hunter

Odpovědět
hunterdiablo3
Quill Rat
Příspěvky:5
hunter

Příspěvek od hunterdiablo3 » 16.05.2016, 15:23 hod.

Zdravim chtěl bych se vás zeptat co bych měl změnit nebo co se mám zaměřit k hledéní, abych nebyl takovej s*it.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/BMWM ... o/33041443 díky moc

Uživatelský avatar
Spejbl
Wraith
Příspěvky:113

Re: hunter

Příspěvek od Spejbl » 16.05.2016, 15:53 hod.

projdi si tohle vlákno https://www.diablofans.cz/forum/viewtop ... 10&t=11582, tam je úplně vše. Ale na první pohled ti schází disciple na zbrani a brnění. A pokud chceš chodit vysoký rifty, tak potřebuješ pasivku Awerenes. Ideální je si pořídit helfire amulet. Taky máš dost malou CHC

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: hunter

Příspěvek od MARVEL_svk » 17.05.2016, 08:07 hod.

...ahoj,chyba ti disp na cheste a luku (24 discpline je dost velky boost,precitaj si set bonus UE),zozen si HF amulet s pouzitelnou pasivkou a statmi,vymen si opasok a hlavne si rerolni na 15% MSdmg,daj si all resist na gate miesto armoru,chyba ti hlavna pasivka Ballistics!! - to musis mat.Pri valut pouzivaj Trail of Cinders,chyba ti abilita Invigoration Passive: Permanently increase maximum Discipline by 20. - dalsi boost to uz mas +44 disc.,vymen si prsten kludne aj za neackovy ale nech ma riadne staty.Pripadne pozri este moj profile.
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

hunterdiablo3
Quill Rat
Příspěvky:5

Re: hunter

Příspěvek od hunterdiablo3 » 17.05.2016, 11:42 hod.

MARVEL_svk píše:...ahoj,chyba ti disp na cheste a luku (24 discpline je dost velky boost,precitaj si set bonus UE),zozen si HF amulet s pouzitelnou pasivkou a statmi,vymen si opasok a hlavne si rerolni na 15% MSdmg,daj si all resist na gate miesto armoru,chyba ti hlavna pasivka Ballistics!! - to musis mat.Pri valut pouzivaj Trail of Cinders,chyba ti abilita Invigoration Passive: Permanently increase maximum Discipline by 20. - dalsi boost to uz mas +44 disc.,vymen si prsten kludne aj za neackovy ale nech ma riadne staty.Pripadne pozri este moj profile.

Aha díky moc lepší luk se snažim najit už dlouho, ale furt nic bohužel, o HF jsem taky přemýšlel, ale snažil jsem se tam furt nějak nacpat 20% fire poškození na to se mám teda vykašlat. Zaměřim se teda jeste na armor a opasek, abych tam dostal tu disciplinu. Ani nevim na co ta disciplina je tak jsem se na to nezaměřoval:D. díky moc za radu postupn to tu jeste pročtu

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: hunter

Příspěvek od Stanley » 17.05.2016, 13:13 hod.

Disciplina, to modre v prave bance, je zdroj pro defenzivni skilly. Ale hlavne Unhallowed set rika, ze za kazdy bod Disciplíny ti navysi dmg, takze ji chces mit vsude kde to jde. Luk, chesta, quiver a skill Preparation: runa Invigoration ;)

hunterdiablo3
Quill Rat
Příspěvky:5

Re: hunter

Příspěvek od hunterdiablo3 » 17.05.2016, 13:27 hod.

Stanley píše:Disciplina, to modre v prave bance, je zdroj pro defenzivni skilly. Ale hlavne Unhallowed set rika, ze za kazdy bod Disciplíny ti navysi dmg, takze ji chces mit vsude kde to jde. Luk, chesta, quiver a skill Preparation: runa Invigoration ;)

Jaj díky moc za vysvětlení a trpělivost. Jsem použival Marked for Death skill prootže dával 20% DMG takže to byla asi taky blbost

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: hunter

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.05.2016, 15:56 hod.

Runa Trail of Cinders u Vaultu není nezbytně nutná. Mě osobně třebas přijde lepší Tumble, pro lepší pohyb.

hunterdiablo3: Ještě bych změnil runu u Companion z Boar na Wolf. Víc dmg = víc adidas :) Ale jak už bylo psáno...chce to mít bezpodmínečně Disicpline na Bow, Armor a Quiver. Ono by taky neškodilo, kdyby sis přečetl popisek toho setu, co vlastně dělá. Myslím, že těch pár slov by přelouskalo i dítko z 5.třídy. A když je člověk úplně ztracen, tak je tu pořád google translator ;) Nicméně...za každej bod v Discipline se ti zvedne dmg o 40%, takže když si spočítáš celkovou hodnotu Discipline krát 40, tak je jasný, že nějakých 20% z MfD je víc než vtipných :) Dále bych se zaměřil na opasek a co nejdříve se zbavil toho Crashing Rain, co teď nosíš. Nejlepší volba je The Witching Hour. Ale dokud nepadne, tak jsou i jiné alternativy, jako třeba Harrington Waistguard nebo Hunter's Wrath. Padají docela často. Na helmě bych určitě natočil 6% Critical Chance.

