Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717
Re: Graveyard

Příspěvek od Zaljan » 20.05.2014, 20:23 hod.

tak hlasim taky RIP - sice to nebylo tak efektivni, jako stat v louzi, ale povedlo se mi u toho normalne regulerne usnout - a to jsem byl zcela strizlivej :D

dal jsem si pak cilenou 2D pauzu a trosku s klukama proplachnul jatra a okouknul zensky. Potesen na tele i na dusi jsem chtel celej nazhavenej hrat, ale nebylo mi prano, nebot jsem zjistil, ze budu diky opravam strechy par dnu bez netu (jedu pres wifi, kterou mam prave na strese natocenou primo na vysilac)... a protoze bez netu se i blbe pracuje, tak jsem si zabalil svych 5 svestek a odjel navstivit pribuzenstvo a trochu se zrekreovat - ale uz snad OK, antena je zpatky, tak se jde na to...

jinak krovacek to byl peknej, az na rukavice vicemene endgame - no co se da delat, krome zuni jsem to zas tak nejak splacal dohromady (nastesti jsem mel i zalozni kukri) a uvidime, jak to pojede - do T4 bych to mel snad krajet slusne, jak to pujde vys, to se uvidi :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Graveyard

Příspěvek od hulkxxxl » 21.05.2014, 07:43 hod.

R.I.P. tak příště si dej mezi sebe a klávesku nějakej kaktus ať tě to vzbudí, někdy je blbý se od toho odtrhnout ale raději jít chrápat než pařit s krvavejma očima a zrakvit nějakou pěknou postavu (a hlavně gear)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 21.05.2014, 07:55 hod.

Nech mu je země lehká. Taky se mi párkrát stalo, že jsem u toho usínal, hlavně pokud jde o pátky s pivem :D. Ale naštěstí jsem na to nikdy neumřel. Jednou jedinkrát a to ve vanille mě probudila rudá obrazovka u DH. Ale od tý doby se to snažím hlidat a radši vypnout dříve.
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Graveyard

Příspěvek od mdmT » 21.05.2014, 08:56 hod.

RIP ... já na sobě poznám, že mám dost, když to začnu hrát blbě ... a vzhledem k tomu, že jsem v ten moment nebezpečnej nejen sobě, ale celé partě,tak jsem zatím naštěstí vždycky skončil dřív než bych zrakvil sebe, nebo někoho jinýho :-) ...

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Graveyard

Příspěvek od Slw » 21.05.2014, 09:38 hod.

RIP chlape. tohle znám velmi dobře. sednu navečír k d3 a během chvíle se mi chce tak strašně spát, že sem bez šance dodělat kešku a následný rift. musím vytuhnout na 30 min v křesle a pak můžu hrát cca do půlnoci :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Graveyard

Příspěvek od Kubizek » 22.05.2014, 00:05 hod.

Zdary,
tak se mi zdárně povedlo zrakvit moji HC barbarku. měla might of the earth a bt full sety. SOJ..ten mě mrzí asi nejvíc i když ten skokan set a botky taky..botky trvalo sehnat. Víceméně byla kompletní, chyběl jen amulet. Grandeur, ten se někdy dropne. Ale ten SOJ...
Jen ve zkratce, co se stalo - T4 ve 3 lidech, byli jsme se Zaljanem a Leem. vlítnul jsem do packu, který ještě nebyl ani aktivovaný, jen jsem viděl, že má řetězy. Nikde žádná arkána, poison enchanted, nebo elektrika, prostě nic. Že jsem lehnul za necelou vteřinu a půl jsem nějak nepobral vzhledem k 18,5 mil tough buffed. Určitě jsem neměl mít v BT cheste max tier rubíny, ale diamanty. Velké poučení pro příště. Odteď budu do všech melee rvát diamanty do všech armor slotů. Jednoznačně mě zabilo překvapení z damage, jakou jsem tam dostal. Hlavně, že jsem měl IP, které jsem samým překvapením neaktivoval :roll: No nic, zamáčknu slzu a jede se dál. Přístí barb bude lepší.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 22.05.2014, 01:25 hod.

RIP kamo a to jsem si myslel ze už me.nic nepřekvapí.
Me dneska vypadly pojistky, ale byl jsem v menu zrovna....
Pak jsem si říkal ze pudu za vama, ale únava me dostala....naštěstí, za chvíli vypadl net....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 22.05.2014, 06:35 hod.

