Channeling spell

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Odpovědět
WolfBladeCz
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Channeling spell

Příspěvek od WolfBladeCz » 08.04.2014, 13:42 hod.

Zdavím,
mám jeden velkej dotaz. Může mi někdo vysvětlit jak funguje channeling dmg? Konkrétně mě zajímá Disintegrate. Hlavní věc co mě zajímá je jestli mám v předmětech hledat radši attack spead nebo radši critical hit chance a critical hit dmg? Vím že Disintegrate critical dmg nedává, nebo aspon ne viditelně. A pokud někdo ví, tak jak je to z life per hit? Tuším že se tu už někdo určitě ptal ale nenašel jsem.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Channeling spell

Příspěvek od Darkness » 08.04.2014, 14:07 hod.

to je na dlouho - na nekolik stranek, brzy prelozim, ted nemam cas

ve strucnosti damage channeling spells se zobrazuje na popisku pro 1 APS. S vyssim APS davas dmg vetsi. Pak zalezi na koeficientu skilu, disintegrate ma koeficient 3x. Zjistis si jaky mas breakpoint podle sve APS. tak zjistis pocet ticku. Podelis hodnotu damage na popisku skilu 3 a vynasobis tvym poctem ticku.

critical damage dava, jen se nezobrazuje, protoze by se vsechna cisla nevlezla na obrazovku, damage se pocita pri kazdem ticku, ale zobrazuje jen co 0,8 sekundy souhrnne, proto se zobrazuji jen bila cisla

LOH se uplatnuje pri kazdem hitu, podle proc koeficientu skilu, tj vynasobis pocet ticku, proc koeficientem a LOH

pro runu Chaos Nexus, disintegrate, neni presne znamo, jak funguje extra dmg okolnim mobum

pisu to z hlavy a narychlo, tak tu muzu mit neco nepresne.

Jeste vic nez, CC, CD a AS tvoji dmg zbysi elemental bonusy pro Arcane dmg,, bonusy pro disintegrate a pripadne chytre vyuziti jinych skilu, napriklad videl jsem, i zkousel jsem vyuzit Arcane Torrent disruption stridave s disintegrate a funguje to bezvadne, pokud si zajistis dostatecnou regenraci AP a APOC, navysis dmg, zas o 15%. Ze stejneho duvodu, muzu doporucit frozen armor - frozen storm - zase navic APOC a LOH .. + pred tim nez te nejaka potvora trefi, tak ji vetsinou zmrazis a navic mas 12% melee dmg reduction

Pro to aby jsi dobre vychazel s AP se vyplati vic CC a CD nez AS, vyssi AS znamena lepsi leceni, ale to je ti na nic, kdyz ti dojde AP
Naposledy upravil(a) Darkness dne 09.04.2014, 06:41 hod., celkem upraveno 2 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

WolfBladeCz
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Channeling spell

Příspěvek od WolfBladeCz » 08.04.2014, 16:22 hod.

Jo super díky takhle mi to celkem stačí. Něco jsem si našel už dřív na anglických fórech, akorát mi některý věci nedávali smysl. Jinak fakt dobrej tip s tím kombinováním skillu pro vyšší Arcane dmg

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“