Ghom Inferno

Diskuze o monstrech, která můžete potkat v herním světě.
Scarabeo
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:2642
Ghom Inferno

Příspěvek od Scarabeo » 01.07.2012, 14:33 hod.

Zdravim ako ste si iste vsimli Ghom je po patchu uplny hardcore ... preto hladam partu na tohto bossa. Nejaky zaujemcovia?

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Alfajk » 01.07.2012, 14:43 hod.

a nebo muzes chvili pockat az ho nerfnou,je tezsi nez belial...skoro na urovni diabla

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Talis » 01.07.2012, 15:53 hod.

Taky toho hajzla nedávám :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od sgtmajfoley » 01.07.2012, 19:38 hod.

Alfajk píše:a nebo muzes chvili pockat az ho nerfnou,je tezsi nez belial...skoro na urovni diabla
Mne prijde Diablo lahši než Ghom ale zaleži od classy.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od AlterEgo » 02.07.2012, 06:56 hod.

Alfajk píše:a nebo muzes chvili pockat az ho nerfnou,je tezsi nez belial...skoro na urovni diabla
Tos patrne myslel, ze Belial je na urovni Diabla :) Diablo je ez mode v porovnani s Ghomem.
Kdyz sem tam byl ted po patchi za wizarda, tak u Ghoma sem chcipl asi 7x a Diabla sem dal na prvni pokus s 5 stackama valoru.
Podotykam, ze nemam zadny imba equip, ale jen to co mi popadalo (500 rezisty, 30k life, 33k dps).



Scarabeo:
pokud budes mit problem, tak ti muzu na pomoc vzit barbara

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od ReptileSVK » 02.07.2012, 10:00 hod.

v com je ghom tazky? ved vypusta prachsprosty oblak poisonu, ktoremu sa vyhnem aj keby som mal zatvorene oci.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od sgtmajfoley » 02.07.2012, 12:02 hod.

ReptileSVK píše:v com je ghom tazky? ved vypusta prachsprosty oblak poisonu, ktoremu sa vyhnem aj keby som mal zatvorene oci.
Tvoj post ti uverim az ked tam dopises, ze ho oneshotujes. ;)
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
KaTo
Quill Rat
Příspěvky:37
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od KaTo » 02.07.2012, 12:13 hod.

ReptileSVK píše:v com je ghom tazky? ved vypusta prachsprosty oblak poisonu, ktoremu sa vyhnem aj keby som mal zatvorene oci.
Já ho znám jen z Hellu, ale 1) dost svižně se plazí, 2) dost často prdí (a pokud ho šikovně nekittuješ, tak dost rychle zaprdí celou místnost), 3) zvrací, 4) spawnuje addy. Ne, že by na hellu dělal problémy, ale dokážu si představit, že se szvýšenou dmg na infernu to bolííííí :D .

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od kojot » 02.07.2012, 12:32 hod.

Asi vám nedošlo, že na Infernu je Ghom buglej a že za chvilku tím sarjrajtem zaplaví celou místnost, že? Jo na Hellu je lehkej (ale na Hellu je lehký všechno), ale na Infernu ne...
Obrázek

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od AlterEgo » 02.07.2012, 12:35 hod.

kojot píše:Asi vám nedošlo, že na Infernu je Ghom buglej a že za chvilku tím sarjrajtem zaplaví celou místnost, že? Jo na Hellu je lehkej (ale na Hellu je lehký všechno), ale na Infernu ne...
Jestli je bugly nevim, ale kdyz ty oblaky skladas vedle sebe, tak objedes celou mistnost a na tech prvnich mistech uz to mizi, kdyz tam dojdes.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od kojot » 02.07.2012, 12:42 hod.

Jo. Musí si s ním člověk trochu pohrát. Podle toho co jsem četl, tak má Ghom enrage hned od začátku, takže proto to dělá takhle.
Obrázek

Scarabeo
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:2642

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Scarabeo » 02.07.2012, 15:33 hod.

Hehe reptile to si ho asi nehral na novom patchu :D Nieje bugly len trochu op presne ako napisal Alter ked ich skladas vedla seba po obvode tak je to pohodicka len treba 2dps a 1 tanka na bossa a 1 off tanka na minionov inak sa to celkom da, skoro som ho dal s jednou grupou uz mal len 1/3 zivota ked sa jeden rozhodol ze nebude dodrziavat taktiku a zacal ho tankovat daleko od nas v smoku a samozrejme on nas zaspawnoval smokom a sli sme do haja :D Preto hladam ludi tuna :) Ktori pochopia ako hrat a budu to dodrziavat az do konca :) Lebo tym zahranicnym lamam som to vysvetloval asi 20 minut co maju robit aj to nam to vyslo az na nejaky 3x ked sme mu ubrali 2/3. :) Keby mal niekto zaujem Addnite si ma :) Scarabeo#2642

Uživatelský avatar
KaTo
Quill Rat
Příspěvky:37
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od KaTo » 02.07.2012, 16:00 hod.

Scarabeo píše:...sa jeden rozhodol ze nebude dodrziavat taktiku a zacal ho tankovat daleko od nas v smoku...
A nebo počkej 1-2 týdny na nějaký patch, oni to Blizzni po hráčské QQ na officu zase nerfnou :lol: :lol: :lol: .

