Account bound věci

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891
Re: Account bound věci

Příspěvek od marian_r » 07.04.2014, 09:41 hod.

Padol mi legendárny armor, staty horšie než to čo mám tak som to ponúkol hneď v partii. Jeden si to zobral a tešil sa ako na Vianoce. 8-)

Inak špeciálnych surovín mám vyše jedného stĺpca vo WH a včera som skúsil craft legen. Dostal som legendárny crap, hneď som ho rozložil. Na to ako málo tie suroviny padajú...


Odoslané z PC mojimi ťapkami.

Uživatelský avatar
Siqix
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SiQ#2495

Re: Account bound věci

Příspěvek od Siqix » 07.04.2014, 11:56 hod.

Naprostý souhlas se stávajícím systémem.
Pokud by byly věci "bind on equipped", bylo by to, jako by se nic nezměnilo. Jen bychom se vrátili na systém d2jsp a jemu podobné.
Jednoduše, pokud chcete někomu JEN pomoci, stačí rare itemy s dobrým rollem, i takové jsou a je jich dost. Tím spíš, pokud ten někdo má RoS, může si i žlutý item ještě vylepšit či upravit. Pokud ten někdo chce mít víc - sety a lege, musí si to prostě nahrát. Co se týká nářku, že 2 hodiny na výměnu v partě je málo, stačí věc přehodit na nepoužívaný char a pak je času dost a dost, téměř věčnost sama.
Stejně tak gemy. BOA se může zdát svazující, ale i tu funguje stejný sytém. Marquise gemů padá dost, sem tam nějaký Imperial. Stačí hrát hodinu a Marquise gemama si můžete osázet celý equip. Kdo chce Flawless Royal gemy, musí si to nahrát.

space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621

Re: Account bound věci

Příspěvek od space7 » 07.04.2014, 12:09 hod.

Jak to vypadá , rozdělilo se to tady na dva tábory. Jedni remcají, druzí oslavují. Já se jednoznačně přidám k těm co oslavují.
Příjde vám normální, aby se týden po vydání ROS objevil na fóru topic: ,, začíná vás ROS nudit ?,, Opravdu nechápu.
Co se týče AB, je to moc dobře nastavené. I tak jsem si všiml, že se v chatu začíná objevovat LFG T2-3 rifty. A věřím tomu, že lidi začnou koncem dubna běhat T6. Je to každého věc jak se ke hře postaví. Pokud si ji nedokážete užít jinak, než tím, že budete mít TOPGEAR (:-) , běhat ubery na T6, tak prosím.
Ale myslím si že mainstream hráčů není ten, co u toho sedí 10h+ denně, nebo nějací progameři, nolifeři apod :). Je to sice dobře, že tady takoví hráči jsou, ale tito Blizzardu jejich práci nezaplatí. Proto si myslím, že Blizzard myslel spíše na většinu, ale i tak dal dost prostoru pro ty lepší hráče.
Myslím si že každý si teď ve hře najde něco, co se mu bude líbit.

Stejně nemá cenu brečet tady na fóru. Jsou určitě místa, na kterých se podobné věci řeší na jiné úrovni, takže my tam někde dole můžeme jen čekat s čím vývojáři přijdou.

Hezky den všem a příjemné hraní přeje Nathaniela.
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

Uživatelský avatar
Siqix
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SiQ#2495

Re: Account bound věci

Příspěvek od Siqix » 07.04.2014, 12:41 hod.

Ono takhle to bude vždy a s každou změnou. Nikdy nebudou spokojení všichni a někteří nebudou spokojení nikdy, čímž jsou v podstatě sami proti sobě. Pozitivní je, že i přes to všechno to většina z nich stále hraje, takže se nejspíše jedná o skvělou hru ;) A ti, co přestali hrát, i pro ně je to dobře. Člověk by měl dělat to, co ho baví a tomu ostatnímu, pokud to není nezbytně nutné, by se měl vyhnout ;)

G843
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xG843x#2239

Re: Account bound věci

Příspěvek od G843 » 07.04.2014, 14:24 hod.

kaharin píše:Souhlasim . Je to v soucasne dobre totalni katastrofa...
Hrac co zrovna "nehral v parte" kdyz neco droplo a hodi se mu to .
I presto ze je clenem guildy je mu to totalne na ho*no proste bez sance vec ziskat.
Takze ten co nehraje, tak jen prijde do hry a hned vsechno dostane. Proc by mel teda hrat?
Jak k tomu prijde hrac co ma odehrano 1000 hodin a vse si nafarmil, ze nejaky snopel co temer nehraje hnedka vsechno dostane?
Takze kdyz hrac neco chce tak pro to musi taky hrat. A verim, ze do takovych 50-100 hodin se toho predmetu docka. Ze je to dlouho? Nemyslim si, tady je diablo a to se hraje roky!
Obrázek

Uživatelský avatar
Kapo614
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kapo#2713

Re: Account bound věci

Příspěvek od Kapo614 » 07.04.2014, 16:05 hod.

Account bounded lock je mega otravny... hlavne na CRAFT MATERIAL, ktory padne kazdemu iny ako na plan, ktory vlastni...

Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu

Re: Account bound věci

Příspěvek od Lucifer » 07.04.2014, 17:32 hod.

Tak ono je hlavne debilni ze ten account bound je u materialu a drahokamu na rozdil od legendarek okamzity.
Obrázek

NONORMAL
Fallen Shaman
Příspěvky:83
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NoNormal#2841

Re: Account bound věci

Příspěvek od NONORMAL » 08.04.2014, 11:40 hod.

Kapo614 píše:Account bounded lock je mega otravny... hlavne na CRAFT MATERIAL, ktory padne kazdemu iny ako na plan, ktory vlastni...
Nafarmit si material na plan ktery vlastni je dost jednoduchy, rekl bych skoro jednodussi nez nafarmit si forgoten souly, ktere na craft legendarek potrebujes.. Tim, ze chodis na urcite moby, nekteri z nich maji pevne misto kde jsou, tak ho mas za 5minut dole I s najitim, ted jeste, aby to dropl
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Account bound věci

Příspěvek od Tyckin » 08.04.2014, 13:52 hod.

Já bych řek že nejvíc nadávaj lenoši a ti co si rádi kupovali drahý gear na aukci (za éčka) :D Holt co si nenajdu, to nemám, případně musím mít kliku na drop někoho jiného z party, že mi to dá (např. můj "květák" na hlavě :) ).
Jen hezky hrajte a čekejte, však hra má být o radosti z dropu ne? :wave:

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“