Hledám parťáka na HC hraní

Vše o Klanech a Guildách.
Odpovědět
ondrouch
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ondrouch #2254
Hledám parťáka na HC hraní

Příspěvek od ondrouch » 08.04.2014, 10:42 hod.

Ahoj všem, jmenuji se Petr, je mi 21 let. Rád si po práci zahraju D3, hraju převážně HC, je to taková výzva když člověk utíká s low hp přes celou lokaci. Poprvé se mi podařilo dosáhnout lvlu 70 na HC s wizardem, v tu stejnou chvíli jsme se i dostal k alast bossovi a bylo to těžké ( expert mód minimálně od lvlu 1 ) ale dal sjem to, přepnutí na master a přínos MORTAR affixu prvním modrým co jsme potkal byla moje smrt :)) Ale nevzdávám to a mám nového mazlíčka, tentokrát fire, předtím ligting ( záleží podle equipu ), zhruba lvl 57, taky HCwizard. Rád bych si zahrál s někým, kdo má rád taky výzvy a rhraje na HC, i na global chatu málo vidím někoho s HC postavou, tak bych si rád s někým zahrál, ať si tu hru trošku oživím. Beru kohokoliv, věk není podmínkou pokud to zvládáte, hraji večer po práci a o víkendech. Diablu zdar, čuus.

Uživatelský avatar
Cortyx
Quill Rat
Příspěvky:46
BattleTag:CORTYX #2588

Re: Hledám parťáka na HC hraní

Příspěvek od Cortyx » 08.04.2014, 14:59 hod.

Ahoj. Rad si uz taky s nekM zahraju co to ma casove jako ja. Mam DH sice uz trosku vybavenejsiho ale rad ti pomuzu,chodivam na teamspeak diablofuns, ale skype atp. Neni problem. Dneska teda budu az hodne vecer,jdu do kina a pak mozna na jedno :) na odvahu :)

ondrouch
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ondrouch #2254

Re: Hledám parťáka na HC hraní

Příspěvek od ondrouch » 08.04.2014, 15:24 hod.

Ahoj, tak paráda přece se někdo našel. Kdyby jsi byl z Prahy tak pivko můžem spolu, ať je té odvahy víc :D Jinak si tě teda po příchodu domů přidám a uvidíme, co z toho bude. Moje vize je 2 styly hraní na každý charakter, a 2 chary od každého male/female na HC 70 lvl :) Tak zatím a ať ti chutná!

Uživatelský avatar
Cortyx
Quill Rat
Příspěvky:46
BattleTag:CORTYX #2588

Re: Hledám parťáka na HC hraní

Příspěvek od Cortyx » 08.04.2014, 15:37 hod.

Vize je to dobra,to si budeme rozumnet, z Prahy jsem, konkretne z Bulovky, pivo je zatim jen v planu,uvidime prave az po kine jestli se nam nude chtit s kamosem :)) a jestli mu dovoli zena :)

ondrouch
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ondrouch #2254

Re: Hledám parťáka na HC hraní

Příspěvek od ondrouch » 08.04.2014, 15:56 hod.

Jo tak to je ještě lěpší :D Já jsem z Budějárny a jezdím do práce do Kbel, se mám , nic , nebudeme tusotatní provokovat pivem a Prahou :D A necháme si to na potom :)

Uživatelský avatar
R-2
Fallen Shaman
Příspěvky:62
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arto#2669
Bydliště:Prague

Re: Hledám parťáka na HC hraní

Příspěvek od R-2 » 09.04.2014, 21:58 hod.

zkuste se se mnou spojit ve hre, diky, hraju vyhradne HC, wd 70lvl, 120par.
Když se probudíte v den, o kterém náhodou víte, že je to středa a všechno kolem připomíná neděli, začnete tušit, že něco není v pořádku.

WD - forever [/size]

Uživatelský avatar
Cortyx
Quill Rat
Příspěvky:46
BattleTag:CORTYX #2588

Re: Hledám parťáka na HC hraní

Příspěvek od Cortyx » 10.04.2014, 00:24 hod.

zítra po práci :-) dneska už nejsou buňky :-)

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Hledám parťáka na HC hraní

Příspěvek od Bit » 10.04.2014, 00:51 hod.

Mno v případě že by jste měly zájem i o HC klan nabízím k dispozici náš... případě add me
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

ondrouch
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ondrouch #2254

Re: Hledám parťáka na HC hraní

Příspěvek od ondrouch » 10.04.2014, 09:08 hod.

V pořádku kluci, všechny si vás přidám a něco podnikneme. Momentálně s CORTYXem, jdeme hc na torment od lvl 1, mlátíme elitku 15 minut :D

darchevil
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Hledám parťáka na HC hraní

Příspěvek od darchevil » 10.04.2014, 21:23 hod.

zdravim tiez by som sa niekedy pridal ak budete mat miesto v parte a pojdete od lvl1,a nebude nic ine na praci :) darchevil#2606

ondrouch
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ondrouch #2254

Re: Hledám parťáka na HC hraní

Příspěvek od ondrouch » 11.04.2014, 06:57 hod.

Jasná zpráva ! Každopádně dnešní večer a noc a asi i víkend :D Bude ve jménu HS paření, pravděpodobně na torment rifty of lvlu 1 :) Čím víc lidí tím víc srandy :)

Odpovědět

Zpět na „Klany/Guildy“