Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213
Re: Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Příspěvek od spiderer » 08.01.2013, 03:06 hod.

coyd píše:echo na wd je asi nejhorsi mozna volba :D diky velkym aoe skilum (acid) si tim rozfrcas moby po cele mape.. fuj e diky :)
na wd je imo lepsi pomalejsi zbran s velkym base dmg (jednak hitujes tvrdeji a druhak to min zere manu).. echo je pomalu pravy opak
Nemluve o tom ze echa jsou desne predrazene a lidi je kupujou jen proto aby meli "echo" jinymy slovy pokud nejde o uplny highend top rol
na ktery stejne asi mit nebudes tak je v 99.999% pripadu lepsi rare zbran a hlavne asi 10x levnejsi
Pro WD to mozna vhodna zbran neni, pro netocici se barbary mi prijde celkem fajn :) Jinak kdyz mi najdes odpovidajici rare, ktera bude 10x levnejsi, udelame obchod - HC Echo 25M = hledame neco srovnatelneho za 2,5M a SC Echo myslim 32M nebo 36M = hledame neco za 3,2-3,6M. Kdyz budes mit nabidky, posli ingame nebo SZ, profil mam v podpisu ;)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Příspěvek od Punky » 08.01.2013, 09:04 hod.

hmm, no ono pre barbara, pokial nehra DW, tak to echo nemusi byt az take terno... ma sice vyssi AS ako napr normal axe/mace, ale zase ma podstatne nizsi base dmg rozsah, co nie je vhodne, pokial je vas hlavny dmg output napr rend, alebo hota... no a konkretne u teba spiderer, tak neviem, ale rare axe s cca 1100 dps, str vit a socket sa podla mna da zohnat za mozno polku, tretinu tej ceny nez to echo, ked si clovek najde nejaky bid... pritom damagovo na tom bude rovnako, pri rende atd dokonca lepsie... to echo proste tazi z toho ze je to echo

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Příspěvek od spiderer » 08.01.2013, 10:17 hod.

Punky - posilam seznam 2+2 axe/mace s nejvyssim rozsahem na HC, ktere jsou aktualne na AH - http://cl.ly/M19Y/o = echo neni tak marna zbran jak to tak sleduji, rozsah ceny je bid 2M, BO vetsinou mezi 4-16M myslim a pokud mi neco neunika a dobre pocitam, tak vsechny ty zbrane jsou VYRAZNE horsi a socket to bohuzel nezachrani ;) SC jsem nehral cca mesic ani se na to nechystam a verim, ze v preplnenem AH by se asi neco najit dalo. Navic pri vcerejsim expeni v A3 jsem zjistil ze fear je idealni na ty tlustochy, kteri se vyklubou ze zeme, protoze i ve fearu utikaji pomalu a nez utecou tak je stihnu zabit :D Jako jednu z hlavnich vyhod beru extra vysokou AS, ktera se hodi, ze clovek muze kazdou chvili neco sekat a s primarnim cleavem mi prijde ze to funguje vyborne, ale chapu, ze ma nekdo jine zkusenosti ;)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Příspěvek od Punky » 08.01.2013, 11:08 hod.

joooj, tak k HC sa vyjadrovat nejak extra nemozem, nemam skusenosti... mal som tam asi napisat ze to bolo myslene cisto na SC ten moj post... nemam v praci nejak extra pristup do hry, ale len tak pre zaujimavost doma vecer kuknem nejake rare axe s AS aspon 1,4, 1100 dps, socket, + str a vit ze aka je cena, tam pri 1h+shield nebude ziadny rozdiel od echa... ani pri 1,3 zakladnom AS by nebol rozdiel v dps, ale zase napr pri loh atd, takze tam by to nebolo fer voci echu, to uznavam no

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Příspěvek od Nekronaut » 08.01.2013, 11:10 hod.

Já hledám 1H zbraně pro mého WD průběžně skoro pořád a ještě se mi nestalo, že by se na předních místech v dané cenové kategorii kdy umístilo echo. Vždy je to nějaká rare zbraň...

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Příspěvek od spiderer » 08.01.2013, 12:40 hod.

Punky - jasny chapu, ja uz to svoje echo na SC mam asi 2 mesice mozna i dyl, kupoval jsem ho chvilku po 1.0.4 patchi = neni to zadna aktualni zbran a rozhodne neni top ;) ale v dobe kdy jsem ho kupoval, nebylo nic srovnatelneho a to jsem mel SC AH pod kontrolou dobre, ted uz nevim co se tam deje, ale asi tam toho budou tuny i se zajimavymi staty ;) ale je fakt, ze me vzdycky stacilo kdyz Rend tikal critem za 100k a heal i dmg byla z meho pohledu ok. Samozrejme treba v porovnani se Skornem a nebo nejakou 1h mace s rozsahem 800-1300 to neobstoji co se udilene dmg skilly tyce, ale vzdycky se mi tak hralo lip - zbrani rare jsem koupil desitky a vzdycky jsem je po case nekomu dal a nebo je vratil na AH ;)

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Příspěvek od Tapeworm » 08.01.2013, 12:58 hod.

