Klan (RIP) Mrtvolky

Vše o Klanech a Guildách.
Odpovědět
pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha
Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od pan HU » 21.09.2016, 13:59 hod.

Což o to ... pár Vaultů by se hodilo. Augmentama jsem spotřeboval díky placeným GR většinu peněz. Ale jedeš sezonu ? Budu ale až po 20. hodině.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Morbid » 21.09.2016, 14:23 hod.

Bohužial len NS.Je sranda,že náš kln je primárne NS,hlasil som sa kedysi ako sezonny hráč a teraz dávam len NS (tiež vďaka koli mojmu sposobu hrania,exp leg gem mam celkom slušný).Štvrtok som v práci,piatok a sobotu výnimočne voĺno.Hrám akurát Belzebub mod na D1,mám trochu obyvy hrať DIII koli tým ddos attack.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od hulkxxxl » 22.09.2016, 06:14 hod.

jj klan vznikl nako reakce nato že všici hráli ve starém klanu sezónu, a nakonec to skončilo tak že 99% lidí zase hraje sezonu.

Naštěstí v posledních týdnech došlo dost lidí i na ns, hlavně nováčci kteří jsou rádi za vault nebo krávy a že jim to někdo vyseká :)

jinak se těším že bejvá kolem 20ti lidí online to už je pěkné
Obrázek Obrázek

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od pacho » 22.09.2016, 18:17 hod.

Tak sezonu hraje vela ludí kvoli miestu v inventáry a aj rámečkom.Nakoľko už mám všetko, tak hrám už znova NS.Ale keď s kamarátmi tak dám aj sezonu.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od hulkxxxl » 03.10.2016, 12:26 hod.

klan se nám hezky rozrůstá aktuálně 70+ členů

nabídka na přijetí i nováčků stále trvá

předpokládám že 95% klanu se vrhne na S8
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Glimmer Man » 03.10.2016, 12:32 hod.

hulkxxxl píše:klan se nám hezky rozrůstá aktuálně 70+ členů

nabídka na přijetí i nováčků stále trvá

předpokládám že 95% klanu se vrhne na S8
Jo jo... 21.10. přesně v 17:00:37 budu zakládat novou postavu a zase absolvovat maraton a nepůjdu spát, dokud nepadne 70. Je dobrý, že to je v pátek a druhej den nemusím vstávat na šichtu.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od hulkxxxl » 03.10.2016, 12:38 hod.

tak to se mě asi nepovede :)

budeš mít náskok, akorát uvažuju jakej char vzít, teďka jsem jel monka, minule dh, asi vyhraje wd u něj mám na ns slabej gear
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od wert » 03.10.2016, 13:31 hod.

No já S8 s největší pravděpodobností nepojedu, max někdy v půlce sezóny někoho požádám o protáhnutí na záložku. Začínat zase znova se mi fakt nechce. Navíc moc nevím s čím bych hrál.

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od kisiko » 03.10.2016, 20:05 hod.

Ja som vypustil S7 a vypustím aj osmičku, dám si trošku pauzu, keďže hrám len doktorov, a nič nové sa (zatial) pre WD nechystá. Rozrástla sa mi rodika, tak sa budem viac venovať jej, ale občas prídem prevetrať voodoo bábiku, a zabehnúť niečo v partii, dúfam že všetci nebudú len na sezóne :)

JduSi
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JduSi#2340

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od JduSi » 04.10.2016, 14:55 hod.

hulkxxxl píše:tak to se mě asi nepovede :)

budeš mít náskok, akorát uvažuju jakej char vzít, teďka jsem jel monka, minule dh, asi vyhraje wd u něj mám na ns slabej gear
Taky chci rozjet v S8 WD,tak alespon budu mit nejaky vzor :)

Oplix
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:oplooplix #2554

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Oplix » 06.10.2016, 15:25 hod.

Vidím to podobně jako wert, s8 se svym časem fakt rozjíždět nehodlám. Takže budu další na ns

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Bambinot » 07.10.2016, 11:17 hod.

S8 pravděpodobně pouze kvůli záložce resp. odměnám 8-) ... taky bych rád na nesezóně rád vyhlásil cíl dát v partě min GR100 tak doufám, že se do toho pořádně pustíme >:D ... další z plánů je postavit LoN thorns frenzy barbara zkusit s ním atakovat žebříček a dodělat augment pro reakora >:D

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Glimmer Man » 07.10.2016, 11:26 hod.

Bambinot píše:S8 pravděpodobně pouze kvůli záložce resp. odměnám 8-) ... taky bych rád na nesezóně rád vyhlásil cíl dát v partě min GR100 tak doufám, že se do toho pořádně pustíme >:D ... další z plánů je postavit LoN thorns frenzy barbara zkusit s ním atakovat žebříček a dodělat augment pro reakora >:D
Vždyť už jsi minule dal 104, tak proč teď jenom 100? :roll: :roll: :roll:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Bambinot » 07.10.2016, 11:28 hod.

Těch 100 myšleno jako minimum >:D a nezapomínej, že to bylo před patchem kdy Tvá wizzka byla někde jinde než teď atd. 8-)

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Glimmer Man » 07.10.2016, 11:35 hod.