Nejvíc informací o tomto buildu se dovíš zde: https://diablofans.cz/forum/viewtopic.php?f=110&t=11582 Je tam toho sice moc, ale zase kvalitní info, hlavně příspěvky od Mloka.

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: hunter

Příspěvek od MARVEL_svk » 17.05.2016, 16:17 hod.

Ked ma v kocke cindercoat tak redukcia fire dmg plati aj pre vault s ToC...ale tak ako komu je lepsie ;) ...ostatne jak pises a tiez odporucam posty od mloka ;)
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: hunter

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.05.2016, 16:26 hod.

Já vím, že ta redukce platí i na ToC, ale přijde mi to k ničemu. Míň toho "naběháš" a kvůli té mizivé fire dmg to opravdu nemá cenu mít.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: hunter

Příspěvek od Stanley » 17.05.2016, 22:33 hod.

Jakto míň? Tumble ma 50% redukce na kazdej druhej skok a se Cindercoatem a ToC mas 30% redukci na vsechny skoky...

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: hunter

Příspěvek od Mlok » 18.05.2016, 11:40 hod.

Přesně tak. ToC se Cindercoatem stojí o malý chlup méně discipliny i pro případ, kdy u Tumble využiješ pokaždé ten druhý Vault za 50%. A v reálu ani pokaždé ten druhý za 50% nevyužiješ a rozdíl se tak zvětšuje ve prospěch ToC + Cindercoat.
Tumle dávám jen ve chvíli, kdy zrovna nepoužívám Cindercoat.

hunterdiablo3
Quill Rat
Příspěvky:5

Re: hunter

Příspěvek od hunterdiablo3 » 18.05.2016, 13:09 hod.

Dark_Deamon píše:Runa Trail of Cinders u Vaultu není nezbytně nutná. Mě osobně třebas přijde lepší Tumble, pro lepší pohyb.

hunterdiablo3: Ještě bych změnil runu u Companion z Boar na Wolf. Víc dmg = víc adidas :) Ale jak už bylo psáno...chce to mít bezpodmínečně Disicpline na Bow, Armor a Quiver. Ono by taky neškodilo, kdyby sis přečetl popisek toho setu, co vlastně dělá. Myslím, že těch pár slov by přelouskalo i dítko z 5.třídy. A když je člověk úplně ztracen, tak je tu pořád google translator ;) Nicméně...za každej bod v Discipline se ti zvedne dmg o 40%, takže když si spočítáš celkovou hodnotu Discipline krát 40, tak je jasný, že nějakých 20% z MfD je víc než vtipných :) Dále bych se zaměřil na opasek a co nejdříve se zbavil toho Crashing Rain, co teď nosíš. Nejlepší volba je The Witching Hour. Ale dokud nepadne, tak jsou i jiné alternativy, jako třeba Harrington Waistguard nebo Hunter's Wrath. Padají docela často. Na helmě bych určitě natočil 6% Critical Chance.

Nejvíc informací o tomto buildu se dovíš zde: https://diablofans.cz/forum/viewtopic.php?f=110&t=11582 Je tam toho sice moc, ale zase kvalitní info, hlavně příspěvky od Mloka.

OK díky moc začnu s tim neco delat. Takže novej quiver, luk, armor, helmu a na pantech mi nejde narolovat all rest takže i nový panty. TO než všechno udělam tak bude in už zase jinej set, jako se mi to stalo se sentry buildem:D. Budu muset použit google i na zdejší výrazy mfd toc atd :D. A myslite, že je potřeba mít v luku narolovanej fire DMG (ten jak mám já třeba 1522-1893). Nebo je to jedno jeslti tam bude Ligthting, cold, poizon atd. Když mám třeba ve wristech fire DMG +20%, nebo je to jedno co v tom luku budu mit. Jde mi o to že když mi padne třeba silnej luk s cold DMG, tak jeslti ho můzu nechat a narolovat si disciplinu. T

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: hunter

Příspěvek od MARVEL_svk » 18.05.2016, 14:07 hod.

vlastne ano,mas v secondary resist takze ti to nejde rerolnut na all res.Na zbraniach to je jedno aky tam mas elemental dmg.,no to sa nemusis bat ze sa nieco zmeni,ono treba hrat to co cloveka bavi.Ja viem ze by som sa s LoN dostal vyssie ale nebavi ma to,tak isto mam vsetky sety v slusnych roloch ackove do inych buildoch,bavi ma UE tak hram len to...
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

hunterdiablo3
Quill Rat
Příspěvky:5

Re: hunter

Příspěvek od hunterdiablo3 » 18.05.2016, 17:48 hod.

MARVEL_svk píše:vlastne ano,mas v secondary resist takze ti to nejde rerolnut na all res.Na zbraniach to je jedno aky tam mas elemental dmg.,no to sa nemusis bat ze sa nieco zmeni,ono treba hrat to co cloveka bavi.Ja viem ze by som sa s LoN dostal vyssie ale nebavi ma to,tak isto mam vsetky sety v slusnych roloch ackove do inych buildoch,bavi ma UE tak hram len to...
Takže je jedno jakej tam mám element an emusim kvuli tomu třeba změnit spell nebo cokoliv. Tak díky moc.

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: hunter

Příspěvek od MARVEL_svk » 18.05.2016, 17:54 hod.

Hej,je to jedno ;)
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“