Uživatelský avatar
soptik
Quill Rat
Příspěvky:19
BattleTag:soptik#2277

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od soptik » 02.07.2012, 16:36 hod.

AlterEgo píše:
kojot píše:Asi vám nedošlo, že na Infernu je Ghom buglej a že za chvilku tím sarjrajtem zaplaví celou místnost, že? Jo na Hellu je lehkej (ale na Hellu je lehký všechno), ale na Infernu ne...
Jestli je bugly nevim, ale kdyz ty oblaky skladas vedle sebe, tak objedes celou mistnost a na tech prvnich mistech uz to mizi, kdyz tam dojdes.
Presne tak, je to o skillu a o tom, ze pochopite, jak ten boj funguje. Takze zadny bug.
S monkem (sam) jsem ho zabil v defensivnim buildu asi na podruhy, napoprve mi nevysel tesne dmg a dostal enrage (to uz jen prdi ten poison na vas)...mam cca 15k dps. Kitoval jsem ho tusim celkem 2x kolem te mistnosti a rozhodne to nebylo o tom, ze bych nejaky delsi cas stal v tom poison oblaku - ani resist all 1100 mi nestacil, abych to ustal. Na druhou stranu muj LoH je 0, coz by tady urcite pomohlo, ale i bez toho to jde. Je to urcite tezky boj, Diablo (alespon pro me - monka) je srandicka proti Ghomovi.
v PUG parte jsme to nedavali, protoze my spolecnici neustale chcipali.

Mimochodem zkuste si zajit na Cydaeu, po 1.0.3 je taky tezsi nez byvala, ale i tak je asi lehci nez Ghom. Pro meelecka teda, ranged netusim (ale odhaduji, ze ty pavoucci je asi taky pekne s...ou ;)

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od sgtmajfoley » 02.07.2012, 17:34 hod.

soptik píše: Presne tak, je to o skillu a o tom, ze pochopite, jak ten boj funguje. Takze zadny bug.
S monkem (sam) jsem ho zabil v defensivnim buildu asi na podruhy, napoprve mi nevysel tesne dmg a dostal enrage (to uz jen prdi ten poison na vas)...mam cca 15k dps. Kitoval jsem ho tusim celkem 2x kolem te mistnosti a rozhodne to nebylo o tom, ze bych nejaky delsi cas stal v tom poison oblaku - ani resist all 1100 mi nestacil, abych to ustal. Na druhou stranu muj LoH je 0, coz by tady urcite pomohlo, ale i bez toho to jde. Je to urcite tezky boj, Diablo (alespon pro me - monka) je srandicka proti Ghomovi.
v PUG parte jsme to nedavali, protoze my spolecnici neustale chcipali.

Mimochodem zkuste si zajit na Cydaeu, po 1.0.3 je taky tezsi nez byvala, ale i tak je asi lehci nez Ghom. Pro meelecka teda, ranged netusim (ale odhaduji, ze ty pavoucci je asi taky pekne s...ou ;)
Dnes som bol Cydeu s mojim DH a presne ako hovoríš, skusil som to 5x a potom som na to kaslal. Hned zo zaciatku boja jej Cluster Bombami dam HP na polku, potom sa mi postasti trosku strielat na nu alebo jednu cluster a je na stvrtke ale medzitym tam je taky bodrel addov, ze clovek nestiha, addov ignorovat nemozno. Bolo by to ok, keby ze sa spawnuju z tych bariniek a ok idu po tebe ale tam su este taky co zacnu utekat a na random okolo :D

Ghom a Cydea su už tazsi nez moj uhlavny nepriatel Belial. :)
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
umiyaki
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Ghom Inferno

Příspěvek od umiyaki » 02.07.2012, 18:18 hod.

Ghoma jsem dal rano a opravdu se to s hell verzi neda srovnat. Stejne jsem zatuhl pred Azmodanem a bude farma :)

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od sgtmajfoley » 02.07.2012, 23:22 hod.

umiyaki píše:Ghoma jsem dal rano a opravdu se to s hell verzi neda srovnat. Stejne jsem zatuhl pred Azmodanem a bude farma :)
Ked si dal Ghoma, tak Azmodan by nemal byt vobec problem si myslim. Co ti robi problem?
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Grammator » 16.07.2012, 04:50 hod.

Ghoma sme killili včera, ve 4 lidech... Barb ho bloknul v rohu a celou dobu (cca 8 min) ho tam držel, kdežto já sem běhal okolo a snažil se ho přes plyn zabít (wizz), pak tam byl ještě někdo z barbarkou a monk, ale ti si ani neškrtli, protože nevydrželi v plynu (já s DS nebo archonem chvíli jo), no když měl asi třetinu tak sem zdechl, ti dva se mě pokusili oživit ale než aby počkali až plyn zmizí radši zdechli taky, nakonec to chudák ten barb s 12k dmg domlátil sám a já si zatim uvařil kafe... takže základ je dobrý tank, pak už se to nějak domlátí...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od AlterEgo » 16.07.2012, 05:52 hod.

Spis barbar tank s overpowerem + runou crushing advance a life stealem.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od ReptileSVK » 16.07.2012, 10:20 hod.

ja ako witch doctor ovladajuci poison nemyslim, ze by mi ublizil obzvlast, ked mam damage 36 000 v native (bez skillov). Ale este som u neho neni tak len myslim. skutek utek..zatial.

Odpovědět

Zpět na „Monstra“