Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od Psychotoxic » 21.02.2013, 11:06 hod.

Čo vylepšiť tu: http://eu.battle.net/d3/en/profile/%C5% ... o/19145846
Resisty su na 708 -786
Crit hit chance 43 percent
Tyhle dvě věci by jsem chtěl dokoupit.
Chci koupit quivery, ale už asi 4 den mně pořád někdo predbehne, napríklad dnes fajné quivery +20 AS, 10 crit chance, 11percent bola shot dmg, +8 discipline,
Poslední nabídku ukazuje na 5 mega, odstopoval jsem si to a 6, 5 sekund před koncem aukce příhodím 12 mega, ale pořád to nestačí, a nebo mně ješte pak někdo předběhne, a to pořád dokola, né a né je koupit.
Rovnako s nataly embrance +74 all res, 96-100 dex, 772 zakladný armor + okolo 360 bonus armor, 11 percent life.

PS: Proč mi na battlenet v profilu ukazuje že mám 38 Crit chance, a ve hře mám 43?

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od Psychotoxic » 21.02.2013, 11:07 hod.

Psychotoxic píše:Čo vylepšiť tu: http://eu.battle.net/d3/en/profile/%C5% ... o/19145846
Resisty su na 708 -786
Crit hit chance 43 percent
Tyhle dvě věci by jsem chtěl dokoupit.
Chci koupit quivery, ale už asi 4 den mně pořád někdo predbehne, napríklad dnes fajné quivery +20 AS, 10 crit chance, 11percent bola shot dmg, +8 discipline,
Poslední nabídku ukazuje na 5 mega, odstopoval jsem si to a 6, 5 sekund před koncem aukce příhodím 12 mega, ale pořád to nestačí, a nebo mně ješte pak někdo předběhne, a to pořád dokola, né a né je koupit.
Rovnako s nataly embrance +74 all res, 96-100 dex, 772 zakladný armor + okolo 360 bonus armor, 11 percent life.
+ Ešte boty od nataly setu chcem dokupiť, ale nejde to stále vás niekto predbehne, ako to vyriešiť?
Sorry dal som citovať miesto editovať.
PS: Proč mi na battlenet v profilu ukazuje že mám 38 Crit chance, a ve hře mám 43?

mikesz
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BornInHell #2966

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od mikesz » 22.02.2013, 13:20 hod.

No jak vidim tak CC mas 31 ve vecich 7 bonus v setu a 10 % na skilu archery.
Ohledne Quiveru je to jednoduche 20 as a 10 crit + bola shot nebo lighting ball jsou drahe a kdyz maji dost DEX a VIT tak jdou do stovek MIL na bid se ti muze podarit treba ve 4 nebo 3 rano rano nejakou dobry kauf treba za 30 M ale je to velka nahoda
ja budu v blizek budoucnosti upgradovat quiver tak jak zjistim cenu tak se muzem domluvit jestli mas zajem o ten muj ....
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Born ... ro/2329393

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od sgtmajfoley » 22.02.2013, 14:08 hod.

Psychotoxic:

Zacnem PSkom - bnet ti ukazuje nalavo tie hodnoty iba z tvojeho gearu nie celkove po buffoch/followerovi atd... (vysledne dpsko a base staty ako napriklad intelligence mozu byt zmenene buffmi, ktore na sebe mas nez sa odlognes a tak isto aj paragon tam rozhoduje)

Osobne by som kupil lepsie prstienky a helmu. Na helme jedine crit chance, prstienky detto, trochu resistov mozes ozeliet. Lebo pokial chces vyuzit Nightstalker tak potrebujes vyssie CC. Ako DH dokaze prezit troma sposobmi (ako moze prezit hociako ale myslim teraz efektivne tankovat MP10 aj 5 minut):

1, stary Natalya set - vdaka bomba regenu co tvori 3 dis za sekundu
2, novy Natalya set + discipline veci - vdaka +20 discipliny + Quiver max 10 + chest armor max 10 (napr. dalsie veci ako SoJ kde je dalsich max 10 alebo aj na Calamity moze byt max 10)
3, vysoky crit a Nightstalker passive skill - to je najlepsie v kombinacii s Calamity (+10% CC z Archery)

A zabudol som na posledny sposob.... mat take dps ze zabijem vsetko skorej nez stacim minut disciplinu :D

Tak isto ramena vdaka krafteniu skus bud vykraftit alebo kupit, ceny vilewardov isli neskutocne dole a tie co vidis na mojej Pancuske stali 2,5 mega.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/sgtm ... ro/6371500

Mikesz:

Kedze ma Manticore tak Archery mu dáva +50 crit hit dmg nie crit chance. Má 38% CC z celeho gearu vratane set bonusu. Pokial sa nemylim tak CC zakladne je 5% takze preto v hre vidi 43% pokial by mal este Scoundrela tak by mal 46%.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“