DH a vyšší MP

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814
Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od Ride » 18.04.2013, 22:56 hod.

prvni pokusy o hru jsou za mnou.

je to zajimavy, jel jsem inferno MP0 a elita se opravdu chvilkama nehla. Navic byla spomalena a jeste jsem pod ni hodil past co 3x boucha. Stvalo me mrazeni, ale IQQDQ pomohl. Toz fakt sranda :-)

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od Psychotoxic » 20.04.2013, 09:15 hod.

Zmorry nechcem nejako znevažovať tvoj build, ale zdá sa mi až príliž pomalý aj pri 629 crit dmg, a trpel som dosť važnym nedostatkom discipline, nestíhala sa dosť rýchlo doplňovať tak ako by som chcel.
Naozaj odporučam vyzkušať ten grenadu build, myslím si že to je jediná najrychlejšia cesta na MP 10 plošný dmg + abnormálne rýchle doplnanie discipline
Tu som spravil video na ukážku http://www.youtube.com/watch?v=dt9Wltg- ... e=youtu.be
Finta je v tom nalákať vačšinu mobov z lokácie do nejaké uzkej uličky napríklad može byť aj do takej aku vidíte v 1:35 zamedziť mobom aby vás obkľučili zo všetkých strán, to potom padá ako hrušky zo stromu

Jediný problém je keď narazím na frozen a molten elity, na to ešte nemám odstatočné ress all, ale zatiaľ MP 8 bez najmenších problémov

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od sgtmajfoley » 20.04.2013, 10:43 hod.

Ja by som to nazval taky pristupny build pre vsetkych, nieco ako CM Wiz alebo WW Barbar. By to chcelo otestovat nejak s budget gearom a potom by ma to zaujimalo s nejakym imba gearom.

Ked mi dojdu diely na moj komp, tak to vyskusam tiez, vlastne tak mozem spravit svoje druhe DH co mam, tam mam slabsi gear.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od Psychotoxic » 20.04.2013, 11:13 hod.

Asi budeš myslieť tento gear ten už je solidnejší http://eu.battle.net/d3/en/profile/Popz ... ro/9507086 od neho mám tiež ten build
A tu vysvetľuje čo a ako funguje {napríklad keď príliž často zomierate čo vymeniť a tak}: http://www.youtube.com/watch?v=0SdcknFAuDY

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od sgtmajfoley » 20.04.2013, 19:24 hod.

Este solidnejsi, jeho gear je podpriemerny, to aj ty mas lepsi od neho. Myslim vsetko aby do seba zapadalo a bolo top, nejde ani tak o dps ako o veci. Ten The Witching Hour je skor na Wizarda alebo WD atd... asi vies ako to myslim. Nieco na styl, ze pouzivam spike trapy a hungering ale na tulci mam entangling a na cheste granaty... alebo chcem tankovat na blizko ale mam 3,3k armor a dalsie taketo "drobnosti".
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
Wozungr
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wozungr#2703

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od Wozungr » 10.05.2013, 12:42 hod.

Zkousel nekdo ted na vyšší MP boostlej Rapid Fire - Bombardment ? Ja to vcera hral v parte a přijemna změna a to DMG bylo velice slušné... Nicméně se mi, ale zdalo, ze to přes SP na některejch mobech nehealovalo jak by mělo. Nemate někdo infomaci zda to není nějak buglé popřípadě jestli to někdo testoval a s jakym vysledkem ?

Uživatelský avatar
AINUCZ
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:AINUCZ #2491

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od AINUCZ » 11.05.2013, 18:25 hod.

Wozungr - nejsi jediný, připadne mi, že v kombu s SP Gloom se postava při útoku vůbec neléčí, už jsem párkrát takto umřela. Na Blizz foru už se tohle řeší, tak to snad spraví dalším patchem :/

slukk
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Krysa#2235

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od slukk » 13.05.2013, 15:43 hod.

já si myslím, že když hodíte prvně SP a pak začnete Rapid Fire tak vás to léčí i když SP vyprchá (nesmí se ale přerušit RF) a když to uděláte obráceně tak vás to neléčí, nemam to ale 100% ověřený takže by to ještě někdo mohl zkusit :D

Uživatelský avatar
Wozungr
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wozungr#2703

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od Wozungr » 14.05.2013, 08:24 hod.

Tak jsem to včera zkousel a funguje to presně jak pišeš. Před spuštěním rapid fire sepnout SP a healuje to po celou dobu střelby. :) Není to uplně špatnej bug. :) Občas to není vyhodou, ale pokud se nabere hatred a sepne ve spravnem poradí tak je to paradni... :P

Uživatelský avatar
AINUCZ
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:AINUCZ #2491

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od AINUCZ » 14.05.2013, 11:15 hod.

Jenže to je právě ten bug, v případě figtu když už střílíš a DH je obklopený potvorama, tak musíš přestat, spustit SP a pak opět začít. Mezitím Tě zabijou :/

Uživatelský avatar
Wozungr
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wozungr#2703

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od Wozungr » 14.05.2013, 11:30 hod.

No právě. :) Ale na druhou stranu se da zase vyuzit bug kdy to healuje i mimo SP formu a proto jsem psal, že je potřeba nabrat hatred a pak to postupně sepnout a vypalit všechnu hatred. Do buildu jsem vměstnal netopejra a ten hatret regen je tak velkej, že rapid střílíš opravdu dlouho a pokud mas dost def staty tak to uhealuješ i bez SP formy a to se vyplatí. :) Při nejhoršim sepneš znova SP během střílení to ti dá redukci a heal už maš z minula... :D Samozřejmě nevyhodou je kdych chytneš elity s Frozen/Arcane a musis se presouvat což je většinou.

Boris
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cecák#2119

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od Boris » 14.05.2013, 18:32 hod.

Dh sice hrajem hodne cassualne ale na solo som si uplne zamiloval Windforce luk zo 40% knockbackom na solo MP 7+ ho dokonca uprednostnujem pred na dmg omnoho vykonnejsou manticorou
Tou samou hrackou som samozrejme vybavil aj scoundrela
Na solo mam mierne upraveny build aj gear v prvej rade craftene wristy s kritom a 72% all rez a namiesto HF ringu Zuni ring s CC/CD a v helme gem na vita

G843
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xG843x#2239

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od G843 » 15.05.2013, 10:47 hod.

Neni to novy bug.
Totez ti dela a delalo strafe apod.
Proste kdyz zacnes strilet, tak skill se podiva na tve staty a podle toho strili. Ale jakmile behem strileni aktivujes SP tak musis skill prerusit a znova zapnout aby vzal v uvahu nove staty. Toto je celkem stara vec ktere jsem si vsiml uz hodne davno.
Obrázek

Uživatelský avatar
AINUCZ
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:AINUCZ #2491

Re: DH a vyšší MP

Příspěvek od AINUCZ » 16.05.2013, 11:02 hod.

V tom případě by tohle měl Blizz pořešit, protože to zbytečně zvyšuje úmrtnost, hlavně když se kolem DH nakupí více potvor.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“