavi

Zei som dnes vylevelil mam ho cca na 35 , skusim teda vylevelit molten

Kuknem si tvoj profil co a jako.

Ten defense je pre mna dolezity ale ak by to s cinderom islo v pohode mozno by som skusil zvolit aj taku variantu ja osobne nechodim na rank top 10 atd aim je u mna gr 70-75


Follovera mam scoundrela skrz to ze na neho mi veci padli na ostatnych nie

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od mdmT » 27.01.2016, 10:13 hod.

Tak na HC je už 70-75 poměrně vysoko, ještě do 70ti se to dá hrát, ale nad 70 už je to dost náročný, pokud sem tam ripneš, tak na HC end game gear mít nebudeš a pokud budeš chtít udržet dostatečnou dmg, tak to bude na úkor tougnes. Já to mám podkládaný takto : http://eu.battle.net/d3/en/profile/mdmT ... o/71300693 , dal jsem s tím 70 ( relativně v klidu ) a 71 ( s obrovkým štěstím ) a už to byla hra dost nahouby, zvýšit tougnes by nebyl problém ( mám ačkový rukavice s all res místo ats, molten, resovy gemy, boar místo wolfa ... ), ale nevím nevím jak by to pak bylo s dmg. Když se podíváš na Lboard, tak 75 s UE dávají lidi co mají gemy na 80 ( to asi solo neudělali :-) a paragony 1250 ( tzn. +2000 dex oproti mejm 850 ) ... Rád bych to na těch 75 taky vytáhl, ale nevím nevím, určitě to chce áčkovej cloak a HF amulet, ale i to bude imo boost tak 1 lvl ...

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Mlok » 27.01.2016, 11:01 hod.

mdmT:
Máš tam pár věcí na úpravu, kde získáš něco hodně snadno:
- tougness zbytečně ztrácíš na botech (kde chybí AR a je 12% speed): 12% speed je dnes úplně špatný stat když je tak vysoký main stat za paragon + augment; 12% MS = pouze 120 dex, tedy hrozně malý přínos
- 14% MS na helmě bych na HC určitě nehrál a raději helmu s vit; MS už na helmě nemá takový přínos díky vysokému rollu na DML a ztrácíš vysoký roll vit. a přitom ten roll není ani perfektních 15% (já hraju 15% MS na helmě na SC v kombinaic s Boarem - popisoval jsem to vedle, že mi to vychází na tougness skoro stejně, tzn. helma bez vit + Boar podobné jako helma s vit s Wolfem a dmg je také +- nastejno)
- ATS ti vychází také dost na úkor tougness: máš stejný breakpoint pro MS jako mám já, ale já na to potřebuju IAS jen na luku a WH (ty musíš mít WH + rukavice + ring, jen na rukavicích nebo jen na ringu + WH by nestačil); IAS na luku má větší přínos než jinde protože je multiplikativní; tím se stejným ATS breakpointem já mám o jeden dmg stat na ringu navíc (vitku máš na luku, já zase na rukavicích, to vyjde na stejno)
- na aktuálním HT amuletu ti vyjde o něco lépe mít 100% ChD než 10% ChC

Nemám o moc vyšší paragon, takže skoro vše udělá gear. A mám o cca 50% vyšší dmg a k tomu současně i o něco vyšší tougness. A k tomu ještě hraju Boar, takže další navýšení tougness.
Díky tomu pak není problém hrát bez Visage a dát Cindercoat.

Tohle bude jedna z největších slabin co tam máš. Na luku máš jen 40% RCR a současně hraješ Visage. To je strašně velká ztráta dmg. I když mám 48% RCR luk, tak i přesto používám Cindercoat a je to velký nárůst dmg jak není nedostatek hatred.

Pro začátek bych to zkusil se Cincercoatem a navýšit jinde toughness, ať to není taková ztráta za Visage, když hraješ HC.

