HC WD hledá lidi na T3+

Vše o Klanech a Guildách.
Odpovědět
Uživatelský avatar
zenit
Fallen Shaman
Příspěvky:54
HC WD hledá lidi na T3+

Příspěvek od zenit » 17.05.2014, 18:03 hod.

Jsem hardcore zoo doctor, 1.25M DPS, 13.5M Toughness, který hledá partu lidí s podobnou DMG / schopností efektivně čistit T3+, ke kterým bych se mohl příležitostně přidat.

Práce a přítelkyně mi samořejmě čas zabírají, ale hraju každý den alespoň 2 hodiny. Mumble, TS, vent apod. nevedu a nechystám se na to.

Díky

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Semi ... o/22209091

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: HC WD hledá lidi na T3+

Příspěvek od Bit » 18.05.2014, 02:09 hod.

sice pěkný dps ale asi by to chtělo zabrat na nějakým tom +%psychycal
DMG mám papírově sice o polovinu nižší (580k bez pierce the veil) ale do elit dávám stejný rány co ty... možná to stojí za zamyšlení
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: HC WD hledá lidi na T3+

Příspěvek od Frozen » 18.05.2014, 07:25 hod.

ovšem není limitován výběrem skillů, kdežto ty při nerfu zapláčeš, on jen změní skill na jiný a je mu volný element, takže pokud +% do elementu nejsou lepší než daný item s něčím jiným, tak bych to asi neřešil...
Obrázek

Uživatelský avatar
zenit
Fallen Shaman
Příspěvky:54

Re: HC WD hledá lidi na T3+

Příspěvek od zenit » 18.05.2014, 07:27 hod.

Papírově máš DPS o polovinu nižší, a elemental DPS, která bere v potaz právě %physical máš nížší o třetinu. Neříkám, že physical dmg je špatná, spíše nejedu 100% fetish dmg. Chodím hodně party games, kde dokážu na T3 běžet jako prvni a čistit trash jen žabama fest rychle (pravě kvuli absence %physical) a fetishove běhaji za mnou a čisti zbytky.

Uživatelský avatar
zenit
Fallen Shaman
Příspěvky:54

Re: HC WD hledá lidi na T3+

Příspěvek od zenit » 18.05.2014, 07:28 hod.

Frozen píše:ovšem není limitován výběrem skillů, kdežto ty při nerfu zapláčeš, on jen změní skill na jiný a je mu volný element, takže pokud +% do elementu nejsou lepší než daný item s něčím jiným, tak bych to asi neřešil...
Přesně...

Odpovědět

Zpět na „Klany/Guildy“