DH a vyšší MP

djshimi
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:djshimi#2389
Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od djshimi » 05.11.2012, 10:53 hod.

Já nechápu, jak ti může dojít discipline? Máš pasivky dvě, co ti přidávají discipline, navíc Night Stalker při critování přidává 1 disc. K tomu je právě dobrý elemental arrow s ball lightning, všichni si dmg předávají, tudíž při jednom vystřelení můžeš klidně 20x zacritovat a obnoví ti to třeba 8 discipline. Prostě musíš bušit a bušit a obnoví ti ti dics. Ataky ustojíš Shadow Powerem s Gloomem. Vše to ale obnáší mít aspoň 400 resisty, protože od mp6 už je dmg nepřátel hodně znát. Na udržení nepřátel od těla ještě používám caltropy.
Obrázek

rooper
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:rooper #2950

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od rooper » 20.11.2012, 12:29 hod.

Souhlasím s djshimi ze calltropy jsou luxusní prostredek trosku poutect a doplnovat pri tom discipline. Jezdím mp5 a nemam moc problemu..teda kromě reflectu (0 life steal :D ) tam je potreba trosku vic taktizovat. hlavne je potreba trosku s discipline umet zachazet nemackat zbytecne SP ktery je nejvetsi zrout discipline. V mem případě šetřím na 4 item do natalyas setu..pak to bude lepsi.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/roop ... ro/8080508

Uživatelský avatar
destruktor
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:destruktor #2336

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od destruktor » 24.11.2012, 15:34 hod.

Poraďte mi prosím,
Poznámka: ten luk mám moc rád ikdyž vím, že nesplňuje požadavky a allresistans to je jasná věc
http://eu.battle.net/d3/en/profile/dest ... o/18367815

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od kojot » 24.11.2012, 16:10 hod.

Na bracerech přidej cc, na rukavkach zahod cd a misto toho najdi as. Luk vyměň za nějaký podobný se socketem, nebo za Manticoru nebo za Calamitku. Potom pásek s allres, kalhoty s vyšším allres, boty s allres. Na prstenech a amuletu přidej k tomu co tam máš cc. Když se ti tohle všechno podaří sehnat, tak jsi za vodou. Kupuj ty věci postupně, tak jak budeš mít peníze. První bych určitě vyměnil zbraň, bez toho se nehneš. Potom vyměň bracery a rukavky. A pak všechno ostatní co jsem psal. Dneska se dají věci, který jsou několikanásobně lepší, než o máš na sobě, koupit prakticky zadarmo.
Obrázek

mikesz
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BornInHell #2966

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od mikesz » 03.01.2013, 14:35 hod.

Tak ja mam uplne jinaci styl asi :)
Jinak hellfire mam o nicem tak muzu vymenit a amulet tez ale stimto setem zvladam MP7 act 1 2-4 smrti (zalezi na elitkach) nekdy i 0 :)

jinak asi budu brat toto http://eu.battle.net/d3/en/item/maras-kaleidoscope s bola shotem
a pak mam toto http://eu.battle.net/d3/en/item/stone-of-jordan s lighting dmg + bola shot
jinak kupit stejne kuse jen s vyssim dmg :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Born ... ro/2329393

tak rad si cokoliv prectu

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od Rakiii » 03.01.2013, 19:16 hod.

@ mikesz - Stone of jordan - na druhu ele damage nezáleží (s výjimkou cold dmg, která u některých skilů "mrazí).

- Calamity + offhand dá větší damage než ty danetas, ale pokud se ti líbí designově tak proč ne ;)
- Na vyšší mp bych již bez pasívky "nightstalker" nehrál (s dostatečným speedem, crit chance a spamovatelným skilem ti zajistí téměř neustálý přísun "discipline" = přežití), ale pokud nemáš moc problémy tak můžeš nechat "perfectionist" a steady aim má smysl jen pokud jsi schopný udržet od monster dostatečný odstup.
- Neuvažoval si "rain" třeba "vault" na rychlý přesun (únik z jail ap.) ? a sentry mi v tom buildu také moc nepasuje. Vyzkoušel bych "netopýra" (na regen hatred) nebo "medvěda" (jako tank + extra rezist, life regen) pak bys mohl místo "perfectu" vzít třeba ten nightstalker.
Jinak co se týče equipu tak víceméně ok, ale dle mého gusta máš (respektive nemáš) vůbec položky s atack speed, což bych u takového buildu (2x 1H kuše) celkem očekával.
Pokud chceš víc přežívat tak bych zvýšil life. a přidal třeba ten "nightstalker"

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 05.01.2013, 10:27 hod.

mikesz -Zbytečně moc ofenzivních skills na to, že hráváš vysoké MP a celkem bídná cc. Steady aim je imho taky o ničem, pokud nehráváš většinou v partě, na vyšších MP se to defacto nedá si je držet od těla, zvlášť ty, když nemáš 24%MS, nebo vault. I tak to stojí za ho*no, skill o ničem v pozdější fázi hry.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rang ... ro/2701135 Takhle mám sestavený build já a nemám nějak problémy.

Nordir
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nordir #2938

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od Nordir » 07.01.2013, 18:20 hod.

zdravim, nerad zakladam nove tema ale zajimalo by me zda muzu u sveho DH jeste nejak zvysit dmg ... jedu defenzivni build kvuli vyssimu MP, jedine co ted mam slabe je CD na 270procentech.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od Rakiii » 07.01.2013, 21:35 hod.