A gemy to chce také trochu navýšit. Na lvl 80 to půjde i solo, už na tom pracuju. Zatím jsem na 77 a na lvl 80 je dostanu určitě, možná to půjde ještě i o chlup výše (čistě solo).
Na HC to na lvl gemů není o moc horší, navýšíš jen o trochu méně za max GR, ale dále navyšovat na speed GR za 1% upgrade můžeš taky.

Po optimalizaci gearu by to na GR75 na HC jít mohlo. GR75 po optimalizaci dmg lze hrát pořád i s Moltenem (tak jsem ho zahrál). Včera jsem udělal první pokus se Stricken na GR76 (na GR76+ už to s Moltenem moc nepůjde) a hned první se povedl. Rift spíš lehce horší.
Ale už to nebyl určitě setup hratelný na HC na GR76, když to hraju i bez Awareness (ale zase perfectionist mi zvýší tougness). Ale přeci jen bych se tak už na HC na to neodvážil (taky jsem během toho pokus jednou umřel, což na SC ještě nevadí, 1-2x umřít ještě skoro nezdrží).

Edit:
A ještě bych doplnil obecně, že je důležité mít Wraps s 35%. Rozdíl mezi Wraps 30% a 35% je větší než se na první pohled zdá, je to:
0,7 / 0,65 = 1,077; tedy u 30% dostáváš o 7,7% dmg více.
Já kvůli tomu používám dvoje. Jedny mírně horší roll s 35%. Ty nosím pouze na GR75+. A níže hraju s jinými, které mají +1% dmg a +0,6% tougness, ale přitom jen 31%. Na ty vyšší GR zvlášť když už nemůžu použít Molten je to znát s těmi 35% dost oproti těm 31% (a to ještě rozdíl malinko snižuje lepší roll těch 31%).

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od mdmT » 27.01.2016, 12:43 hod.

Mloku díky za perfektní rozbor, večer něco z toho co jsi napsal zkusím, těch 75 je cíl, tzn. na to bych se rád dostal. O některých slabinách co jsi popsal vím ( ale o spoutě ne, např. mě netrklo, že +MS na helmě už nemá takovej význam díky DML ), určitě zkusím cinder a uvidíme. Je fakt, že 70 jsem hrál s mnohem def. equipem ( např právě s vitkou na helmě , all res rukavicema místo ats ) a hrálo se to rozhodně líp. Další věc je ale to, že se spoustou věcí nic neudělám, ono i ten equip co mám není na HC až tak lehký sehnat, protože můžeš dělat co chceš, ale sem tam to prostě pohřbíš ( obzvlášt v takto vysokejch riftech :-). Tím pádem nejsou ani DB na nějaký pokusy v kostce a pod :-). Tzn. lepší luk není, lepší boty nejsou, áčkovej cloak není, lepší áčkový bracery nejsou :-)) ... Ale každopádně díky moc, vyzkouším a uvidím :-) ...

Cenda
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Cenda » 27.01.2016, 13:00 hod.

Prosim vysvetli mi nekdo jak funguje CoE hraje ho kazdy ale ja nechapujeho prinos dekuji

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Mlok » 27.01.2016, 13:17 hod.

Cenda:
CoE je největší dmg boost ve hře vůbec. Je to multiplikativní buff, takže ve chvíli kdy je na fire, tak máš opravdu 200% dmg bonus. Je jen potřeba správně s tím ringem hrát. Tzn. využít každý cyklus fire pokud možno celý.
Při správné hře to vychází odhadem takto z těch celkem 16s cyklu CoE:
- část cyklu jsi v pohybu a nestřílíš tedy vůbec, dle riftu se to může lišit, dejme tomu průměrně 4-8s ze 16 (buď se přesunuješ dále nebo uhýbáš dmg od mobů nebo grupuješ moby pro fire cyklus CoE)
- zbývá tedy 8-12s kdy střílíš
- z toho aspoň malá část je Focus i když se hraje se Cindercoatem a hatred nepotřebuješ generovat v podstatě vůbec (vyjímky jsou speed pylon + současně možnost déle stát na místě), tak musíš kvůli procování F&R a Wraps, dejme tomu 2s generátor
- zbývá tedy jen 6-10s samotné vlastní střelby MS, vezmu variantu 10s
- a když je z toho 4s při fire cyklu Coe, tak to znamená, že máš 4s z 10s 200% dmg boost -> to je pak celkový průměrný 80% dmg boost a to žádný jiný samotný jeden předmět nemá

