Rift it forward HC - důležité info

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781
Re: Rift it forward HC - důležité info

Příspěvek od Kubizek » 19.06.2014, 20:45 hod.

Já teda musím asi zaklepat, v 90% případů je jedno, jestli sháním 3 lidi, nebo jsme 3 a sháníme jen 1 otvírače..vždycky hned mám requesty a partu zaplním(e) během pár sekund.
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Rift it forward HC - důležité info

Příspěvek od Shadou » 20.06.2014, 07:15 hod.

asi máš holt sympatickej nick no :D Ono taky asi hodně záleží kdy to napíšeš, pač hromada lidí je na tom chanellu, ale tak 80 procent z nich není ani u počítače, jen pár "lovců" a když to napíšeš a s tebou ještě třeba tři další, tak všichni naskočí jinam a ty prostě čekáš...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Rift it forward HC - důležité info

Příspěvek od Marast » 10.07.2014, 03:02 hod.

Jelikož mám mnoho kamenů pro otvírání riftů, rád jich pro zdejší komunitu pár otevřu. "Úlomky" a "Zapomenuté dušičky :D " se ostatně hodí kdykoliv...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Rift it forward HC - důležité info

Příspěvek od Shadou » 11.07.2014, 08:59 hod.

Jen takový info k RiF, nevim jestli to byla náhoda (opakovaně) nebo jestli se to stalo jen mě a nikomu jinému. RiF už nechodím pro BS, pač kadala stejně už nedává. Využívám to jen když sám chodím rifty, tak aby mi otevírali další. Ale včera sem měl přes den sen, že mi večer kadala dá. No a abych jí co nejvíce znásilnil, tak sem potřeboval rychle shardy a tak sem si chtěl zahrát na skokana na RG....no absolvoval sem pouze pět riftů takto a pak sem si je radši šel odchodit sám protože......první dva byli v pohodě, normálně sem naskočil, zabil se boss měl sem shardy, otevřel sem, nebo sem poděkoval a zmizel, když měl otvírat někdo jiný...ale pak sem šel třikrát za sebou, nalogoval sem do hry vidím červený mečíky, ptám se jestli můžu, že prej jo, naskočil sem tedy na ně a když sem nalogoval v lokaci, ti tupáci byli už někde jinde, RG zabitej a já neměl loot ani shardy...tak si říkám smůla, otevřel sem jim další jako blbeček, aby nějak neprudili, protože angličtině nevládnu anějakou smršť na chatu bych nezvlád, tak sem radši otevřel další, napsal jim at jdou do prd... to umim a logoutnul. Připojím se do dalšího a to samé...jiná parta, ale situace stejná boss zabitý loot nikde...do třetice všeho dobrého to samé....

to se to tak zkazilo, že se nectí pravidla o čekání??? Nebo sem prostě měl jen pech? Dneska to schválně zkusím znovu jestli se dostanu do hry....ale pokud to šlo tak do prd... tak je to hnus..

Stejně tak jako mě štve, když nalogujem do riftu rozběhnem se k bossovi a má skoro nula HP nebo už ho jeden mydlí, to mě taky trošku krká, pač tyhle random bitky s RG jsou jediná monžá konfrontace dps postav, když toho bosse zabiješ ty, tak jsi mu logicky dal nejvíc dmge, doufám, že to není tak, že se napíše ten, kdo dal poslední ránu, to by mi vzalo poslední vítr z plachet a jeslti jo, tak mi to radši ani neříkejte :D....protože na WoW sem zbožnoval raidy a hon z anejvětším dps v addonu dmg meter :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Rift it forward HC - důležité info

Příspěvek od Kuki10 » 11.07.2014, 09:15 hod.

Me už se tohle v riftech stalo a ani omylem jsem jim neotevřel.
Ze prej me nahlásí atd ze to maj nahrany.:-D
No ale já to mel taky nahrány takže když moc spechaj tak at si na.....:)
S tím dps určite ne...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Rift it forward HC - důležité info

Příspěvek od Shadou » 11.07.2014, 13:26 hod.

hm asi mě naučíš kukino pár vět, abych jim to mohl zkopírovat nebo napsat a bude :D takhle jak neumím, tak radši otevřu abych se nemusel dohadovat...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Rift it forward HC - důležité info

Příspěvek od Kubizek » 11.07.2014, 13:58 hod.

Ty: I did not have the loot. (důležitý řádek)
Oni: But you were there when RG was still alive (prej jsi tam byl, když rg ještě žil)
Ty: I said I don´t have the loot. No loot - no open (ještě důležitější řádek. Zpravidla stačí ta druhá věta)
Oni: just leave sucker. (prý nestojíš za nic a máš jít do zádele)
Ty: f*ck you you stupid cunts. Next time wait or I report you to the officer for breaking the rules. What the f*ck is with people these days. Stupid morons everywhere. (to bych raději nepřekládal a není to až tak nutný řádek)

Tak nějak to občas bývá. A funguje to. Na chatu ti nikdo nic neřekne, protože se to nesmí. Když jo, tak se vždy najde dost lidí, kteří to těm křiklounům připomenou. Vůbec se toho neboj. Do blbců se musí tvrdě. Akorát si udělej screenshoty, kdy jsi v riftu bez lootu a taky screenshoty chatu. Nemáš zač :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Rift it forward HC - důležité info

Příspěvek od Kuki10 » 11.07.2014, 14:08 hod.

Asi tak.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Rift it forward HC - důležité info

Příspěvek od Shadou » 11.07.2014, 14:40 hod.

díky díky, hodím si to do wordu a budu jim to tam postupně kopírovat, nebo se to naučím a nebo to nebudu spíš chodit a bude :D

PS. otázka za dvacet tisíc...screeny udělám klasicky, že zmáčknu printscreen an klávesnici a oni se mi uloží někde v adresáři s hrou, že? :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Gandy
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gandy#2260

Re: Rift it forward HC - důležité info

Příspěvek od Gandy » 11.07.2014, 14:49 hod.

Ulozi se ti do dokumentu do slozky Diablo III

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Rift it forward HC - důležité info

Příspěvek od Marast » 11.07.2014, 19:04 hod.

Já se tam do té komunity zkoušel pár posledních dní připojit a vyškočilo mi jen okno, že si nejdřív musím poslat jakousi žádost pro přístup. WTF :?: :idea:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“