puzzle ring

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Odpovědět
mikesz
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BornInHell #2966
puzzle ring

Příspěvek od mikesz » 14.01.2013, 11:14 hod.

Caute mam takovy dotaz, jestli to vubec bude fungovat a par otazek:

Funguje to teda, tak ze kazdych 15 minut se vyvola sam goblin a nebo postavu musi prastit nejaka priserka jak je to popsane na prstenu.

1. funguje puzzle ring na folowerovi ?

2. Je to jen takovy napad, zatim jsem to nezkousel....
najdu si na mape nejake male mistecko, budu mit puzzle ring. jestli je schopny folower + nejaky vyvolana priserka killnout goblina, kdyz budu afk ?
Treba pujdu na 2 hodky pryc vratim se posbiram prasule plus treba nejake itemy.

No urcite na tom nejdou vydelat miliony :]
Dik

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: puzzle ring

Příspěvek od Borgi* » 14.01.2013, 12:40 hod.

1.Nevím jestli funguje na folowerovi. Ale goblin se aktivuje za určitý čas při zásahu do tvé postavy. Někdy to není ani 15 min, sám sem to testoval a časy byly různé.

2. Nevím ja by to fungovalo. Musela by tam být mobka, folower a musel by si mít slušný HP regen. Mobka by do tebe mlátila, folower by mlátil gobliny. Takto to ale nejde udělat. Folower by útočil na mobku a goblina asi nemá šanci umlátit.
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: puzzle ring

Příspěvek od Alfajk » 14.01.2013, 13:46 hod.

chvili jsem ho nosil a za celej jeden akt 0 goblinu,tak sem ho prodal...

na followerovi jsem ho netestoval

mikesz
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BornInHell #2966

Re: puzzle ring

Příspěvek od mikesz » 14.01.2013, 14:10 hod.

No kdyby ho nekdo prodaval za nejakou rozumnou cenu tak 2-2,5m tak bych ho vzal. kdyz tak se mi ozvete ve hre BornInHell#2966

takze jeste jedna otazka. Kdyz se nahodou vyvola , pokud do nej nestrelim tak zustane ten goblin porad ve hre ? treba i nekolik hodin , popripade se pak vyvola znova ? takze kdyz budu mit vysoke regenerace , necham to bezet pres noc a rano tam bude treba 20 goblinu ?
Kdyby to tak slo tak by to bylo fajn. Odbehnu pro stacky a pak je vymlatit ;)

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: puzzle ring

Příspěvek od Nekronaut » 14.01.2013, 14:21 hod.

Tak to těžko. Ty toho goblina vyvoláš a on utíká a portne se. A ten regen by ti na infernu určitě nestačil...

mikesz
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BornInHell #2966

Re: puzzle ring

Příspěvek od mikesz » 14.01.2013, 14:27 hod.

no utika a portne se pokud na nej zautocis jinak ne ... , teda nevim jak je to u puzzle

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: puzzle ring

Příspěvek od Kuki10 » 14.01.2013, 14:37 hod.

Dej si na youtube puzzle ring a uvidis hned.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: puzzle ring

Příspěvek od Alfajk » 14.01.2013, 14:38 hod.

u puzzle se spawne a bezi,navic nekterej z tech typu goblinu utika sam od sebe i normalne,me k moji smule padl na HC a prodal se za 200k bid,nikdo to za vic nechtel...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: puzzle ring

Příspěvek od Kuki10 » 14.01.2013, 17:29 hod.

Na jutub je video jak v prvnim actu jich meli 20 v te jedne hrobce v festering woods tusim.
Ale jinak goblin mete hned pryc.:)
A na fallowerovi funguje.
Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Crackonos
Fallen Shaman
Příspěvky:89
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cr4ck0n0s#1547

Re: puzzle ring

Příspěvek od Crackonos » 15.01.2013, 00:51 hod.

Jop taky jsem to videl na youtube s těma 20 goblinama, ono tam jde oto že on si nahnal skeletony k portalu tak aby tam nebylo volné políčko pro spawnutí goblina tak aby si ho ten goblin všimnul a začal před ním utíkat. Takže goblin se naspawnuje ale nevšimne si ho no a když ho tam necháš několik hodin tak se jich tam můžou naspawnovat desítky a pak už jen stačí když dojde parta a hromadně to pokilujete.

Jinak s puzzle ringama semtam chodíme ve full partě různý MPčka tak aby nám moc neutíkali :-D. A je to docela masakr když mají 4 lidi 4 puzzle ringy. Můžete to semtam vidět i u mně na streamu.
Obrázek
https://www.youtube.com/watch?v=8tFKHd5s0LA GR 55 4ppl
Nabíráme nové členy do ViP klanu
https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 16&t=11020
Nabíráme nové členy do ViP klanu

mikesz
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BornInHell #2966

Re: puzzle ring

Příspěvek od mikesz » 15.01.2013, 09:54 hod.

no to video se 20 goblinama je stare, a uz to tak nefunguje co jsem se docetl ,......
a jak funguje na folowerovi tak to je fajn teda..