Základem je ale umět hrát s CoE správně. Pokud mu nepřizpůsobíš styl hry, tak zisk dmg je mnohem nižší.

mdmT:
To je mi jasné, že na HC to jde znatelně hůře s výbavou postavy. Ono opravdu perfektní výbava nejde tak dobře ani na SC. Já se právě kvůli tomu teď rozhodl, že zůstanu pořád jen u DH a na zkoušení Wiz. kašlu. UE mi stylem hry opravdu baví hodně, tak raději dobře vybavené UE DH, než mizerně vybavených více postav, kde je riziko, že mi ani nebudou bavit.
Teď už to naštěstí s UE DH není tak špatné jako minulý patch, kdy byla ztráta na jiné buildy ještě daleko větší (teď v rámci DH dobré a jen trochu ztráta na některé jiné chary jako Wiz. a Barb).

I přes hraní jen DH mi pořád do perfektní výbavy toho taky dost chybí. Ale teď je aspoň dobré, že ve 2.4 to vše pěkně odsýpá. Shardy naskakují strašně rychle, i když ani to mi zatím nestačilo na slušný áčkový DML (aby byl lepší než ten obyč).
Pak se musím někdy vrhnout na HT amulet, mám matroš na něco přes 100 amuletů, ale ještě uděat ubery. Ty jsou teď sice už supersnadné a rychlé (i když pořád to zdržuje ta blbá Magda), ale otrava. Když se nepovede lepší amulet, tak na to kašlu. Perfectionist pasivku hrát chci a zase tak špatný není.
A takový áčkový fire + ChC + ChD + díra se za 100 pokusů asi těžko může povést, to by bylo velké štěstí.

Mě aspoň teď baví augment, je to zase aspoň trochu motivace hrát vyšší GR nejen při pokusu o max. Mám všude 70+ gemy. Teď pracuju, abych nikde něměl nižší než 75 a rovnou asi budu zkoušet dávat 76-77lvl i na augment. Plus pak dodělat hlavní gemy na 80+.

U výbavy jsem hlavně rád, že mám už delší dobu pěkný luk u kterého už téměř žádný prostor pro zlepšení není (chybějící 1% IAS nevadí vůbec, protože by mi stejně nepomohlo na další breakpoint, dmg má skoro max, pár dexu je fuk při celkové hodnotě dexu a ty 2% RCR při hraní se Cindercoatem už také nechybí), takže luky už ani nezkouším v kostce a materiál všechen dávám na ringy (DML jedu za shardy).

Kromě áčkového DML a HT amuletu pak ještě chybí perfektní F&R. Ty co nosím nejsou už tak špatné (už jsou lepší než obyč verze s 6% ChC + 50% ChD + dex + díra), ale určitě bych si nechal líbit áčkové verze s base dmg + ChC + ChD + díra (tedy bez dex).

Aspoň je pořád kam se posunout i když upgrady se dělají už hodně těžko.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Stanley » 27.01.2016, 13:32 hod.

Krasny rozbory Mloku, taky diky, neco jsem se dozvedel ;)

Ja s tim co mam na sobe na sezone, jsem s FaR, Visage a COE dal 70 celkem snadno, byl dobrej roll. Zatim jsem dal nezkousel. Ale napadla mi varianta S Endless Walk, COE na sobe a v kostce Cinder a Ring na redukci. Amulet mam fajn, compass obstojnej. Zkousel to nekdo takto? Solo nevim jak pujde udrzet buff z Endless walku, ale v parte na vyssi GR by to mohlo byt fajn.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Mlok » 27.01.2016, 14:02 hod.

