klan do ROS.....

Vše o Klanech a Guildách.
Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902
Re: klan do ROS.....

Příspěvek od Quetak » 03.01.2014, 16:29 hod.

reve: No když si raidoval s dobrou guildou a progressoval to na co se ještě raidy v generalu neskládali tak si ten equip měl většinou nadstandartní. Obšas se prostě stalo, že si měl volnej save na raid a pak bylo celkem jednoduchý se někam dostat.

Makki
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: klan do ROS.....

Příspěvek od Makki » 03.01.2014, 16:54 hod.

v tomhle souhlasim s Quetakem, ze to kdysi plnilo i funkci prestize...takze se ty oci ohledne gearu hodne zaviraly, kdyz byl clovek z dobre guildy...nekdy se dokonce uplne zavrely ;)

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: klan do ROS.....

Příspěvek od Reve » 03.01.2014, 18:54 hod.

ja to vim...byl sem v guilde co byla druha na DT...atkze sem ten gear vzdy mel...spis myslim napr. alty atd....

Uživatelský avatar
Jurman
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: klan do ROS.....

Příspěvek od Jurman » 03.01.2014, 22:20 hod.

Tak levelovani klanu jako ve WoW by se mi libilo. Ale to uz z toho pomalu delame MMO hru :)

@Reve: Jaka guilda a char? :)
Obrázek

Makki
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: klan do ROS.....

Příspěvek od Makki » 03.01.2014, 22:37 hod.

na jurmanovu guildu ani char nema cenu se vyptavat ofc :) .....tedy aktualne vypatavat >:D

Sirius
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sirius#2877
Bydliště:Šlofíkov

Re: klan do ROS.....

Příspěvek od Sirius » 04.01.2014, 02:56 hod.

Tak podle mě by klan mohl být velice dobrý nápad. Přeci jen se mi často stává když hraju, a chci jít například na ubery. Jsme třeba už 2 a další dva chybí. Tak je lepší napsat do klanu kde to vidí 10 lidí najednou, než psát každýmu zvlášť a čekat celkem půl hodiny než dva lidi odepíšou "Ano jdu".
Dál bych opravdu ocenil co psal Quetak. Levelovaní guildy a každý by po dosažení nějakého guildovního Lv. dostal nějaký malý bonusek navíc. Kdyby guildu opustil nebo byl vyhozen o bonusy by přišel.
Pak by mohli udělat něco jako války clanů kde by proti sobě soupeřily třeba dva nebo by šlo i více klanů.
Klanová banka by byla další užitečná věc. Třeba by někdo dropnul dobrý item který by mohl do 1 hodiny uložit do klanové banky a am by si ho někdo komu by se hodil mohl třeba do 24 hodin vzít.
Ovšem to jestli Blizz něco takového plánuje je zatím ve hvězdách. Spíš mám tušení že se na to jako vždy vserou a bude to jen další blbost jako je dnešní "Brawling". Ale třeba překvapí a Diablo se zas probere k životu:-)

Kuki. pokud na HC plánujete Klan klidně bych se přidal. Párkrát jsem sváma hrál. spider a boo si mě možná ještě pamatují:-)

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: klan do ROS.....

Příspěvek od Reve » 04.01.2014, 07:52 hod.

Jurman píše:Tak levelovani klanu jako ve WoW by se mi libilo. Ale to uz z toho pomalu delame MMO hru :)

@Reve: Jaka guilda a char? :)
PHGP

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: klan do ROS.....

Příspěvek od HELLERcz » 04.01.2014, 08:01 hod.

Sirius:
ano, komunikace takto v klanu je jediné, co nyní tak jde dělat, jak až moc to "vylepší" to jsem zvědavej.
Obrázek

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: klan do ROS.....

Příspěvek od Marast » 04.01.2014, 09:22 hod.

Jak si to tak procitam, tak zatim plne stojim za Kolmenovym vyjadrenim. Mne osobne to prijde dost o nicem. To vazne tento prvek sebou nenese nejaky vyrazny nadstandard :?:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 04.01.2014, 09:28 hod.

Tvle to je zas terno.:-D
No tak tam je možnost mít svůj klan a nemuset projíždět seznam kdo je online (mám většinou plném fl a ani nevím skoro kdo kdo je) lehká komunikace v rámci grupy a komu co padlo za lege (to se mi líbí.:-D)
Me tam přijde dost o ničem mnohem víc podstatných věci nejakej klan me tedka fakt netrapi ten vám ve hratelnosti přidá kulovi.

@Sirius jak to pude aktualni tak se připomen.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: klan do ROS.....

Příspěvek od Kaplan007 » 04.01.2014, 10:39 hod.

Nechápu, co z toho děláte za vědu. Vždyť do klanu nikdo nikoho nenutí. Já to uvítám v zájmu mnohem snadnější komunikace, lépe se bude shánět parta na farmení apod. Žádné další výhody v tom nevidím a ani neočekávám. A aspoň se při hře budu bavit blbýma kecama ostatních hráčů. :lol:

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: klan do ROS.....

Příspěvek od HELLERcz » 04.01.2014, 16:01 hod.

To ano, ale na druhou stranu makají na hře, na takových cipovinách a základní pilíř hry pokulhává ... není to hate, ale celá situace se mi začíná trochu nelíbit.
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: klan do ROS.....

