Thorns

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Roukiero
Quill Rat
Příspěvky:31
Thorns

Příspěvek od Roukiero » 25.01.2016, 11:46 hod.

Ahoj všem, chtěl jsem se zeptat, zda by mi někdo nedokázal vysvětlit fungování trnů u crusadera. V D2 to bylo docela jednoduše pochopitelný - máš auru trny a čím víc bodíků do toho dáš, tím větší poškození se vrací útočníkovi. V D3 mám sice hodnotu trnů na nějaké hodnotě, ale už tak nějak nevím, jestli je to o tom, že útočníkovi se to přičítá k poškození, které mi dá on, anebo se zpět útočníkovi vrací jen ta hodnota trnů, kterou mám v infu u charakteru + buffy, které mám aktivní. Děkuji předem za vysvětlení.

Roukiero

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Thorns

Příspěvek od hulkxxxl » 25.01.2016, 12:54 hod.

vrací se hodnota thorns x síla x bonusy ze skilů x bonusy z gearu, gemů atd....

pokud máš hack sekeru aplikuje se dmg thorns k tvému útoku

připomínám, že thorns jsou phys element
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Roukiero
Quill Rat
Příspěvky:31

Re: Thorns

Příspěvek od Roukiero » 25.01.2016, 13:30 hod.

Děkuju Hulku za odpověď....zkrátka pořád stabilní poškození, které vracím...jasné, stručné, výstižné....

Uživatelský avatar
Yarek
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Yarek#2624

Re: Thorns

Příspěvek od Yarek » 27.01.2016, 09:08 hod.

pekne vysvetleno,taky diky.
jeste jsem premyslel,jestli by se nevyplatilo davat gemy na vit pri pouziti chesty co navysuje thorns podle vitky,jestli to nevychazi lepe nez str gemy..
a s tim hackem,jak aplikuje thorny do vsech utoku,tak to vlastne prida thorny jen do punishe ne?
nekde jsem i koukal,ze lidi nosi pig stickera a nebo zbran s % do phys dmg,podle ceho se ridit?
kolik je optimum cdr?je lepsi dat treba as na zrychleni utoku?
a stit se vyplati nejvic asi ten co redukuje cd pri blocku ne?je pak este jeden na zdvojeni dmg pri provoke,ale to sem nevidel v buildu nikde pouzivqt
diky za odpovedi

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Thorns

Příspěvek od hulkxxxl » 27.01.2016, 09:51 hod.

http://www.diablofans.com/builds/69887- ... ker-punish

pokoukej tady - to už se spíš přesouváme do jiné sekce

zbraň doombringer s 20% phys je určitě taky dobrá, viz ten build máš tam popisky kdy se co vyplatí - jaká kombinace zbraně a štítu, je možné udělat simulace v d3planeru atd, osobně i věřím tomu s čím si dal někdo tu práci (+ je to důvěryhodná osoba)

co se týká stacku vitky, težko říct taky jsem nad tím dumal ale myslím že se vyplatí síla coby main stat

PS: to brnění ti fakt závidím :)
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“