Hrát to půjde. I v žebříčku je dost vysoko pár lidí s Endless Walkem (v žebříčku jsou ale se SoJ + CoE). Stejně ale uvedená varianta bude mít někde limit kvůli menší dmg a bude nakonec od určitého GR nutné dát CoE do kostky a na sebe SoJ.
Variantě s Elusiv ringem v kostce bude luxusní ohledně defense, ale na dmg bude ztrácet už na F&R + HT amulet +CoE.

Buff se docela udržet dá, když se snažíš omezit běhání a více vaultuješ, mě se to ale nelíbí být zase něčím navíc limitován. A nic neušetříš, protože Focus musíš každých 5s použít tak jako tak kvůli Wraps (i když na Wraps nemusíš nic trefit, pro F&R musíš).

Pro partu teď na US fóru řeší takový hybrid M6 a to postavený s:
- Yangs luk a tedy MS build
- DML
- M6
- Endless walk
- CoE na sobě a Obsidian v kostce
- Rucksack v kostce (tzn. bez Dawn a vychází to hodně na hraně i s Obsidianem)

A dle výpočtů to vychází o trochu lépe než čistý M6 s Maticorou a než U6.

A pro solo tam doporučujou tohle
http://www.d3planner.com/663620378
Možná to někdy zkusím. Mám mnohem raději MS než CA a k tomu mám pěkný Yang a nemám zatím dobrou áčkovou Manticoru. M6 komplet mám slušný, Zoeys pásek už taky. Takže zbývá až časem budu mít i dobrý Endless walk set.
Tenhle hybrid build nejde postavit s F&R, protože pak chybí vždy jeden zásadní předmět (protože oproti U6 je nutné dát do kostky Rucksack a tím následně nutné použít Obsidian).
Do kostky proti odkazu případně Cindercoat.

Papírově vychází ten hybrid nejlépe ze všeho, otázkou ale je jak v praxi se bude stíhat snižovat cooldown pomocí Obsidianu a k tomu současně hlídat Endless walk a házet sentry. Na mě to možná už bude překombinované, ale určitě vyzkouším případně s blbým rollem Endless walk (na posouzení mechanismu je to fuk).

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Y0G1 » 29.01.2016, 09:53 hod.

Ahoj mloku tak dnes mi padol luk sice nie ackova verzia ale mal v sebe +11 discipline a musim sa priznat gr 61 som dal uplne v pohodicke bez cinderu s visage na dark runu a coe v kocke + dawn ostalo mi 6min takze ten boost je naozaj velmi velmi silny

Martinuss
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Martinuss » 02.02.2016, 10:21 hod.

Mě by zajímalo proč nebo jestli ve zbrani jak je třeba poison dmg má nějakou funkci nebo s něčím souvisí.
Muj build: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Mart ... o/71600598

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Mlok » 02.02.2016, 10:32 hod.

Nemá na nic vliv. Jediné dvě vyjímky jsou elementar exposure u Wiz. A pak u followera je potřeba na zbrani light dmg pro procování Wyrdwardu.

U DH je to tedy úplně fuk.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.02.2016, 09:10 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Deso ... o/72586126

S tímto equipem dal včera někdo na HC GR 80 za 14:45, což je momentálně nejlepší výsledek.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Mlok » 03.02.2016, 09:34 hod.

Pěkný výlsedek na HC.

Na NS SC chvíli vedl na GR84 ten stejný build. Pak ho s lepším časem na stejném GR84 někdo přeskočil s N6. Tam to ale zdelaka není konečný stav. Kamil co je aktuálně na tom druhém místě na GR84 někde psal, že to jsou první pokusy a že to půjde možná až někam ke GR90, uvidíme koncem ery.

M6 je pak aktuálně těsně v závěsu, ten byl chvíli na GR83. Ale protože to zahrál také Kamil, tak tam ten výsledek už není (jak má lepší s LoN).