@ Nordir -damage se dá zvýšit vždy. Záleží kolik na to máš goldů.
Jinak nevím co myslíš tím vyšší mp, ale na můj vkus máš celkem málo life a max disciple by se asi také hodila, ale třeba generuješ dost rychle.

Nordir
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nordir #2938

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od Nordir » 07.01.2013, 22:01 hod.

Koupil sem 2socket Manticoru .... damg ma 130k unbuff, disciple se mi generuje rychle cili sem porad v gloomu a s zivoty nemam problem. Penize uz nemam ale snad budou :-) setrim na gemy. Snad sem neudelal chybu s tou manticorou.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od Rakiii » 07.01.2013, 22:06 hod.

Možná koupit dříve než gemy nějaký pěkný amulet. ;)

Nordir
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nordir #2938

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od Nordir » 08.01.2013, 17:26 hod.

Ted mam cca 15mili. amulet co padl a novou manticoru ... prijmu veskerou kritiku.

Uživatelský avatar
geekker
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:geekker#2851

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od geekker » 18.01.2013, 12:52 hod.

Tak jsem se začal starat taky o svého DH a porad nevim jak efektive prezivat. Prosím o radu, dmg mi prijde celkem dobre, ale jak nejlepe doplnovat zivoty abych nemusel porad utikat??? Spelly hadry co upravit??? Diky

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Geek ... ro/4072998

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od Snowfist » 18.01.2013, 13:14 hod.

jednoduchá rada - zkus místo smoked screen dát shadow power - gloom ;) jiank skily jsou o způsobu hraní, zkus co mám, třeba se ti bude hrát líp...

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od kojot » 18.01.2013, 13:18 hod.

Místo Smoke screen si dej Shadow Power - Gloom. Místo Caltrops dej Preparation - Focused mind. S tím a pasivkou night stalker udržíš Shadow power dost dlouho a dyž jsi v Shadow power tak můžeš stát a střílet a nevadí ti ani když do tebe řežou Elity. Jinak já osobně bych vyměnil Rapid fire, ale pokud ti vyhovuje klidně si ho nech.
Obrázek

Uživatelský avatar
geekker
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:geekker#2851

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od geekker » 18.01.2013, 19:02 hod.

No děkuji velmi za rady. použival jsem elemental arrow ale chtěl jsem něco na single target.;-) uvidime rad si necham poradit

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od kojot » 18.01.2013, 19:23 hod.

Tak na single target je IMO nejlepší Impale - Greivous Wounds a nebo Cluster arrow. Taky záleží na tom, jak hraješ, na jaký hraješ MP atd. Na expení na nízké MP je nejlepší Strafe, nebo Multishot. Na vyšší MP je zase dobrý Impale - Overpenetration, nebo Ele arrow. Na uber bossy používám Impale - Greivous Wounds. Jinak Rapid Fire je dobrej do party, když ti někdo tankuje, není to moc na hraní solo, protože se s tím nedá kitovat.
Obrázek

Uživatelský avatar
geekker
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:geekker#2851

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od geekker » 18.01.2013, 19:36 hod.

Aha super diky za radu to urcite rad vyzkousim.

Tak jsem zkoušel ale strasne to zere hatred:-)) a s cc co mam tak to nevypada tak efektivne. co myslíš?

mikesz
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BornInHell #2966

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od mikesz » 12.02.2013, 10:12 hod.

Tak jsem postavu konecne trosku prekopal
S timhle hraji MP6-7 uz celkem v klidu
vim ze mam asi maly AS ale to se casem zpravi

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Born ... ro/2329393

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od Psychotoxic » 13.04.2013, 16:59 hod.

Ohľadne vyších MP 6 {ja chodím teraz MP10} a viac sa mi osvedčil jediný build a to grenade, podmienkou je mať discipline aspoň 36,38 ak máte starý nataly set s 2 alebo 3 regen discipline za sekundu {už nenievm koľko to bolo}.
Alebo 45 a viac discipline so setom ktorý pridáva + 20 discipline.
Bonus s health globe aspoň 16-18 tisíc {nie je na škodu cez 20}
A to najdoležitejšie HP minimálne na 45k {ideálne 48,50 a viac} skušal som to s 35,38 k HP bez šance, {rezzisty mám na 220-260}.

Dalšia doležitá vec je Stone of Jordan s 29 až 30 percentným poškodeným pre elity +9,10 discipline a +10 a viac grenade dmg, ja sa bez toho prstena vobec nezaobídem +29 percent dmg navyše, proste paráda.
Celkom sa aj hodí Nataly embrance cloak s + 6,9,13 percent dmg pre spike trap.
Zbraň nejaku calamitku s bonusom do discipline aspoň 95 percent crit dmg, a ak kupite so socketom je to ešte lepšie {pre začiatočníkov su celkom drahé za moju som dal 2 miliony, ale zase podľa mňa začiatočníci nechodia MP 10 :D }
Ohľadne skillov mám ich nastavené takto: http://eu.battle.net/d3/en/profile/%C5% ... o/19145846
Ak by ste predsa len zomierali zmenil by som skill claptros na sentry s 15 percentným redukovaním poškodenia, a Cull of Weak nahradil Numbing Traps.

Takto dokážem prejsť sám MP 10 celkom rýchlo, a pri elitách sa zdržím 25,30 sekund.
Samozrejme ak narazím na elity ktoré sa stále premiestňuju, trvá to o niečo dlhšie.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“