Muj DH pomoc s gearem

Odpovědět
306xr
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Goody#2309
Muj DH pomoc s gearem

Příspěvek od 306xr » 22.11.2012, 17:12 hod.

Ahojte potřebuju poradit ohledně gearu docela umírám nezvládám vůbec MP1 a nevím co je špatně,potřebuju poradit čeho se zbavit a naopak co nakoupit.
Díky za každou radu
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Good ... o/18905518

djshimi
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:djshimi#2389

Re: Muj DH pomoc s gearem

Příspěvek od djshimi » 22.11.2012, 19:55 hod.

máš šíleně nízké resisty, takže jako první vyměň pasivku sharpshooter za perfectionalist, přidá ti to 10% life, allres a armor, dále, aby sis udržel nepřátele od těla, tak používej místo rain of vengeance raději caltrops torturous ground, jinak by to chtělo postupně obměnit celý equip. jediné slušné máš manticoru a quiver, andariel helma se slušnou dex a allres stojí do pár milionů, boty +12 movement speed, opasek allres atd atd, je toho moc
Obrázek

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Muj DH pomoc s gearem

Příspěvek od Rakiii » 22.11.2012, 21:00 hod.

Zkus napsat kolik bys na upgrade mohl uvolnit goldů, ale spousta věcí by šla vylepšit celkem levně.

* na MP1 bych rezisty nějak moc nehrotil. "perfectionist" je fajn, ale pokud máš nízký základ tak ti to moc nepřidá.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Muj DH pomoc s gearem

Příspěvek od kojot » 22.11.2012, 21:21 hod.

Rakii: Asi nerozumíš tomu, jak ressistence (a Armor) v D3 fungují. Vzhledem k tomu, že je na ressistech diminishing return, tak se pasivka perfekcionist vyplatí víc při nižší hodnotě ressistů (platí to ofc i pro armor). Uvedu příklad: Mám 200 allres, dmg redukce je tedy 38,83%. Pasivkou si zvednu ressy na 220, redukce mi stoupne na 41,12%. Rozdíl je 2,29%. Když budu mít allres 600, tak mám redukci 65,57%. Pasivkou se mi zvedou ressy na 660, redukce je 67,69%. Rozdíl je 2,02%. Z toho jasně vyplývá, že tahle pasivka je výhodnější při nižších hodnotách allres a armoru ;) .

306xr: Hledej allres na shoulderech, pásku, pants, boots a chest armoru. Na ničem jiném to zatím nebude třeba. Potom rukavice máš přímo hrozný :) . Kup si nějaký s Dex 100+, cc, as a pokud možno i vit. Ringy a amulet s cc a cd. To by pro začátek mohlo stačit.
Pasivku sharpshooter bych asi taky vyhodil. Zas tak moc ti nepomáhá. Perfekcionist by pro tebe byla IMO nejlepší volba.
Obrázek

306xr
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Goody#2309

Re: Muj DH pomoc s gearem

Příspěvek od 306xr » 23.11.2012, 16:06 hod.

Díky za rady o výkendu to vyzkouším a rukavice zahodím a něco koupím aukci nemáte nějaké tipy?

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“