Podle mě je M6 aktuálně na tom o cca 2lvl lépe než U6. Dmg má M6 jen o málo lepší, ale je k tomu s běžně hraným (na max pokusy) gearem znatelně vyšší tougness. A k tomu se M6 daleko lépe vypořádá s reflect dmg.

O první místa si myslím zůstane boj mezi LoN a N6. U ani jednoho si ale nemyslím, že se objeví v žebříčku většinově. I když oboje má lepší potenciál než ostatní sety, tak LoN je hodně náročný na equip a ne tolik hráčů to poskládá tak perfektně, aby mohla hrát GR80+ a N6 teď moc hráčů nehraje jak se hrála minulou sezónu a navíc je asi pro více hráčů méně hratelná než U6/M6/S6.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.02.2016, 09:52 hod.

Aspoň si člověk u DH může vybrat, jakej chce jet build. S každým se dá udělat relativně dobrej výsledek :) Už to není jen o jednom buildu.

Když už tě tu mám...Nevíš náhodou, kolik profilového Attack per Second je potřeba na určitej break u UE?

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Mlok » 03.02.2016, 10:37 hod.

Tady ten kalkulátor to počítá správně:
http://dhcalc.dawg6.com/dhcalc/
Kromě breakpointů (a potřebné IAS na další) je tam hezky vidět srovnání player APS (které bude ukazovat i sheet APS) a reálné APS

A konkrétně v případě 7% IAS na luku je pořeba
- 23% IAS pro MS na 19FPA, což při 7% IAS na WH je 16%+ DML
- 23% IAS pro Focus na 29FPA, což při 7% IAS na WH je 16%+ DML (tedy v tomto případě to náhodou vyjde stejně jako MS, ale neplatí to obecně, protože mají odlišné chování a jiný base FPS - Focus )
- 31% IAS pro MS na 18FPA, takže nestačí ani 7% IAS WH + 20% IAS DML a je potřeba další roll jinde (a ten podle mě nemá cenu a je lepší tam mít už jiný stat)
Ty máš tedy konkrétně ještě 1% IAS rezervu pro Focus i MS.

A v případě 6% IAS na luku jako mám já (už se projevuje ten o chlup větší vliv IAS na luku, kde je multiplikativní s bonusem na gearu, už to u Focusu vyjde o 1% IAS hůře):
- 24% IAS pro MS na 19FPA, což při 7% IAS na WH je 17%+ DML
- 25% IAS pro Focus na 29FPA, což při 7IAS na WH je 18%+ DML

Tedy bohužel já to mám pro 6% IAS na luku o 1% IAS pro Focu navíc oproti MS. Testoval jsem pro kontrolu ve hře a opravdu to tak je. A nakonec jsem došel k závěru, že to vadí i pro Focus být o breakpoint níže. Sice až na vyjímky hatred negeneruju (vyjímky typu speed pylon + možnost déle stát na místě), ale pomalejší Focus je znatelný i pro házení Focusu pro proc F&R a Wraps.

Měl jsem průměrný áčkový DML se 17% IAS a nakonec ho kvůli tomu nepoužívám a zatím pořád zůstávám u lepšího rollu neáčkového. A čekám na 18%+ IAS áčkový DML (a že už jsem utratil sakra hodně shardů a už takových 10 áčkových DML rozložil).

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.02.2016, 10:49 hod.

Mlok píše:Ty máš tedy konkrétně ještě 1% IAS rezervu pro Focus i MS.
Super. Přesně to jsem potřeboval vědět. Díky ;)
Mlok píše:Měl jsem průměrný áčkový DML se 17% IAS a nakonec ho kvůli tomu nepoužívám a zatím pořád zůstávám u lepšího rollu neáčkového. A čekám na 18%+ IAS áčkový DML (a že už jsem utratil sakra hodně shardů a už takových 10 áčkových DML rozložil).
Mám naprosto stejnej problém, jen s botama a Restraintem :( O HF amulet s elementem se snad ani pokoušet nebudu.

