Veškeré informace k bossům

Diskuze o monstrech, která můžete potkat v herním světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky: 2713
Currenly, I'm playing: Diablo 2

Veškeré informace k bossům

Příspěvek od Javurek » 23.05.2012, 09:28 hod.

Chtěl bych všechny hráče poprosit, aby v tomto tématu psali veškeré informace, zkušenosti a postřehy z bojů s koncovými bossy, ale klidně i s těmi menšími jako Skeleton King, Izual, Rakanoth, Spider queen atd.

Jde převážě o HP, odolnosti, imunity, schopnosti atd atd. Všechny obtížnosti samozřejmě. Pokud máte nějaké postřehy a taktiky tak sem s nimi :D Tento první příspěvek budu updatovat, jak se budou přidávat informace a pak se z tohom může udělat článek na web.

ACT 1
Butcher

ACT 2
Belial

ACT 3
Azmodan

ACT 4
Diablo

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky: 329
Currenly, I'm playing: Diablo 2: Resurrected

Re: Veškeré informace k bossům

Příspěvek od Aragorn » 23.05.2012, 12:02 hod.

"koncovimi" vypada divne :-)

Mne by treba zajimalo v cem ma tolik lidi problem s Izualem. Solo i v parte (je pravda, ze jen na Nightmare) jsem ho dal v pohode.

Partam, co maji problemy s shadow clony v druhe fazi souboje s Diablem, doporucuji soustredit vsechnu silu na zabiti jednoho po druhem (my to brali od nejsilnejsiho). Kdyz tam je chaos, tak pravdepodobne nekolikrat vsichni behem chvilky umrete.

Jinak moc zadne zasadni rady nemam, bych rekl.
U Butchera bacha na ty plameny, chvili pred zazehnutim je videt jaka cast bude horet. Problem je co jsem se docetl na Hell?/Infernu, kde to pak hori cele po nejakem case boje :-)
U Beliala to je o uhybani tem jeho ranam/kolum, nebo zapnuti neceho na absorb dmg, kdyz jste v tom.
Azmodan byl na Nightmare brutalne easy. Jen na Normal me skoro zabila ta jeho 'jezirka' - pred temi je treba utect do rohu podle me zkusenosti. A dmg absorb skills zapnete az kdyz uz se vas skoro to jezirko dotyka, at ten skill poradne vyuzijete.
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky: 2713
Currenly, I'm playing: Diablo 2

Re: Veškeré informace k bossům

Příspěvek od Javurek » 23.05.2012, 12:04 hod.

Nj to je hroznej překlep .), spíš mi jde o data jako vypsat skilly, HP, poškozenía tak .)

Uživatelský avatar
Rinkimen
Quill Rat
Příspěvky: 4
Currenly, I'm playing: Diablo 2: Resurrected
BattleTag: Rinkimen#1265

Re: Veškeré informace k bossům

Příspěvek od Rinkimen » 27.05.2012, 11:52 hod.

Mám za sebou hell, tak zatím napíšu mé taktiky na bosse a schopnosti, které jsem zaznamenal. Je možné, že se v infernu objeví další schopnosti. Jestli ano, tak editnu :). Za jména schopností neručím, vymýšlím si je podle toho jak na mě působí

The butcher:
1. CHARGE! - Butcher nejdříve vykřikne, poté se objeví čára/linie, po které butcher poběží, po nárazu do vás dáva damage + odhození. Jak se bránit? Uhněte z čáry

2. Hook - Butcher nejdříve natáhne ruku a poté v daném směru hodí hák, kterým si přitáhne hráče, nasledně do něj sekne sekáčkem. Nebezpečný skill, chce to cvik na vyhnutí, hlavně neutíkejte kolmo, má velký dosah, útěk do stran je bezpečný :).

3. Another hook - Butchera vystřelí několik háků, které zranují hráče. Nevím, jak se tomu dá vyhnout, snad jen úskočný spell nebo dodge.

4. Fire floor - Jakmile začne souboj, začne hořet část podlahy. Po čase tento ohěn přestane a začne hořet část jiná. Podle délky souboje se zvyšuje procentualní část hořící podlahy. Na začátku je to cca 20%, na vyšší obtížnost to ke konci souboje může být i 100%.

Belial, the lord of lies:
Souboj s belialem se dělí na dvě části.

