Set Dungeons

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Uživatelský avatar
sensation86
Gorebelly
Příspěvky:200
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sensation86#2551
Set Dungeons

Příspěvek od sensation86 » 13.01.2016, 10:54 hod.

Caues prosim vas vite nekdo jak to funguje? vzal jsem na sebe tal raslu set a nasel stojan s knihou z te vypadl listek na zem je tam psano: on an old road out of the cursed town, near the old tree where they hung the bodies of those thought to be medding in the dark art. Moc aj neumim v prekladaci to vyblilo nesmysli rozumim nektera slova jenom. Vite nekdo co s tim diky...

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Set Dungeons

Příspěvek od HELLERcz » 13.01.2016, 11:11 hod.

Odkaz spoiler alert

Zdarec, jo když jsem to na PTR zkoušel, cítil jsem se podobně jako ty, zkus zajít na reddit, kde je výpis lokací k set dungům :)

SPOILER alert :)
Obrázek

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Set Dungeons

Příspěvek od pan HU » 13.01.2016, 11:32 hod.

Blbej dotaz ... mám na sobě komplet set, vezmu quest pro daný set, otevřu lokaci ... a můžu se zpět převlíct do toho hlavního setu co jedu nebo ho musím dokončít s tím setem na sobě, kterého se tenhle konkrétní quest týká ???
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Set Dungeons

Příspěvek od HELLERcz » 13.01.2016, 11:35 hod.

Musíš dokončit s daným setem snad ne ? :) ty úkoly v dungech se týkají i těch setových bonusů, pokud se nepletu. Tak převlékat se by moc nemělo asi ani smysl.
Obrázek

Uživatelský avatar
sensation86
Gorebelly
Příspěvky:200
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sensation86#2551

Re: Set Dungeons

Příspěvek od sensation86 » 13.01.2016, 11:35 hod.

Uz jsem na to sam prisel... diky za info...

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Set Dungeons

Příspěvek od mdmT » 13.01.2016, 16:40 hod.

Nevíte někdo jak se to se SetD na HC? V některých dřívějších informacích jsem zaznamenal, že když tam postava ani na HC neumře. V patch notes jsem o tom nic nenašel ( možná jsem přehlídl ), nevíte někdo jak to je, vysloveně zkoušet se mi to nechce :-))) ...

Uživatelský avatar
Zmener
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McZmener#2115
Bydliště:Praha

Re: Set Dungeons

Příspěvek od Zmener » 13.01.2016, 16:40 hod.

Ahoj. Nemuzu to nikde najit, muze sem prosim hodit odkaz na odmeny ze set dungu prosim vas. Vim kam jit a co mam delat, ale nejaky odmeny jsem proste nenasel. Dekuji predem.
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Set Dungeons

Příspěvek od HELLERcz » 13.01.2016, 17:13 hod.

Já bych řekl, že odměna ze set dungů jsou OP křídla :) pěkně animované. musíš splnit všechny set dungy, což dá dost práce :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Spejbl
Wraith
Příspěvky:113

Re: Set Dungeons

Příspěvek od Spejbl » 13.01.2016, 18:55 hod.

mdmT píše:Nevíte někdo jak se to se SetD na HC? V některých dřívějších informacích jsem zaznamenal, že když tam postava ani na HC neumře. V patch notes jsem o tom nic nenašel ( možná jsem přehlídl ), nevíte někdo jak to je, vysloveně zkoušet se mi to nechce :-))) ...
Jo HC tam nezemře. Vyzkoušeno na PTR. Takže pokud to správně přenesli tak ti jen vyskočí hláška o konci dungeonu z důvodu fatálního zásahu.

Uživatelský avatar
Bassmann
Fallen Shaman
Příspěvky:53
BattleTag:Yerzy#2483

Re: Set Dungeons

Příspěvek od Bassmann » 14.01.2016, 12:59 hod.