Každopádně díky za odpověď ;)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Mlok » 03.02.2016, 11:01 hod.

O HF amuletu mi nemluv. Udělal jsem dalších 80 kousků. Z toho mi aspoň vypadnul téměř na chlup stejný (nečákový bez elementu, ale aspoň dobrý roll) s jinou pasivkou, takže teď mám větší variabilitu.
Áčkových už mi to hodilo celkem asi 15 kousků. A z toho se jeden áčkový povedl. Měl 18% cold a 90%+ ChD. Takže bych se i mohl rozhodnout, zda ho nechat s elementem nebo main statem. S elementem by se hodil k M6 a současně na něm padlo CE.
A to je bohužel celý ten problém. Nejen, že nevím, jestli vůbec budu M6 hrát, ale hlavně CE na HF amuletu je bugnuté a ve hře zlobí a to hodně (částečně lze eliminovat metodami typu vypít po změně patra lahvičku, ale ne vždy to eliminovat lze). Do opravy prostě na HF amuletu CE nemá smysl.
A mě padne první použitelný HF amulet zrovna z CE.

Boty s resisty nakonec dáš, ty ještě tak hrozné nejsou. F&R je ale problém. Tam je to mizerné už co se týká šance na áčkový (10875 shardů na jakýkoliv Focus nebo Restraint je hodně, to je na áčkový 100tis. shardů; to už je o něco lepší 544 DB na jakýkoliv F nebo R, ale i to je 5440 na áčkový...).
Až bude áčkový DML, tak se vrhnu s shardy i na ringy, což jsem dříve nikdy nedělala jak to není moc výhodné. Ale protože to bude poslední větší slabina výbavy, tak už nic jiného nezbývá.
I jsem uvažoval jen bounties na reroll za 5 od všech materiálů, ale to mi brzo přešlo. Udělala jsem jedno kolečko (tedy 10 materiálu za bonusovou ve všech aktech) a přestalo mi to bavit.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.02.2016, 11:52 hod.

HF amulet co mám, tak jsem získal na 5.pokus ze 7. Focus nebo Restraint bych rád s CDR v ancinet provedení, protože ta 1-2s bez Vengeance mě celkem štve. Ale to bude asi taky na delší lokty. Boty už u Kadaly tahám nějakou dobu a pořád nic. Taky nemám ani na jednom itemu dex přes gem, takže prostoru pro zlepšení je stále dost. Zatím jsem dal jen GR 60 za 4:54, kvůli BS capu.
Mlok píše:I jsem uvažoval jen bounties na reroll za 5 od všech materiálů, ale to mi brzo přešlo. Udělala jsem jedno kolečko (tedy 10 materiálu za bonusovou ve všech aktech) a přestalo mi to bavit.
Na tomto jsem si solidně vylámal zuby v minulém patchi. Motal jsem luk a z nějakých 50-60 pokusů nebyl ani jeden ancient, takže tento recept pro mě přestal existovat :D

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Mlok » 03.02.2016, 12:53 hod.

Já ten recept na reroll nikdy nepoužíval. Teď mi jen trochu namotivovalo zvýšení na 10 matroše pro bonusuvou b. Ale i tak se rozhodně solo pořád nevyplatí (kromě toho, že mi to nebaví). V dobře sehrané partě ale už bude efektivnější u ringů než kostka za BS a než Kadala. Ale rychle mi to zase vyléčilo a už pro mě také neexistuje.
U luku by mi to ani nenapadlo zkoušet, tam je o hodně menší počet luků než je počet ringů, takže výroba za DB jde dobře. U F&R je to výrazně horší i když započítám, že při výrobě můžu získat jak F, tak R.