Příspěvek od Yaka » 06.01.2014, 11:21 hod.

Celá ta hra je hrozně, ale hrozně nedodělaná/odfláknutá. Všechno a ve všech směrech. I otázka clanu/guildy je něco, na co se dá prostě nabalit hromady věcí. Sdílená jedna větší bedna, možnost rozdělení ranků v rámci clanu a s tím spojená možnost půjčování goldů/gemů/craft materiálu přes ranky a na to navazující možnost například sdílení ucraftěných itemů, sdílení "některých" legendary itemů určité kvality, ladder či žebříček v různých eventech EU/USA/Čína/World a spousta dalšího.

Někdo může namítat - že by se z toho začalo stávat MMO/wowko. Jenže není účelem kvalitní hry se zuby nehty držet nějaké oldschool vize, která dnes již dávno nemůže a nebude fungovat.

Bohužel jak tu někteří uvádíte - většina z nás si vleze do nějakého českého klanu jen proto, aby se jim zjednodušila komunikace.. To by ovšem v dnešních hrách mělo být to poslední:/

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: klan do ROS.....

Příspěvek od Arnold » 06.01.2014, 12:42 hod.

Vy nechcete, aby se z toho stala MMO hra? Podle me ji Diablo 3 je (s primhourenim oka) od zacatku vydani :-D

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 26.0

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: klan do ROS.....

Příspěvek od Jojo WD » 06.01.2014, 13:20 hod.

Ty asi nevies co znamena MMO potom ked toto pises a toto je topic o niecom inom
Obrázek

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: klan do ROS.....

Příspěvek od Arnold » 06.01.2014, 13:50 hod.

Magistrat mesta Ostravy? Jinak nesedi maximalne to prvni "M", a proto prave ta zavorka s primhourenym okem. Da se o tom totiz spekulovat, do hry muzou sice jen maximalne 4 postavy, ale jinak je to diky treba aukci masivni zalezitost, kdy spolu ruzne interaguje (nejen pomoci aukce, ale treba i for, i tech externich) obrovske mnozstvi hracu.

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 26.0

Uživatelský avatar
Jurman
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: klan do ROS.....

Příspěvek od Jurman » 06.01.2014, 17:28 hod.

@Arnold:
Masive Multiplayer Online - tohle oznaceni hry podle me nalezi hre s velkym svetem s nekolika zonami kde můžeš potkat živé hráče a tvořit s nimy partu.V zonach je i nekolik ruznych NPC (questgiver nebo nepřítel) delas ruzne ukoly, pvp,dungeony nebo raidy. A tohle vse nemusi byt uplne nutne jen v MMO RPG ale i FPS.

Diablo nesplnuje ani jednu z techto veci. Lokace jsou uzavrene koridory a ukolu je zde jen par a tolik NPC co zde potkas ... proste Diablo 3 neni MMO.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: klan do ROS.....

Příspěvek od Jojo WD » 23.01.2014, 16:50 hod.

stiahol som si PTRko aby som si pozrel ze ako tam su spravene tie klany a zistil som ze je to viazane na cely ucet co je podla mna uplna sprostost aspon by to malo byt rozdelene na SC a HC a nie ako to je takto. Len jedno som zatial nepostrehol ze ci sa da byt vo viacerch klanoch naraz ci len v jednej? Malo by to byt spravene tak ako je to vo wowku alebo v inych MMO RPG ze ked si v neakom klane tak sa ti tam viaze len postava a nie cely ucet. Skratka ak to nemenia tak ma to cele sklamalo a mohly by tam este aj pridat neaki klan bednu kde by sa dali vkladat predmety ktore ste nasli pocas hry a mohol by to kazdy v klane pozriet a potom dajme tomu ze by to len zakladatel mohol vyberat tie itemi tomu kto by to chcel. Nebolo by to takto supe nez je to tam teraz?
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: klan do ROS.....

Příspěvek od Yaka » 03.02.2014, 13:35 hod.

No každopádně by bylo fajn - aby jste se nějak dohodli a založili něco společně. Osobně si myslím, že tříštit se tu do padesáti klanů, protože nevim proč, je dost nesmysl... Jak na expení, tak později na bounties, ubery a rift runy by bylo fajn, aby tam bylo co nejvíc lidí. Někdo přestane, ne každej má taky furt čas atd...

O tom co tu píše JoJo škoda mluvit, nechápu, koho z nich napadlo nepřevzít kompletní funkční systém guild z wowka.... Asi zas budeme dva roky čekat na nějak patch, až se jim rozsvítí v hlavách a ty klany budou k něčemu víc než jen k chatu...

Vázání klanu na účet je relativně maličkost. Do klanu jdeš "dle mého skromného názoru" proto:
- aby si neměl problémy v případě nutnosti najít pomoct s něčím, co nedáváš
- nebaví tě hrát samotnýho tak chceš hrát s lidma, které s tebou něco pojí (třeba tohle forko)
- chceš hrát s kamarádama
- chceš si pokecat v češtině na chatu
- asi dalších 1000 důvodů, které kohokoliv napadnou

Nějak nevidím smysl v tom, mít každou postavu někde jinde. Jelikož tu nejsou zamčená ID ani nic podobného co by nás nějak limitovalo nebo nutilo dávat postavy do různých klanů..

Odpovědět

Zpět na „Klany/Guildy“