Zmener píše:Ahoj. Nemuzu to nikde najit, muze sem prosim hodit odkaz na odmeny ze set dungu prosim vas. Vim kam jit a co mam delat, ale nejaky odmeny jsem proste nenasel. Dekuji predem.
Odměny jsou vidět přímo v Achievementech. Za každý jeden hotový set dungeon je sigil na vlajku. Za všechny hotové dungeony v rámci jednoho charakteru je pennant. A za všechny hotové dungeony jsou křídla.
(Ještě tedy záleží, zda splníš dungeon jen na základní úroveň nebo na Mastery, ale nechtěl jsem to tím komplikovat.)

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Set Dungeons

Příspěvek od AlterEgo » 14.01.2016, 19:44 hod.


perak80
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mike#21553

Re: Set Dungeons

Příspěvek od perak80 » 17.01.2016, 12:08 hod.

prej je obtížnost v set dungeonech kolem T4?
No tak já chodim T6 a s firebirdem sem se zdržel v dungeonu cca 3 vteriny než sem failnul :(

Tak jaká je tam asi tak obtížnost?

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Set Dungeons

Příspěvek od pan HU » 18.01.2016, 09:33 hod.

Jsem pitomej asi. Podle odkazu nahoře jsem ty vstupy do setových lokací samozřejmě našel. Kdyby ale ten návod nebyl, tak z těch svitků co vypadnou mně absolutně není jasné kde to hledat. Nebo jsem někde něco přehlédl a ukazuje se to někde na mapě, když vezmu svitek se setem na sobě ???
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Set Dungeons

Příspěvek od HELLERcz » 18.01.2016, 10:23 hod.

Nápovědy padají ze stojánku, který je v té nové lokaci ve hře. V Leoric Manoru po schodech doprava .. tam hledat hledat až to najdeš :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Set Dungeons

Příspěvek od Seton » 18.01.2016, 10:43 hod.

Jade dungeon je nějakej imbecilní...není tam dost mobů mě přijde, zvládám na čas v pohodě s prstem v nose, ale nemám co zabíjet :/ :/ :O
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Set Dungeons

Příspěvek od pan HU » 18.01.2016, 11:21 hod.

HELLERcz píše:Nápovědy padají ze stojánku, který je v té nové lokaci ve hře. V Leoric Manoru po schodech doprava .. tam hledat hledat až to najdeš :)
Ale jo, to je mi jasný (už mám Inna a Jade hotovo). Jenom z těch svitků prostě nepoznám kde hledat ten vstup...
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Set Dungeons

Příspěvek od HELLERcz » 18.01.2016, 11:26 hod.

No ty svitky jsou asi něco jako forma hádanky ... a indícií .. jinak nevím no. Taky jsem se snažil přeložit, co jedním svitkem chtěl básník říct, aniž bych se díval na návod na netu .. a skoro jsem se i trefil :D
Obrázek

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Set Dungeons

Příspěvek od pan HU » 21.01.2016, 09:07 hod.

Pro sezónní WD, co se trápí se splněním kompletního set dungeonu ... zvolte ZUNI set. Troufám si tvrdit, že takhle snadný set dungeon jinde nenajdete. Chvilku trvalo než jsem přišel jak přesně je potřeba "použít" ten povinný skill pro tento dungeon a co hodit do kostky, ale pak už to bylo naprosto na pohodu napoprvé a s časovou rezervou skoro minuta :-)
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Spejbl
Wraith
Příspěvky:113

Re: Set Dungeons

Příspěvek od Spejbl » 22.01.2016, 16:07 hod.

pan HU píše:Pro sezónní WD, co se trápí se splněním kompletního set dungeonu ... zvolte ZUNI set. Troufám si tvrdit, že takhle snadný set dungeon jinde nenajdete. Chvilku trvalo než jsem přišel jak přesně je potřeba "použít" ten povinný skill pro tento dungeon a co hodit do kostky, ale pak už to bylo naprosto na pohodu napoprvé a s časovou rezervou skoro minuta :-)
Cos hodil do kostky?, to by mě zajímalo. Já to na PTR zkoušel 3x a pozabíjel jsem jich max jen 120.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Set Dungeons

Příspěvek od Seton » 24.01.2016, 19:40 hod.

Tak to mam konecne. Se Zuni napodruhe, jade ani za zlaty prase....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“