Škoda Barunky. Jsem myslel že jí máš na WT. Ale 18.5m ehp není moc na melee. Mám více s wizzardem (21m), ale je pravda že s barbarem mám taky cca 18 a byl jsem s ním už T5, ale mám shout na kuličky a resp celý je to postavený na kuličky, takže mě to dost healuje.
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Graveyard

Příspěvek od An7yk » 22.05.2014, 06:40 hod.

RIP, škoda škoda. Dropneme jiný, lepší a hezčí věci!
To by mi taky zajímalo jak je možné taková dmg z ničeho nic.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 22.05.2014, 06:51 hod.

podívej se na screen ze smrti, možná tam uvidíš na svém místě i orbiter, ten může za smrt mého prvního wizzarda. To že šampóni byly orbiter jsem věděl jen z afixu u jména, orbitery jsem neviděl, na screenu kde jsem mrtvý je vidět orb na místě kde jsem stál. Ps. nikdo z party ty orbitery neviděl... a nikdo nechápal co takovou dmg udělalo. To že mi procnula UA jsem ani neviděl, během vteřiny bylo po mě.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Gladiator91 » 22.05.2014, 07:07 hod.

Frozen má asi pravdu, já sem takhle dostal naloženo na T2 s wizzem. 4 elity sem měl u zadku když během snad vteřiny jsem ze 700k hp spadl asi na 60, tak fofrem potka a mazal sem pryč. Nebejt kluků z klanu co to začaly mastit, tak už wizz není.

Jenom pro zajímavost, včera sem zkoušel u wizze vytáhnout maximální thoughness a s barbem sem se dostal na 40m :D sice je fakt, že dmg je už dost low (1,1mega) ale to číslo je zajímavý :-) samozřejmě když stojím, jakmile utíkám tak jsem na 33m. Na tu T6 se to potom už docela hodí :D
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Graveyard

Příspěvek od Kubizek » 22.05.2014, 07:56 hod.

Na screenu toho moc není - jen spoluhráči, jak to dodělávají, když se mi snažili přijít na pomoc...marně. Taky určitě nečekali, že u mě bude takový sešup HP, nebylo mi pomoci. Hlavně ta damage co jsem dostal byla pro mě nečekaná, nezareagoval jsem včas a IP zkoušel zapnout až když bylo pozdě - po smrti. Taky kdybych si dal potion, mohl jsem to přežít. Je pravda, že už na T3 pro mě občas nastávaly adrenalinové situace, kdy šly moje hp nebezpečně dolů při špatných kombinacích packů. Mělo mě to trknout dřív. Příštího barba vytáhnu s tough určitě mnohem víc a asi zvážím použití štítu. Každopádně mám nachystaný 3 kusy raekoru, kopí 300 taky hajá ve stashce, takže musím sehnat pár kousků BT, grandeur a budu hrát zatím toto no...snad alespoň brzy dokončím ten raekor. Toho jsem chtěl taky, takže to teď bude priorita. Nicméně skákacího barba chci znovu udělat, je to výborný damage dealer a je herně velmi zábavný.

Každopádně díky za kondolence i za rady.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 22.05.2014, 09:10 hod.

Gladi dmg 1,1m?:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Graveyard

Příspěvek od Zaljan » 22.05.2014, 10:29 hod.

ad muj RIP: no utahanej jsem byl dost, ale mel jsem nejakou praci a potreboval jsem si na chvilku odpocinout... mozna kdybych nedal T3, kde to padalo samo, ale T5-6, tak bych se musel vic soustredit a mohlo to dopadnout jinak :) ale ma to i sva pozitiva - krovak uz me pomalu prstaval bavit, jak jsem mel krome rukavic uz vicemene endgame gear a bylo to nejaky moc lehky... ted to sice taky neni tezky, ale musim u toho vic premyslet, hrat vice "ekonomicky"...

ad Kubizek: bylo to divny... popravde jsem Te ani moc nesledoval, mam nove namapovany klavesy, takze se s tim jeste trosku peru, ale slo to desne rychle... ale pravda je, ze 18.5 s buffem neni moc, zvl. pokud tam byly firechainy... ja afixy krome arcane, thunderstormu a frozen moc nesleduju, takze uz fakt nevim...

EDIT: jinak vcera se mi taky povedl jeden skoro IK (v mem pripade inst. proc) a ani netusim jak... predpokladam, ze bud thunder nebo orbiter - WD (zabky) + 2x wizz (BH, meteory) delaj uz fakt bordel

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Graveyard

Příspěvek od Darkness » 22.05.2014, 10:42 hod.