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: puzzle ring

Příspěvek od Pepito86 » 06.07.2013, 14:52 hod.

dal jsem ho za tezke prachy na scoundriela a link: papito has engaged: Scoundriel mi z pocatku prisla divna..ted uz sem si zvykl..a nekdy ho mam venku dvakrattrikrat za pul hodky nekdy jednou za hodinu..ani to nesleduju ale funguje to

Lenny
Quill Rat
Příspěvky:16

Re: puzzle ring

Příspěvek od Lenny » 08.07.2013, 10:46 hod.

Jen se vyjádřim k základnímu topicu: na followerovi samozřejmě funguje a z vlastní zkušenosti vím, že je možné "afk farm" puzzle ringu. Postup je celkem jednoduchý - zapneš si např. a3 mp 0. Najdeš si nějakou tu držku co každých 5-10 vteřin plivá oheň a stojíš. Za pár hodin se vrátíš a máš essence atd...se slušnym dropem se moc počítá nedá, ale ten essence farm není špatná věc. Má to ovšem několik uskálí. 1) Nejde to nejspší farmit s každym charem - já mám WD, takže vyvolám havěť a jsem v klidu. 2) Okno musí být stále aktivní a navíc si musíš nastavit nějaké makro na klásvesnici, aby ti co pár minut nebo sekund něco zmáčklo. Jinak se klient disconnectne po nějaké době (30-60 minut ) nikdy jsem to nezkoumal přesně. A třetí problém je, že pokuď to chceš farmit např. přes noc, tak potřebuješ itemy s ignore durability - jinak se ti asi po 5ti hodinách rozmlátí armor - klient dostane po nějaké chvíli disconnect a seš bez všech věcí, které ti nadropovali.

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: puzzle ring

Příspěvek od JamieChris » 13.07.2013, 13:29 hod.

Včera jsem si koupil puzzle, zkoušel jsem nejdřív Diabla inf bez valorů, to je nejrychlejší bez běhání, goblin se mi spawnul při obou pokusech, ale až v tý poslední fázi Dia (po Shadowovi) ... Když sem dnes farmil 2. akt, goblini se po náhodných hitech ukazovali tak každých 10 minut (odhadem). A teď jsem ještě zkoušel Butchera, co jsem našel video z youtube, Inferno mp4 (víc sem se bál), udělal sem 5 stacků po cestě k Butcherovi a pak u něj vždy čekačka, než se Goblin spawne. Ze 3 pokusů se povedlo 2x, protože jednou se neobjevil tak dlouho, až se spustil ten systém, že je oheň úplně všude a já nemohl nechcípnout :) Každopádně... je to voser, nechat se 5 minut mlátit od Butchera na silnějším infernu a přitom nechcípnout, než se objeví Goblin, ale nakonec se objeví, stačí ho umlátit, vzít věci, chcípnout a znova... Osobně mi ale farmení přijde přínosnější, objevujou se mi často + narážim na ty v lokacích, co nejsou z ringu.

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: puzzle ring

Příspěvek od limu » 19.07.2013, 09:07 hod.

ono je to celkem jednoduchý, daš ho na followera zapneš hru, vůbec nezáleží kolik hitů dostane, ale na čase...než se "nahodí" trvá to 15 min. pak po každých 10 min. (možna je to obráceně, ted nevím) Samo po hitu, ale follow toho schytá celkem dost. tak no problema. Hraval jsem to i se stopkama na mobilu, bo u kouzelnice která stojí za váma mi celkem často zdrhnul aniž bych ho viděl. Pak už jen cestička goldů. Ted už na to dlabu, bud ho vidim či ne.

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: puzzle ring

Příspěvek od Sonic1SVK » 16.10.2013, 20:58 hod.

Z neho padaju dobre veci s 5timi stackmi a na MP 6-10. Na nizsich MP je fakt mala pravdepodobnost ze padne item co sa da pouzit alebo aspon dobre predat. Inac ten ring funguje v pohode. Na starsom patchi nam za jeden RUN sa zapol asi 3x. Najviac goldov z neho pada ked sa zabija pomaly a uteka. ked ho sejmes rychlo padne z neho malo veci ci goldov.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: puzzle ring

Příspěvek od Quetak » 16.10.2013, 22:01 hod.

množství itemů nezáleží na tom za jak dlouho ho zabiješ. Jejich vyšší kvalita na mp6-10 oproti nižším mp je jen teoretická, v reálu je ta šance asi tak pořád stejná, protože najít v dnešní době použitelnej/prodejnej rare item je hodně malá. Vesměs jediný co nacházim a prodávám jsou lvlreduce itemy, mf/gf ringy/amulety a jednou z tisíce rare itemů i něco jinýho.

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: puzzle ring

Příspěvek od Sonic1SVK » 17.10.2013, 21:43 hod.

Mozno by to chcelo mat veci na MF/GF ale nejak mi unika pointa tohto ringu. Bohuzial aj ked ti padne dajme tomu 30k G z jedneho Goblina. Pri cenach co su dnes na AH kde sa to hrabe od 500 Milionov vyssie za lepsie veci je to fakt asi k nicomu. Hodnota goldov je dnes smiesna. Kedysi mat 100Mil. bez podvadzania bolo dost. Dnes Boti farmia goldy a hraci si kupuju goldy ci EQ. Ale to je uz OFF topik.

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“