Zabijeni vsech bossu (softcore).

Diskuze o monstrech, která můžete potkat v herním světě.
Odpovědět
NeuroTic
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Neuro#2554
Zabijeni vsech bossu (softcore).

Příspěvek od NeuroTic » 31.08.2012, 11:52 hod.

Ahoj,

pokud se trapite s jakymkoliv bossem, rad Vam jej pomuzu zabit. Staci mi napsat ve hre a ve volne chvili vec provedeme.

Muj tag je: Neuro#2554

Online byvam pomerne casto, pres tyden od 5-6 hodin odpoledne.

Dodatek: Duvodem je, ze me hra zacina trochu nudit (asi 300 hodin) a tak jsem se rozhodnul, ze si zpestrim hrani nejakou jinou aktivitou, pri ktere muzu nekomu pomoci. Nic za to nepozaduji (pokud se rozhodnete me odmenit, je to na vas).
Naposledy upravil(a) NeuroTic dne 31.08.2012, 12:58 hod., celkem upraveno 1 x.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Zabijeni vsech bossu (softcore).

Příspěvek od v0kurka » 31.08.2012, 11:58 hod.

šlechtetné :)

asi by mě taky nebavilo točit na sc furt jen jednu postavu :D můžeš přece zkusit HC, nebo hrát jinej char - cca za 10 hodin powerlevelingu máš lvl 60.

v druhým případě můžeš huntit paragon, ale to by nebavilo zase mě.

NeuroTic
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Neuro#2554

Re: Zabijeni vsech bossu (softcore).

Příspěvek od NeuroTic » 31.08.2012, 12:24 hod.

v0kurka píše:šlechtetné :)

asi by mě taky nebavilo točit na sc furt jen jednu postavu :D můžeš přece zkusit HC, nebo hrát jinej char - cca za 10 hodin powerlevelingu máš lvl 60.

v druhým případě můžeš huntit paragon, ale to by nebavilo zase mě.
HC me nelaka (lagy, rubberbanding, hitboxy).. Ostatni charaktery bohuzel taky ne (mozna wizard), ale mam rad facetankovani a navic je WW build pravdepodobne asi to aktualne nejefektivnejsi (neni pro me duvod hrat neco jineho). Muj cil je vytahnout dps na 70-80k, najit uz konecne ten ultimatni drop a pak treba pockat, s cim prijde Blizzard. Jinymi slovy, pokud je co zlepsovat, je co hrat. Krome toho nejake moznosti jsou, ale mam takovy pocit, ze to stejne vzdy skonci u nekonecneho farmeni 3 aktu (alespon nez prijde expansion). Tak ci tak, o tomhle tento thread byt nema, takze bych ten offtopic s dovolenim uzavrel :).

Odpovědět

Zpět na „Monstra“