Hledám HC bezdětný clan :D

Vše o Klanech a Guildách.
Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764
Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od Lemurman » 12.02.2015, 09:26 hod.

jestli pročítání novejch příspěvků bereš jako stalking, tak tady všichni stalkujou všechny
a co se týče těch 2 hodin, to byla nadsázka :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od witekcz » 12.02.2015, 09:30 hod.

Wiki: Stalking je nevhodné chování, projevující se zejména opakovaným fyzickým sledováním, nechtěnými kontakty (dopisy atp.), dlouhodobým sledováním aktivit určité osoby a sbíráním informací o ní, případně nemístným oslovováním jejích příbuzných, přátel atp

Někdo si tu plete pojmy a dojmy.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od hulkxxxl » 12.02.2015, 09:30 hod.

se*te nato platí příspěvek č. 1, hledá klan nebo hráče do S2 HC...

ostatní nechte koňovi, ten má větší hlavu
Obrázek Obrázek

Blastr
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blastr#2205
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od Blastr » 12.02.2015, 09:45 hod.

witekcz píše:Wiki: Stalking je nevhodné chování, projevující se zejména opakovaným fyzickým sledováním, nechtěnými kontakty (dopisy atp.), dlouhodobým sledováním aktivit určité osoby a sbíráním informací o ní, případně nemístným oslovováním jejích příbuzných, přátel atp

Někdo si tu plete pojmy a dojmy.

Nikdo si nic neplete pane tupa orc :D Právě naopak sledováním mých aktivit (viz. výše, kdy sis dal tu práci sehnat všechny mé příspěvky a dát je do jednoho odkazu) se potvrzuje, že wiki mluví proti tobě a stalkuješ mě. A jako třešničku na dortu ze sebe ještě uděláš proti řečného blb.e, který nejdřív stalkuje a pak vypíše odkaz wikipedie, neboť sám netušil co stalking je a dodá k tomu hlášku, že si pletu pojmy a dojmy :lol: Prosím již více mě netrap,neboť si přivodím tržné rány na mém ksichtě z toho jak tady smíchy pukám
ROFL :wave:
Naposledy upravil(a) Blastr dne 12.02.2015, 09:50 hod., celkem upraveno 2 x.

Blastr
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blastr#2205
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od Blastr » 12.02.2015, 09:48 hod.

hulkxxxl píše:se*te nato platí příspěvek č. 1, hledá klan nebo hráče do S2 HC...

ostatní nechte koňovi, ten má větší hlavu

Přesně tak. Snad první i když ironicky podaný názor je pravdivý. Právě teď nestíhám přijímat nabídky clanů a hráčů do friend listu, neboť jste mi tady udělali vskutku pozitivní reklamu, či jinak vzato kladné doporučení Vás starších a zkušenějších uživatelů tohodle fóra :lol: Mnohokrát děkuji :!:

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od witekcz » 12.02.2015, 10:04 hod.

Blastr píše:
witekcz píše:Wiki: Stalking je nevhodné chování, projevující se zejména opakovaným fyzickým sledováním, nechtěnými kontakty (dopisy atp.), dlouhodobým sledováním aktivit určité osoby a sbíráním informací o ní, případně nemístným oslovováním jejích příbuzných, přátel atp

Někdo si tu plete pojmy a dojmy.

Nikdo si nic neplete pane tupa orc :D Právě naopak sledováním mých aktivit (viz. výše, kdy sis dal tu práci sehnat všechny mé příspěvky a dát je do jednoho odkazu) se potvrzuje, že wiki mluví proti tobě a stalkuješ mě. A jako třešničku na dortu ze sebe ještě uděláš proti řečného blb.e, který nejdřív stalkuje a pak vypíše odkaz wikipedie, neboť sám netušil co stalking je a dodá k tomu hlášku, že si pletu pojmy a dojmy :lol: Prosím již více mě netrap,neboť si přivodím tržné rány na mém ksichtě z toho jak tady smíchy pukám
ROFL :wave:
Když tě teda stalkuju, podej na mě trestní oznámení, jelikož se tím dopouštím trestného činu. Jméno si najdi, není to tak těžký. Už se těším =)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Blastr
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blastr#2205
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od Blastr » 12.02.2015, 10:07 hod.

Konečně na to pomalu, ale jistě přicházíš. Ono na tebe člověk musí pomaleji, to bylo znát hned u prvního příspěvku. Samozřejmě mi za to nestojíš. Já řeším věci mimosoudně, ale kdybych chtěl zjišťovat tvé pravé jméno, tak bych mohl být také označen jako stalker. Hlavně mě nezkoušej nachytat, jako stalkera :lol: Bohužel nejsem tak hlou.ý, jako ty abych páchal trestný čin před zrakem lidí... :wave: A když mě budeš s*át..což se ti zatím nedaří,pouze mě bavíš, tak se za tebou stavím a prolískám tě jak malýho jardu 8-) :lol:
Naposledy upravil(a) Blastr dne 12.02.2015, 10:27 hod., celkem upraveno 6 x.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od witekcz » 12.02.2015, 10:09 hod.

PS: Když budeš hodně šikovnej, najdeš i adresu ;)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od Kuki10 » 12.02.2015, 10:32 hod.

Ban za citaci jsem nemyslel to z toho blbě vyznělo teda spis sem to blbě napsal.
Ale jde mi o ten tvůj spam.
Tohle se tu opravdu nedělá a co ti zde píšou ostatní se nediv, jsou to stali uživatele kteří tu již něco zažili.
Pokud chceš tak napiš Jamesovi ale s ničím si nepomůžes.
Ver mi, že já jsem ještě opravdu ten hodnej.
Takze mužem za tím udělat tlustou čáru.
V tom případě se snaž napsat to stejný do X topicu a bude to v pohodě.
V opačném případě platí to, co jsem už napsal.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Blastr
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blastr#2205
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od Blastr » 12.02.2015, 10:41 hod.

Samozřejmě jsem Jamesovi a ještě jednomu nejmenovánému psal s žádostí a přehodnocení, neboť se mi zdá, že urážka jiné osoby (mé osoby) je závažnějším formátem pro napomenutí či BAN (viz moonfear) než-li můj necílený spam.

Nejsem si jist zda-li mám možnost smazat tento topic celý, neboť mi nepřináší to co jsem od něj očekával (vyhledat clan s dospělými hráči), ale pokud topic půjde smazat, tak bych to s tvým svolením rád udělal. Bylo by to lepší pro nás všechny, neboť se nebudeme muset zpovídat ze svých přestupků. A založil bych nový se stručnější avšak stejnou tématikou (a také mohu uvést přijatelnější název topicu). Je to vhodný kompromis ?

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od Kuki10 » 12.02.2015, 10:45 hod.

S názvem nikdo problém neměl nebo aspoň o tom nevím. Šlo o ty věci okolo. Takže tady zamykam s snad už se zadari.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Zamčeno

Zpět na „Klany/Guildy“