@Kubizek: RIP, moc dlouho sis s nami nezahral :(

trochu si vybavuju co tam bylo - byly to dva packy - na te nejhnusnejsi Act5 mape s louzemi, jedni modri frozen -firechains a jeden zluty frozen - a takove ty hnusne monstra co plivou jed a davaj knockback - tech frozen bylo celkem 5-7, tak nam pak jeste dali se Zaljanem poradne zabrat, protoze vzdycky jak jsme klikli na utok, tak nas odhodili, a pak uz hazeli frozen po cele mape ... , takze jsme furt couvali ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Graveyard

Příspěvek od mdmT » 22.05.2014, 10:58 hod.

RIP, krásněj equip, toto už je fakt škoda:-((( ... navíc to byla popravdě trošku zbytečná smrt:-( ... když jdeš jako barbar ( nebo třeba já jako monk ) se dvěma super dmg dealerama na nízkej Torment ( myšleno tak, že to jsou dealeři, kteří v pohodě dávají T6 ) , tak se absolutně vykašli na svoji dmg., je naprosto k ničemu, zbytečná a nic neurychlí ... máš na sebe naházet samej rezist a mít aspon 30-40M tougnes ... jsi tam jako tank co to drží u sebe a dává bufy, monk je tam na pakování, palmování a bufy ... prostě na všechno jen ne vlastní dmg ... ale to nakonec píšeš sám - příště diamanty :-) ... navíc je fakt, že řetězy a elektrika jsou někdy o hubu už i na tom T4, cokoliv jinýho se dá obejít ( BT set, amulet na arcane, IC ), ale na elektriku a řetězy je potřeba dávat majzla a můžu říct, že když hážu cyclone strike řetězům na T6, tak mám občas staženou pr*el, ale hold musím, od toho tam jsem :-)) ...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Graveyard

Příspěvek od Darkness » 22.05.2014, 11:10 hod.

No takhle, on takovy barbar dokaze dat vic dmg nez ja s fire wizem nebo Zaljan, kdyz ma zatim zalozni vybavu, akorat by mel byt schopen zaroven neco prezit - Kubizek totiz neni prvni earthquake barbar, ktery tento tyden ripnul na vyssi obtiznosti ...

- podle mne ripnul na kobinaci louze, frozen a cokoli ... s tim jak tam toho bylo vice maly lag a zivot je dole hned
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 22.05.2014, 11:36 hod.

Barbar by měl na vysoký T mít hlavně threatening shout s runou buď na kuličky a nebo falter (snížení as), čímž udělá z protivníků o třídu, dvě slabší jednotky. Dále WC a IP, aby zmírnil účinek plagued/dese a zrchlil dohealování v případě nutnosti. Další věci už jsou více méně na volbě, ale dle mě tyto tři věci by měli mít všichni barbaři na vyšší T. A pokud chci přežít, tak se dost hodí leap, ovšem naučit se ho nepoužívat pro skok mezi nepřátele.

Takže mě osobně je jedno jestli barbar jen stojí a nahodí tyhle tři věci a nebo zda dělá dmg. Když ho dělá, fajn, ale hlavně opatrně ať u toho neripne. Protože barbaři co jsou ochotní mít tyto tři věci se docela špatně hledají. Radši koukají na to že budou mít o 15% větší dmg (např.), než aby snížili INC dmg a zvýšili regen pro partu.
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Graveyard

Příspěvek od An7yk » 22.05.2014, 12:29 hod.

To chci vidět barbara s earth setem kterej si nechá svoje tři zápalný leapy jen na ústup :D
ale rozumim ti, já bez WC a IP ani ránu ( navíc na IP mám belt kterej mi dává +4 sec, což je supr ) no a nehraju zatim velky torment abych dal pryč battlerage ( je mi jasné na který spell asi narážíš :D ) a dal tam treatening :-)

chceto najít bezpečný kompromis pro leapovacího barbara asi, aby měl nějakou dmg a výdrž nebo vždy nechat prvního jít tanka, nevím

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 22.05.2014, 12:32 hod.

ne tak já třeba na bařeně mám taky battle rage, ale ve chvíli kdy jsem to psal, tak mě zrovna napadl jako příklad toto, protože jej mají všichni a nechtěl jsem vypisovat že místo rendu, overpoweru, avalanche a jiných. :)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“