Strafe farma build

Odpovědět
molecool
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:molecool#2388
Strafe farma build

Příspěvek od molecool » 09.01.2013, 20:43 hod.

Hrate niekto nejaky druh Strafe build ? po tom ako ma D3 zacalo trocha nudit som ho vyskusal a pokupil som nejake veci. A proste je to zrazu uplne iny hero :D Pre vsetkych ktori chcu skusit nieco ine tak vrelo odporucam. A farma na MP0 je to uplne neskutocna, je to taky light WW DH .

moj build http://eu.battle.net/d3/en/profile/mole ... o/17137870

Dolezite je mat nizky AS kvoli hatred spendu. Vsetky mozne Hatred regen veci (nezabudnut na templara)+bata plus klasika Disc regen( CC okolo 50 a night stalker) Kombinaciu run na
Shadow Power, Strafe necham navas (ja pouzivam runu na 100% MS kvoli celkovej rychlosti farmenia aj ked demo runa ma vyssi proc a DMG ale mensi MS a velmi nahodnu presnost pre mna) :) Viem ze mam do idealu este daleko ale veci ako stone of jordan su dost drahe tak to musi pockat :) celkovo som minul na nove veci len 5m :)

Povedal by som ze so slabsim DH ako mam ja by som do Strafe nesiel lebo by to nebolo efektivne a ani sranda :P

Skuste a neolutjete :)

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Strafe farma build

Příspěvek od GrOsO » 09.01.2013, 20:55 hod.

urciteby som isel demolition poretoze toma omnoho vacsi dmg a ciele triafa , mam rovnake dps ako ty stou 100% mov runou je to pomalsie pretoze sa musim casto zastavovat lebo to nestiha zabijat.. dalej ja osobne namiesto night stalkeru mam tactical advantage takze sa rychlost riadne zvysuje nakolko vaultim furt a discipline drzi, nakolko preparation mam na disci pretoze hatred nikdy neminiem- vengeance +10 pickup. ten pickup ti tam chyba, skus tovycekovat ako ja na inna itemoch , tam je to vyhodne edit: kukam ze aj na rukaviciach by sa ti to vyplatilo
soj som kupil ale dal som ho z5 do invetnara, klasicky dps ring mi pride celkovo viac vhodny
Obrázek

molecool
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:molecool#2388

Re: Strafe farma build

Příspěvek od molecool » 09.01.2013, 21:02 hod.

ja sa praveze zastavujem okrem elitakov dost malo a ked som skusal demolition tak sa mi to vobec nepacilo a bolo to pre mna pomalsie. A na ten pickup radius sa uz chystam :)

leviathan969
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:leviathan#2188

Re: Strafe farma build

Příspěvek od leviathan969 » 12.01.2013, 10:34 hod.

Ja mám tetno build na farmu najradšej. Pekne rýchlo to odsýpa. Hrám ho takto http://eu.battle.net/d3/en/profile/Levi ... ro/8522106

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Strafe farma build

Příspěvek od Snowfist » 15.01.2013, 13:10 hod.

pro všechny co se jim tento build libi doporucuji zkusit vyhodit preparation ( vengeance s vetsim pickup radiusem zvladne udrzet disiple up) a misto nej hodit Fan of knives - Hail of Knives, a to se teprve dejou veci s elitama kdyz pres ne prejedete ww a prdnete tam fan of knives :) samozrejme tohle je pouzitelne na nizsich MP kvuli dmg potvor, na vyssich už to chce mit slusny armor, rezisty a lify...(popr. life steal na zbrani...)

Kazdopádně tento build jsem zkousel a docela zajimava zmena, jen jsem misto pasivky night stalker mel archery, protoze jsem s diciple na MP0-1 problem nemel

Uživatelský avatar
polda
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Polda#2489

Re: Strafe farma build

Příspěvek od polda » 01.02.2013, 09:27 hod.

Momentálně jsem si STRAFE build velice oblíbil
můj DH: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Pold ... ero/837685

Co se týče mobů tak tam není problém s hartred i disciple skrze vengeance, ale jakmile dojde na elitky je třeba jednat.
Jelikož nemám žádný hartred generátor, můsím to dohánět pomocí preparation, raven a generací pomocí věcí.
Je také důležité mít dost max disciple, pro spamování SP(gloom) a pokud dojde hartred tak i pro preparation.
Z tohoto důvodu je třeba i vysoké CC s pasivkou night stalker.
Dříve jsem jel na 4ks nat setu(+20disciple), ale teď jsem to dohnal ostatníma věcma a bohatě stačí 45+dis

S tímhle buildem a správným equipem se dá s non-stop zaplým STRAFE ještě vcelku bez problémů i MP4-5.

Hraní je vcelku jednoduché, funguje to téměř samo, jen jedete jako mixér v terénu a dle potřeb doplňujete hartred, případně připínáte na elitky SP(gloom)

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Strafe farma build

Příspěvek od Psychotoxic » 19.03.2013, 10:20 hod.

Pri takých 180+ k dmg si lahko dávate Mp1. Na mp 2 možno 3 by som odporučal cez 220k dmg, a však zaleží to hlavne od criticalu ja mám len okolo 400 percent
http://eu.battle.net/d3/en/profile/%C5% ... o/19145846
Runu gloom možete modifikovať aj s runou Bloood Moon.
Preparation na vyších mp hodiť na punishment
A starfe jednoznačne na rune DEMOLITION
Zkoušel jsem Stinging Steel, ale rychlost zabíjení je o dost pomalší, keď s demolition ten "granát" padne pekne tam kde má a to medzi veľký zhluk mobov poškodenie to sposobí každému v okoli.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Strafe farma build

Příspěvek od sgtmajfoley » 22.03.2013, 20:19 hod.

Najjednoduchsi sposob ako strafovat, je mat stary legacy set + par itemov s disciplinou, do toho vysoky hatred regen (bat + tulec a chestka). Matematika nepusti a kym vy miniete full hatred na strafe, tak uz davno mate disciplinu doplnenu na pouzitie preparation. :) Easy, takto to fungovalo este pred MPckami.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Strafe farma build

Příspěvek od Psychotoxic » 23.03.2013, 10:09 hod.

Ani moc netreba, ak máš crit chance aspoň na 55 percentách a pasivku night stalker, tak sa ti disciplina doplní tak rýchlo že ani nevieš ako.
Samozrejme pokiaľ chceš namiesto night stalkera používať inu pasivku tak vtedy to neplatí.
O hatred regen sa mi stará 14 až 21 pick up radius a Pasivka vengeance {templara vobec nepoužívam}.
Takto dokážem dávať max MP2 na MP 3 a viac to už podľa mňa chce aj templára.

Škoda že a ten build nedá používať na vyších MP {teda možno by sa dal} ale nájsť cestu medzí vysokým dps, CD,CH, a rezistami je celkom ťažká.
Samozrejme to neplatí pre "miliardárov" :D
Naposledy upravil(a) Psychotoxic dne 23.03.2013, 14:00 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Strafe farma build

Příspěvek od sgtmajfoley » 23.03.2013, 13:27 hod.

jj bez passivky night stalkeru a vsetkych ostatnych. dnes lognem a skusim postrafovat na ake pm to dokazem zrobit ale tipujem mp5+
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“