Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659
Re: Graveyard

Příspěvek od herba » 07.05.2013, 06:43 hod.

Během týdne druhý DC, tentokrát WD pl22. Zrovna dobrej run včera během pů hodky 4 lege z toho poprvý Mempo (samo s dex jako všechny nej věci co mi dropli:) a bez cc - nuda) a dobrej drop se asi trestá...Chybělo pár expů na doražení 23pl tak sem si chtěl protáhnout run k Rakoj na posledních schodech zleva i zprava elitka, jednu sem stihnul sundat a pak mě to vykoplo do menu. Z menu nešlo nic, po opětovném nalogování RIP. Byl to pracant kterej mě stál max 10 mio + craft, takovej nenáročnej char kterej všechno kosí :)

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Graveyard

Příspěvek od KryOn » 09.05.2013, 10:50 hod.

R.I.P. DC jsou fakt nechutný zabijáci... mě už zmrkvili dvakrát...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: Graveyard

Příspěvek od Tomovous » 10.05.2013, 12:25 hod.

Zaklepala mi na dveře zubatá, jmenovala se DC. Vzala mi čaroděje PL15 s nadějnou budoucností, který se od začátku zařekl oblékat a nepoužívat cokoliv jiného, než co našel sám nebo spravedlivě vyměnil s parťáky. Už už se pomalu nadechoval, že řekne zkušeným harcovníkům, ke kterým po očku vzhlížel, a připojí se k jejich pravidelným honbám za prstenem.

Abych byl přesný, nešlo o klasický lag a následné DC, ale zahaprovalo vlastně celé připojení - bohužel zrovna v době, kdy jsem se střetl se známou nemrtvou rodinkou v Decaying Crypt lvl 2. Dokážu si živě představit, jak taťka, mamka i synáček radostí poskočili, když se drzý čaroděj najednou přestal úplně bránit a jen trpělivě čekal, až ho upižlají svými zuby nehty. To byl opravdu skvělý pocit a nic nepomohlo, že ten slavný čaroděj v té chvíli zrovna oplýval silou Archona.

Takže RIP Faenore. A to bude také na nějakou dobu konec mého diablovského dobrodružství. Nechci vypadat jako rychlokvaška, ale docela mě to vzalo a ztratil jsem dočasně chuť se nějak dál pokoušet - takže "ragequit" a "rageuninstall". Začíná nám pomalu léto, Jupí :-)

Díky všem, se kterýma jsem měl tu čest hrát a kteří mi během mé HC výpravy jakkoliv pomohli - předně Chester, Gastr, HellerCZ, KryOn, Ondrous555, Raider, Brawler - přeji štěstí do dalších Plevelů a mnoho a mnoho šťastných dropů.

LordNajmi#2665
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Graveyard

Příspěvek od KryOn » 11.05.2013, 13:49 hod.

Aj to je mi líto. Hlavně když si to člověk piplá bez aukce, na to bych já nervy neměl...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Wozungr
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wozungr#2703

Re: Graveyard

Příspěvek od Wozungr » 12.05.2013, 13:30 hod.

Standartni situace 4 hodiny rano prej dotahnu 3 policka na dalsi plvl a du spat. Tak me blizzard na dobrou noc poslal lag vysperkovanej DC a bylo. :-( Nejvic me pobavilo, ze to ukazuje jak ti nakladaj, ale zeby fungovala naka abilita ne navic problikavajici textura.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Graveyard

Příspěvek od kojot » 13.05.2013, 17:10 hod.

Můj zatím nejúspěšnější pokus s DH na HC skončil zase neslavně :) . Na 46. lvl v Arreat crater 2 to do mě smažili tlusťoši a sukuby, ale vypadalo to, že to zvládám bez problémů, potom se ale ze země vynořily dvě žížalky a najednou jsem byl v červeným, no a než jsem stihl hodit Vault pryč, tak se vynořila třetí a byl konec. Byla to moje chyba hodně jsem to rushoval, šlo to fakt pěkně a připadalo mi, že nemůžu umřít. Už jsem se pomalu viděl na Infernu (dneska nebo zítra bych to tam dotáhnul). No a teď jsem nasr, teda naštvanej :D , hlavně na sebe. Nejhorší na tom je, že mě to zase po dlouhé době strašně bavilo, našel jsem build, kterej mi seděl a byla to fakt palba a pěkně to odsejpalo. No ale vypadá to, že s D3 zase na dlouhou dobu končím, bohužel nemám tolik času a nervů, abych to expil znova...
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Graveyard

Příspěvek od spiderer » 13.05.2013, 17:15 hod.