To je v sedínce, že jsem se vůbec ptal. Prostě jsou tu dva tábory lidí jedni na Echo nedaj dopustit a ti druzí by ho nevzali do ruky.
Je pravda, že na AOE skilly to asi nebude ideální zbraň, ale jak to tak vypadá budu muset koupit nějakej lacinej krám a otestovat co přesně to při mém způsobu hraní bude dělat.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Příspěvek od Punky » 08.01.2013, 13:30 hod.

ehm, ako sorry, ale co si ine akoze cakal? :D na taku otazku neexistuje objektivne spravna odopved, len subjektivny nazor jednotlivca, a ten bude vzdy rozdielny... jasne, moze byt vacsina ludi ZA a mensina PROTI a preto sa rozhodnes to skusit, ale kludne sa moze stat ze aj napriek tomu to tebe vyhovovat nebude... cize od zaciatku bola jedina moznost ako zistit co vyhovuje tebe, jedno echo kupit a vyskusat to na vlastnej kozi ;)

... no inak ty ako WD v podstate nemusis riesit ci je ta weapona axe, mace, sword alebo co... takze ty si kludne mozes pozret aj nejak slusny 1h sword, dohodit si k nemu afixy co ocakavas a potom to porovnat s rovnakym echom... tam uz rozdiel v podstate nebude ziadny, akurat asi v tom feare... takze v tom pripade cisto teoreticky odpoved bude, ze sa ti echo neoplati

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Příspěvek od spiderer » 09.01.2013, 04:19 hod.

Punky - jeste mi to nedalo a kouknul jsem se do AH na porovnani 1h zbrani a vzhledem k tomu, ze na HC aukci nyni nic pouzitelneho neni, tak jsem udelal srovnani HC Echo za 25M a SC s top dmg rozpetim v pomalejsich zbranich a vybral jsem Speary, ktere maji base rozsah obrovsky. Ceny na SC AH byly v rozmezi myslim 8-250M a snazil jsem se vybirat objektivne i s dmg vlastnostmi vhodnymi pro barbara = STR, AS, CD, aby to porovnani nebylo zavadejici a zamerne jsem se vyhybal socketu, ktery by se do primeho ingame porovnani nepromitnul, ale myslim, ze 65 a 80 CD jsou celkem objektivni hodnoty, vyssi kamen bych si stejne na HC zatim asi nemohl poridit. Navic ceny za zbran se socketem jsou vetsinou jeste drazsi a v nabidce nic co by stalo za zminku i v kombinaci s ostatnimi affixy nebylo, nebo jsem to prehledl. Jenom upozornim, ze jako pasivka nebyla ani v jednom pripade pouzita weapons master, ktera by speary znevyhodnovala (aktualne s ni ani nehraju). Ostatni casti gearu mam v podpisu a i kdyz nejsou nijak zazracne, pro zacatek zatim staci ;)

Odkaz na porovnani zde: http://cl.ly/M2HG/o

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Příspěvek od Nekronaut » 09.01.2013, 08:21 hod.

Teď čistě z SC světa. Kdykoliv jsem porovnával 1H zbraně, tak mě v té cenové kategorii zvýšily víc DPS zbraně s CD+ socket. Takže už pomalu přestávám hledat jen CD nebo jen socket (jen socket mi ale často vycházel lépe než jen CD). To ještě jako doplnění toho co už jsem psal.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Příspěvek od Punky » 09.01.2013, 11:12 hod.

Spiderer - no ja fakt nijak nemozem porovanavat nieco z HC, nikdy som to nemal zapnute, neviem ako to tam funguje co sa tyka "ekonomiky" atd... ale vcera som na chvilku d3 zapol a kukol som ceny na SC AH... pozeral som mace, axky, swordy a daggery... v podstate az na axky (co ma prekvapilo, pretoze tam som vacsiou nasiel nejake dobre kusy) som v kazdejh kategori nasiel 1-2 itemy na b/o, ktore mali minimalne rovnake dps ako to tvoje SC echo, cca 150 str, nad 100 vit (ano vacsinou to bolo menej nes maz ty, som si vedomy) a socket a cena sa hybala myslim od 8 do 20m... na bid ich tam bolo dost s roznymi cenami, cize keby clovek chcel, tak si neico isto vystriehne... echo sa pohybovali s takymi statmi okolo 40+m na b/o... cize cenovo su tie echa stale niekde ine... pokial by hral clovek barbara s DW specom, tam je to uz samozrejme ine, kedze AS bonus z echa ide aj na druhu weaponu... ake pokial hras 1h+shield barba, alebo inu clasu, stale to vychadza tak, ze echa su nasobne drahsie, so ziadnym alebo minimalnym bonusom a s (pre niekoho) otravujucim fearom navyse...