Bambinot píše:Těch 100 myšleno jako minimum >:D a nezapomínej, že to bylo před patchem kdy Tvá wizzka byla někde jinde než teď atd. 8-)
Jo, ale kdyby teď k mojí kouzelnici ještě přibyl dobrej Batman WD, tak to musíme dát taky levou zadní. Samozřejmě je problém ten, že ten set z damage moc neztratil, pouze se zrušilo překrejvání archon stacků, ale pořád je to top kouzelnickej build. Problém pro mě bude ten, že se změnila mechanika hraní toho buildu, takže to totálně nemám v ruce. A jelikož je jenom týden pauza, tak do toho nejdu. :twisted:

Ale budu fandit.

Každopádně Season 7 byla s vámi, přátelé mrtvolky, fantastická... Jmenovitě Ty, Silanah, Scavenger a Drak. Dávali jsme to krásně a tvůj úžasný nástup do sezóny nás všechny vytáhnul hodně daleko. Parádní to bylo... bylo mi potěšením.

Budu vám na NS držet palce. :P
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od hulkxxxl » 07.10.2016, 13:08 hod.

gl s tím lon frenzy sehnat ideální gear je vážně běh na dlouhou trať, aby člověk dělal 100x reforge u každýho krámu co potřebuje

myslím že se dá dostat v pohodě tak na gr 85 (80 jsem udělal na první pokus s rezervou)

momentálně pracuju na dalším breakpointu (andarielka už je nachystaná), ale je to fuška sehnat zbytek
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Bambinot » 07.10.2016, 13:19 hod.

Glimmer Man píše:
Bambinot píše:Těch 100 myšleno jako minimum >:D a nezapomínej, že to bylo před patchem kdy Tvá wizzka byla někde jinde než teď atd. 8-)
Jo, ale kdyby teď k mojí kouzelnici ještě přibyl dobrej Batman WD, tak to musíme dát taky levou zadní. Samozřejmě je problém ten, že ten set z damage moc neztratil, pouze se zrušilo překrejvání archon stacků, ale pořád je to top kouzelnickej build. Problém pro mě bude ten, že se změnila mechanika hraní toho buildu, takže to totálně nemám v ruce. A jelikož je jenom týden pauza, tak do toho nejdu. :twisted:

Ale budu fandit.

Každopádně Season 7 byla s vámi, přátelé mrtvolky, fantastická... Jmenovitě Ty, Silanah, Scavenger a Drak. Dávali jsme to krásně a tvůj úžasný nástup do sezóny nás všechny vytáhnul hodně daleko. Parádní to bylo... bylo mi potěšením.

Budu vám na NS držet palce. :P
Díky :oops: ... pochvala od Tebe určitě potěší >:D ... možná pojedeme ten začátek zase, ale to se teprve uvidí >:D

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od Bambinot » 07.10.2016, 13:25 hod.

hulkxxxl píše:gl s tím lon frenzy sehnat ideální gear je vážně běh na dlouhou trať, aby člověk dělal 100x reforge u každýho krámu co potřebuje

myslím že se dá dostat v pohodě tak na gr 85 (80 jsem udělal na první pokus s rezervou)

momentálně pracuju na dalším breakpointu (andarielka už je nachystaná), ale je to fuška sehnat zbytek
... s tím, že to bude běh na dlouhou trať se počítá >:D ... nevím jak to myslíš s tím v pohodě GR85 ale to by byl pro mě příliš malý cíl když s ne TOP klokanem na sezóně jsem pokořil GR86 a snad se zadaří fischnout i GR87 >:D ... osobně bych rád pokořil minimálně 90tku a pokud to půjde tak TOP100 na nesezóně a kdyby to náhodou šlo dobře tak bych rád atakoval TOP50 (ideálně TOP20 nebo dokonce TOP10 >:D :green: )

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od kisiko » 08.10.2016, 13:27 hod.

Tak počas tej medzisezónnej pauzy by sme mohli pritlačiť na vyššie GR, ponúkam služby môjho garga, len potrebujem vycraftiť lepšiu zbraň, momentálna je s Life per hit, čo na solo hranie je síce fajn, ale v partii je k ničomu, keď psíkov budem odpaľovať, a heal má na starosti aj tak niekto iný. Zatial 10 pokusov craftov na lepší Sacred Harvester (//edit) ale vždy to bola podpriemerná, tak sa snáď na mňa usmeje šťastie na ten 11-ty pokus.
Mám vyskladaného aj FB, nachystané gemy na augmenty (stále rozmýšľam či to dať do neho alebo do Jade), ale nemám pocit že nám v partii potlačí dmg viac ako ten Garg.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Klan (RIP) Mrtvolky

Příspěvek od hulkxxxl » 10.10.2016, 11:04 hod.

tak můžu nabídnout průměrného heal monka, určitě bych zašel někam vejš a posunul gemy nad 90+

v případě zájmu můžu udělat i supp barba, ale jestli to má cenu na těch pár her :(
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Klany/Guildy“