infernal machine - pech?

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Odpovědět
Alesh
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alesh#2167
infernal machine - pech?

Příspěvek od Alesh » 03.07.2014, 19:51 hod.

Ahoj,
nevládnu moc angličtině, tak se ptám u Vás. Dneska jsem zkusil infernal machine, kde jsou dva bossové (ten z III. aktu a ten plešoun, jak se divně směje). Torment I a padla žlutá věc , nějaká soška a asi 40k peněz. Na webu se u toho píše: "překonej výzvu a budeš odměněn lootem" tak jsem poněkud zklamanej. Já čekal alespoň jednu oranžovku, jako garantovnou. Měl jsem jen pech, nebo tam ten loot je stejnej na náhodě, jako všude jinde? Pak je poněkud ten popis zavádějící a já jsem nafouklej zbytečně:-D

Díky za sdílení Vašich zkušeností.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: infernal machine - pech?

Příspěvek od Alfajk » 04.07.2014, 00:16 hod.

to je normalni,pada z nich uplne stejny kulovy,jako ze vseho ostatniho,jen muzou dropnout klic navic,jinak klasika

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: infernal machine - pech?

Příspěvek od Tyckin » 04.07.2014, 05:58 hod.

No a na T1 bych moc nečekal ani ty orgány zrovna, na takhle malé obtížnosti je šance dost malá (nevím kolik).
Ono podle aktuálních info a situace se to ani nevyplatí hrát - HF ring nikdo ani nenosí, takže spíše sbírat klíčky pro lov budoucího HF amuletu (patch 2.1) ;)

Alesh
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alesh#2167

Re: infernal machine - pech?

Příspěvek od Alesh » 04.07.2014, 06:41 hod.

děkuji za odpovědi, takže to byla klamavá reklama ..."Infernal Machine je zařízení, které umožňuje hráčům na maximálním levelu utkat se s "Über" verzemi některých bossů z celé Sanctuary, a to ve dvojicích. Odměny za poražení těchto bossů jsou veliké, ale vyžaduje to trochu úsilí." Blizzard je potvora:-D >:roll:

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: infernal machine - pech?

Příspěvek od Bit » 04.07.2014, 08:14 hod.

Ta soška co ti padla je právě přesně ten loot prokterej se tam chodí... Je to jedna z částí na HF ring (v 2,1 amulet) jediná věc která se teď vyplatí farmit... A buď rád že ti padla znám lidi kterým nepadne ani na 4tý pokus na T6
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: infernal machine - pech?

Příspěvek od Baglik » 04.07.2014, 11:46 hod.

Na T6 je 50% šance, se divím že děti ještě nebrečí aby to navýšili asi to zatím nechodí, ale podle mě to je jen otázka času. :D

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: infernal machine - pech?

Příspěvek od Shadou » 09.07.2014, 05:48 hod.

Hm a jak je to u klíčů? To taky asi není 100% šance že ty klíče padnou na T6, že? Včera sem dal tři runy T6 jen na klíče a prdka ani jeden klíč a snad tisíckrát mi šlo o život, bez unity je to fakt znát rozdíl mezi T5 a T6 je docela markantní, ale ustál sem to ale trvalo mi to sto let, pač musí být člověk opatrný a pak ani ty klíče nepadly, takže odměna nula...takže asi je lepší dát třeba T3-4, kde ty mobky dostávají skoro IK a rychle to proletět...v závislosti na kvantitě runů asi ty klíče padnou spíš...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: infernal machine - pech?

Příspěvek od hulkxxxl » 09.07.2014, 05:59 hod.

jo jak říkáš mě se nejvíc osvědčilo asi t4 v partě / t3 solo ale to už je slabší drop, T4 podle mě na efentivitu vedlo

halvně v partě to chce dělat a na velkých mapách udělat split
Obrázek Obrázek

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: infernal machine - pech?

Příspěvek od Bit » 09.07.2014, 06:42 hod.

Mně třeba na KW farm vyhovuje solo... na T4 jsem ještě schopnej to jen probíhat aniž bych se musel bát riftu jen za sebou nesmím táhnout víc jak 2 elite packy... Nevím jak to chodí jinde ale u nás v klanu většina lidí na T4 nemůže probíhat tudíž je to na dlouho než se pak sejdem... mezitím co já proběhnu 4akty tak v partě maximálně 2...

Nemluvě o tom že jakožto PET nemůžu jen tak čekat až se zbytek party připojí... fetiši nečekaj >:D
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: infernal machine - pech?

Příspěvek od Shadou » 09.07.2014, 19:14 hod.

no dneska první run na klíče + ring z prvního aktu a padly všechny klíče mimo toho z druhýho aktu. Jel sem solo T5 první tři akty na pohodu, čtvrtek infarktovej, ale to popíšu v jiným vláknu, ale odměna byl klíč, tak pohoda...takže dneska to zatím padá, uvidíme další runy, do fotbalu jich ještě pár stihnu :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

hrabex
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hrabex

Re: infernal machine - pech?

Příspěvek od hrabex » 26.02.2016, 12:20 hod.

Padl mě infernal machine a dotaz pro aktivaci se musím vrátit do Act I ? A pokud jsem v Act III tak ztratím tím pádem postup a pujdu znovu či co? prosím o radu.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: infernal machine - pech?

Příspěvek od hulkxxxl » 26.02.2016, 12:53 hod.

im je klíč k otevření portálu k uberbosům, IM padají z klíčníků v a1, 2, 3 a 4 - každý dává jinej, portály pak otevíráš v A1 v domečku severně ve měste (kousek od brány), když zabiješ klíčníka nebo uděláš ty bose tak potom založ novou hru a můžeš jít znova

obvykle se to dělá tak že si nafarmíš ty mašinky a pak jdeš povražtit ubery, z nich ti padají orgány - počet podle obtížnosti, ze kterých si pak craftneš hellfire amulet nebo ring

http://i.imgur.com/4123UGo.png

PS: žádný postup neztrácíš, pokud jsi ve story módu vždy máš checkpointy a můžeš chodit všude kde jsi byl, v adventrure je to už úplně šumák
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“