PTR charaktery

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Odpovědět
Kosmy
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
PTR charaktery

Příspěvek od Kosmy » 18.12.2013, 18:06 hod.

Ahoj, stáhl jasem si PTR že skusím nový 2.0 patch jak bude vypadat, ale dle návodu z Batte netu mi nejdou načíst postavy ze starého acc. Poradil by mi někdo ohledně zkopírování chrakterů, popřípadě pokud si založím novou na PTR nepřemaže mi staré postavy? Má někdo přehled o tomto celém systému jak funguje?
Díky za radu

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: PTR charaktery

Příspěvek od pavlas » 18.12.2013, 18:29 hod.

Ahoj, když spustíš PTR, vytvoř si nějakou úplně novou postavu a skoč s ní na chvíli do hry. Pak dej klasicky Leave do menu, vypni hru, znovu zapni a nahoře vpravo by jsi měl mít takové "logo" PTR Copy, vyber si region Europe (předpokládám, že tam hraješ) a klikni na COPY. Veškeré charaktery se ti naimportují z klasického D3.
Co se týče PTR funguje asi tak, že převedení hrdinové jsou kopie, tudíž si jedeš svůj vlastní progress v normálním D3 a v PTRku zvlášť, nic se navzájem neovlivňuje. Jednou za čas je v PTR tzv. Wipe účtu, kdy ti Blizz smaže všechny postavy, aby sis je mohl znovu, "čerstvé", nakopírovat z klasického D3... Co se týče HC, pokud ti v PTRku nějaký charakter umře, nevadí, v původní hře se mu nic nestane :) Jednoduše řečeno: Budeš mít dvě Diabla: Diablo III a Diablo III Beta (PTR). Navzájem se neovlivňují a v každém jedeš svůj vlastní progress. Snad jsem to vysvětlil dostatečně a s mých řádků to pochopíš :)

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: PTR charaktery

Příspěvek od Denny » 18.12.2013, 18:43 hod.

Sice je to tu řešené teprve asi po sté ale už by to fakt mohli opravit.. snad soon

Kosmy
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PTR charaktery

Příspěvek od Kosmy » 18.12.2013, 19:01 hod.

Aha, já totiž měl postavu HC barbara na Ptr pred skopírováním charakterů, ted kdyz jsem je skopiroval (ocividne to slo az po restartu) tak mi hc barbar zmizel.
Tonevadí každopádně je to tedy tak že vše co se odehraje na PTR tak pak stejně zmizí i itemy, lvly a vše, pochopil jsem to správně doufám.
Jonák díky za reakci :)

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: PTR charaktery

Příspěvek od pavlas » 18.12.2013, 19:32 hod.

Pochopil jsi to správně, všechno, co uděláš, naexpíš či nafarmíš v PTRku ti po WIPE účtu zmizí :) Pak bude následovat buď nový import postav, které jsi mezitím v původním D3 dotáhl zase třeba o něco výš, nebo už, a to jsme optimisté, bude nasazen patch 2.0.1 do ostré verze :)

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“