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Příspěvek od Alfajk » 14.01.2013, 13:49 hod.

Punky píše:kedze AS bonus z echa ide aj na druhu weaponu.....
urcite? se me nezda

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Příspěvek od Punky » 14.01.2013, 14:22 hod.

APS bonus ano, IAS bonus samozrejme nie...

Uživatelský avatar
matzanivs
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:matzanivs#2766

Re: Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Příspěvek od matzanivs » 07.04.2013, 17:43 hod.

Nechápu:(
Obrázek
:ble:
Obrázek

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Příspěvek od NargarotH » 07.04.2013, 19:56 hod.

+ApS se vztahuje i na OH, proto je to pro dw styl hraní must have item. Navíc sword = +15% dmg a mace = +10% cc, i když dmg myslím výjde líp.
R.I.P. 27.3.2014

Marous
Fallen Shaman
Příspěvky:83
BattleTag:Marous#1984

Re: Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Příspěvek od Marous » 10.04.2013, 20:25 hod.

Matzanivs , co nechapes? ze Echo vychazi lepe? Protoze Echo ma 1.45 attacks per second + 0.25 attacks per second a ono se to nejak scita... ;)

Jinak k Echu,nic lepsiho neni,top jednorucky jsou Echa.Proc fearu,nekdy je to na skodu,nekdy se to hodi,mnohem horsi je podle me treba vlastnost "chance to knockback on hit" :lol:
Profil,:Maruska
aktualne goldu: 30mil
prodano RMAH: 740e

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Příspěvek od Punky » 10.04.2013, 20:30 hod.

Marous píše: Protoze Echo ma 1.45 attacks per second + 0.25 attacks per second a ono se to nejak scita... ;)
hmm, tych 1.45 je uz aj s tym bonusom APS... nijak sa to uz nescita... takze asi tak

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Příspěvek od coyd » 10.04.2013, 22:44 hod.

to +0.25 se pricita i k druhe zbrani tudiz je echo nejvyhodnejsi pro chary s dvema zbranema (monk,bar) a nejlip to skaluje pokud je druha zbran (mainhand) pomala a silna (spear,mace)
Takze tvrdit vseobecne ze echo je nejlepsi jednorucka je trochu zavadejici. Vzdy zalezi na charu/buildu/situaci
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Marous
Fallen Shaman
Příspěvky:83
BattleTag:Marous#1984

Re: Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Příspěvek od Marous » 11.04.2013, 08:18 hod.

Punky - urcite to neni uz zahrnuto v hlavni rychlosti. Zkus si to hodit do nejakeho calculatoru.Pokud u sveho echa sectu obe hodnoty tak mi ve vysledku dmg sedi +- stejne,takze to v te hodnote nemuze byt zapocitane tak jako je to u "increases attack speed"

napr tady http://www.bios-gaming.de/d3dps/ ,je to kolonka bonus APS,kdyz odstranis hodnotu z bonus APS a prictes ji k hlavni "atks per sec" tak ti dmg bude vycemene souhlasit

Coyd - nejlepsi sem mel na mysli co se tyce dmg ;)
Profil,:Maruska
aktualne goldu: 30mil
prodano RMAH: 740e

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Echoing Fury - použitelnost na větší MP

Příspěvek od Punky » 11.04.2013, 09:05 hod.

samozrejme ze to zapocitane uz je... zakladna APS u mace weapony je 1.20... echo ma hodnoty + APS v rozmedzi od +0.21 do +0.25... cize vo vysledku ma echo APS 1.41-1-45... nic viac nic menej

co sa tyka calculatora, tak pokial odstranis hodnotu z bonus APS a priratas ju k hlavnej APS a bude ti hodnota dmg viacejmenej suhlasit, moze to byt tym, ze kvoli tomu presunu to dps calculator potom nebdue skalovat aj pre offhand, pricom ale tak presne to funguje... ale to urcite vies...

a nie, echo nemusi byt nutne najlepsie, ani co sa tyka dmg... vlastne co sa tyka dmg, tak najlepsie rozhodne nie je... mozno pokial bvy sme sa bavili o dps, ale aj to je diskutabilne, zalezi od buildu

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“