1. fáze
a, Insect - Belial vyhodí 3 skupiny brouků co postupují k vám, velmi rychle. Dá se jim vyhnout, nedají se zabít, po nárazu do zdi zmizí.

b, Charge - Belial na Vás vycharguje a udělí vám poškození, pokud jste rychlí, vyhněte se

c, Reinforcements - Belial si přivolá posily, konrétně své strážce známe z celého aktu. Zabte je

2. Fáze
a, Soup - Na zemi se objeví "polevka", do které belial bouchne. Bouchnutí dá dmg všem okolo, od těchto "polévek" se držte dál.

b, Roar of dead - Belial zvrací a hýbe hlavou, přitom dáva dmg všem okolo. Težko se tomu vyhýbá.

c, bombing - Belial zaboří ruce do země a na ní se začnou objevovat "polévky", které po čase expolodují a dávají obrovský damage. Ted nehittujte Beliala, UTÍKEJTE!

Azmodan, the lord of sins:

1, fireball - Amzodan vystřelí fireball, letící velmi pomalu, nicméně dává hodně velký damage. Vyhnout se je poměrně lehké.

2, soup of dead - Azmodan vytvoří "polévky", které se zvetšují. Pokud v nich stojíte, dostáváte damage a máte snížený movement speed. Nejlépe je mít v záloze nějaký úskočný spell (wizzardův teleport, hunterův vault ....)

3, Reinforcements - Azmodan vytvoří obelisk a portál, ze kterého začnou vyskakovat minioni. Zničte ho.

Diablo, the prime Evil:

1, Cage - Nejmocnější zbran diabla, na zemi se vytvoří černé skvrny, ze kterých začnou vyskakovat kosti, které vás zastunují. Pokud se tak stane, diablo se teleportne a dá Vám obrovský damage. Nejlépe je mít nějaký úskočný spell nebo rychlé nohy a reakce.

2, Circle of fire - Diablo bouchne do země, a odletí od něj několik plamenů. Pokud vás plameny trefí, dostanete DoTku (damage over time). Nestůjte u něj blízko, pak se plameny rozestoupí a je lekhé se jim vyhnout.

3. Fireball - Diablo hodí fireball letící po zemi. Jakmile vybouchne, část bojiště začne hořet. Pokud v této části stojíte, dostáváte damage over time.

4, Teleport - Diablo se k vám portne a dá damage. Na hellu to bylo cca 5k, takže nic přijemného.

5, Lighting - Diablo natáhne ruce a vytváří blesky, které zranují hráče. Nepříjemný spell z druhého dílu, tady je mnohem slabší a létá pomaleji.

Diablo samotný využívá v první fázi pouze 4 první spelly, jakmile mu sundáte HP, portne se do realm of terror, kde ho musíte slabít, přičemž je slabší a využívá jen spelly 4, 3 a 1 + vytváří vaší kopii bojující na jeho straně. Jakmile ho zde zabijete, portne se světa sanctuary a začne plně využívat všech 5 spellů.

Během chvíle editnu hp bossů podle obtížnosti a pár návodů na jiné příběhové bossy, pokud tedy bude zájem :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky: 2713
Currenly, I'm playing: Diablo 2

Re: Veškeré informace k bossům

Příspěvek od Javurek » 27.05.2012, 15:01 hod.

Super díky, během dneška to do prvního příspěvku doplním.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky: 898
Currenly, I'm playing: Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Veškeré informace k bossům

Příspěvek od Garn » 27.05.2012, 15:27 hod.

@Butcher:
Má ještě jednu abilitu, je to nějaký typ heavy útoku. Animace je taková, že dvakrát poskočí na místě, pak se napřáhne a práskne před sebe do země. I za melee se tomu dá vyhnout tak, že ho oběhneš dozadu.

Na infernu nejsou nové ability, pouze enrage timer, který u Butchera čítá 3 minuty, po kterých začne hořet prakticky celá podlaha za poměrně kotel poškození.

@Azmodan: Chybí ti tam ten "Rain of the Dead" jak na danou lokaci začnou pršet mrtvá těla.

@Diablo:
Ještě má takový "wannabe charge". Pomalu to ani nejde poznat, Diablo si vybere většinou ranged target ke kterému se rozběhne a jakmile dosáhne dané lokality, tak máchne rukou. Dá se tomu snadno vyhnout.

Dále jsi zapomněl na vyvolávání tvojí kopie v druhé fázi.

EDIT: Nezapomněl...
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Odpovědět

Zpět na „Monstra“