Já plánuju také jeden ring s CDR (samozřejmě áčkový, mám sice ne tak dobré áčkové, ale už stačí na to, že jsou lepší než zcela ideální roll neáčkové verze), také mi to trošku prudí. Efektivnější to na dmg ale není (je to +- nastejno), tedy minimálně určitě ne v případě, kdy stíháš dávat Vengeance okamžitě, tzn. přijdeš jen o 1s. To jsem už počítal.
Tím jak Vengeance ale dám sem tam o trošku později, tak už se rozdíl zvětší na 1,5s (je to 21s vs 19,5s, kdy při včasném mačkání se ta 0,5s nevyužije). Hlavně by mi to ale pocitově pro hraní sedělo více s CDR na jednom ringu.

A druhý bych chtěl base dmg + ChC + ChD.
Oboje bude na dlouhé lokty, ale je pořád větší šance získat aspoň jeden z těch ringů jednu z těch dvou variant, když se tím zvyšuje počet použitelných kombinací z dropu.

Augment udělá docela dost. U mě to bylo +50% main statu (mám 11 kousků, DML a HF amulet nemám áčkový) když mám skoro všude 75lvl gemy (a budou už brzy všude, dodělávám navýšíní pro pár posledních). A výše na to kašlu, budu si dělat pár kousků do zásoby, abych pak měl v případě výměny předmětu.

S augmentem je to teď na nižších obtížnostech opravdu rychlovka. zvlášť co jsem přidal Warzechiany (nejlepší GR45 za 1min15s a průměr dost pod 2 minuty).

Docela mi ty speed nízké lvl baví. Je to takové spestření hrát různé obtížnosti od superrychlých GR45 až po pomalé GR74 (tím myslím běžná hra mimo pokusů o maximum).
Warzechiany hodně zrychlily ty špatné rolly riftů. A pak jsem začal používat Elusive ring až někam do GR55. CoE tam vůbec nevyužiju, ten mi zrychlí až tak od GR60. A Elusive ring to pomůže zrychlovat při sbírání DB a progresových orbů u elitek s explosive blastem (můžu vždy vše posbírat a nečekat na výbuch a přežiju s Elusive 2 výbuchy když DB vyjímečně náhodou nestihnu včas sebrat).

Na GR60 Ti to časem půjde ještě mnohem rychleji (hlavně po augmentu, gearu už máš slušný), tam jsem ještě pořád na průměru cca 3 minuty. A na GR65 aktuálně průměr někde okolo 4,5 minuty.

Limit mám pak na GR74. To je aktuálně maximální level, který dávám ze 100% pokusů. Tedy zatím jsem ještě nikdy neměl neúspěšný ani při hodně blbém rollu (nejhorší pokus 14 minut rovných). Proto jsem nechal gemy na augment na lvl 75. Za 30% šanci je už vyrábět nebudu a GR75 už bych občas nedal a to by mi kvůli augmentu naštvalo, že nemůžu upgradovat vůbec.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.02.2016, 16:04 hod.

Do konce S5 ještě času dost, takže nějaký zlepšení snad bude. Pokud to teda někde haluzově nezrakvím :D Boj o nejlepší výsledek si nechávám většinou až na úplnej konec sezony, kdy mám nejvyšší paragon a nejlepší možnej equip. Pak to jedu stylem buď a nebo. Většinou ale sezonu zakončím ripem v GR, kde už žalostně chybí dmg a já se to snažím dohnat co nejagresivnější hrou. Cílem pro mě v každé sezoně je dostat se do top100 v EU, což se mi zatím každou sezónu povedlo. Vyjímkou byla S2, kde jsem nahrál jen 50 hodin.

S1: 34.místo - GR 44 - max bylo GR 47 (M6 - self-cast Sentry)
S2: ---
S3: 99.místo - GR 50 - max bylo GR 57 (N6 - RoV)
S4: 64.místo - GR 60 - max bylo GR 68 (UE - MS)

V S4 jsem s UE buildem poslední den zkoušel GR 64, což by mě dostalo do top 5, ale v polovině riftu jsem ripl. Byla to škoda, protože jsem to časově stíhal.
V S3 jsem co se týče dmg měl tak na GR 53-54, jenže to ještě fakčily Trialy a já neměl dostatek tak vysokých klíčů :{

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“