RIP pane, kdyz budes chtit pomoct trosku poexpit dej vedet, muze se to spojit treba spolecne s Kukinou, prochazet to sam je strasne zdlouhavy a udrzet si pozornost a chodit opatrne je tezky ;)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 15.05.2013, 06:51 hod.

Je to trošku offtopic, ale je omezený archiv na hrdiny po smrti?
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 15.05.2013, 08:06 hod.

Nevim kolik ale je to omezeny.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 15.05.2013, 08:21 hod.

Mno tak, já to možná za chvíli zjistím :-D

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Frozen-2576/
Obrázek

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Graveyard

Příspěvek od Slw » 15.05.2013, 12:50 hod.

10, tak jak živých hrdinů. já už to zjistil dávno :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Asocial
Wraith
Příspěvky:170

Re: Graveyard

Příspěvek od Asocial » 17.05.2013, 19:10 hod.

tak uz jsem si ustlal i ja :] .... MP6 stromeckovej event ve fields of misery. Event hotovej, lakotne sme zacal brat loot a umrel v poisonech ^^
Myslim, ze jsem adept na Darwinovu cenu 2013

plvl 51 ww barb
Naposledy upravil(a) Asocial dne 17.05.2013, 20:18 hod., celkem upraveno 2 x.
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem
D3 Armory - WoW Armory

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Antabus » 17.05.2013, 19:12 hod.

RIP chlape, sakra to je škoda, tvuj barbar byl strašná mašina :(

kdybys potřeboval pomoct s expenim a budu online, neboj se napsat, rád pomužu

Uživatelský avatar
Asocial
Wraith
Příspěvky:170

Re: Graveyard

Příspěvek od Asocial » 17.05.2013, 19:24 hod.

neni treba. ale diky. Druhyho barba jsem mel uz pripravenyho, a tak me krom slabsiho gearu a nizkyho paragonu nic nebrzdi
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem
D3 Armory - WoW Armory

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Graveyard

Příspěvek od spiderer » 17.05.2013, 19:34 hod.

Asocial RIP, to je smrt ala Kuki :D zbytecnejsi nez zbytecna, skoda barba, ale verim, ze ty si ty paragony i gear "vytocis" brzy zpet ;)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 17.05.2013, 19:50 hod.

RIP chlape, ale tu cenu ti bez boje nedam.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Apofys
Wraith
Příspěvky:158
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:apofys#2853

Re: Graveyard

Příspěvek od Apofys » 18.05.2013, 11:43 hod.

mortar waller vortex .. muj prvni adrenalinovy moment na 51 lvlu :D

pritahli me a udelali wall.. docela mi i ubrali takze teleport + potka. ubral sem jim all tak na pul a v tom druhy vortex a znova bez uniku.. cd na teleport uz nebyl.. davam diamond armor ale byli to ti tlustosi co prasknou kdyz chcipnou v act 1 na hellu takze to ze sem jich par uz dorazil me akorat pripravilo o armor a dalsi hp .. zustalo mi asi 10% rozsvitila se cervene obrazovka a nemel jsem uz co dat a porad po me ten jejich vudce hazel mortary a ja nemohl utect.. kdyz v tom svetlo na konci tunelu :D na zemi healing globy dva .. rychle jsem je sebral a toho cipa dorazil a odportoval se.. PREZIL JSEM :D UFFF. nikdo se ke me ani nedostaval a kdyz uz tak stejne nic moc neubirali ale tihle mi dali teda zabrat.

stingox
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stingo#2995

Re: Graveyard

Příspěvek od stingox » 18.05.2013, 16:38 hod.

dead PL 42 WD - lag decacrator stejně jako minulá smrt, už je to trošku nuda

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Graveyard

Příspěvek od Guru » 19.05.2013, 07:02 hod.

Zrovna ve chvili kdy si clovek rika jak hezky to jde az to neni mozne prijde DC :-x ... RIP
http://imageshack.us/a/img832/9730/ripw.png
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Graveyard

Příspěvek od Guru » 19.05.2013, 10:43 hod.

Neubehl ani den a diky dalsimu disconectu uz mi na monka zustali jen vzpominky ... RIP Sensei :(
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“